Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 70 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 70 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 70 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 70 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 70 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 70 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 70 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 70 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 70 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 36 ... 69, 70, 71, 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 70 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 70 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 70 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 70 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 70 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 70 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 70 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 70 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Alexis139
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Alexis139


Posts : 37
Join date : 27.04.2014

Trening i ishrana - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 70 EmptySre Dec 17, 2014 12:21 pm

Juce smo to probali:))) ali nije islo:) ipak je meni juce bio tek druhi trening:)
Noge su mi plaaaaveeeee a koza me n epece, mozda malo na zglobu na stopalu:)
Pa da i nama je rekla, da kad se koza navikne sve je bolje:) pa sad imam 2x..utorak i nedelja ali kad dodjes utorkom sve me jos boli od nedelje tako da sam sva nikakva Smile)) ti?
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 70 EmptySre Dec 17, 2014 3:49 pm

Pa onda vi bas idete brzo. Meni prve casove bas bilo dosadno sto smo isli tako sporo. Ali ova nasa hoce da sve radimo perfektno, svaku vjezbu razgulimo dok sve ne bude ok. Ja idem tri puta sedmicno po sat i po, ponedeljak, srijeda i petak...jos sam juce bila u teretani i danas neznam kako cu tamo raditi. 
Moje dve drugarice bas su puno plave po nogama...meni je bilo malo plavo iza koljena i na butini kad sam lupila jednom nogom, jednom sam se udarila u grudi i nije niti malo prijatno. Nisam znala da cemo biti plave haha...ali inace je super.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 70 EmptySre Dec 17, 2014 5:43 pm

Queen hvala Smile
Prva slika ne jedem to, za slika sa jabuke moze recept Smile

Poll dance cure, a jel ima neki dusek ispod? Sta ako neko padne? Smile)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 70 EmptySre Dec 17, 2014 8:43 pm

Queen ja sad vidla slikice...meni izgleda oboje super.

Supergirl kod nas nema duseka ispod, negdje ga imaju vidla sam na slikama. Ja cu kasnije malo najvjerovatnije naruciti sipku i montirati je kuci Smile al negdje u neku sobu gdje ne ulazi niko haha
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Trening i ishrana - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 70 EmptyPet Dec 19, 2014 5:54 pm

SuperGirl,
ovo je izvorni recept [You must be registered and logged in to see this link.]
ja samo umijesto šećera stavim tekuću steviju ali ponavljam samo iz Mullera jer su sve ostale gorke, na vrhu boce imaš mali čep sa oznakom - 50g šećera tako da točno znaš koliko stevije moraš staviti i sigurno će ti biti slatko kao da si stavila šećer Wink
Nazad na vrh Ići dole
White_rose
Stalni posetilac
Stalni posetilac
White_rose


Posts : 68
Join date : 10.09.2014
Age : 31
Location : Slovenija

Trening i ishrana - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 70 EmptyPon Jan 05, 2015 8:48 pm

Hello Smile
Dali mi koja može,da kaže kakve vaje treba da se radi za ove mišiče?
Hvala vam puno :*
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 70 EmptyUto Feb 10, 2015 7:14 pm

Alexis kako ide pole dance? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Trening i ishrana - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 70 EmptyUto Feb 17, 2015 4:27 pm

SuperGirl,
Ukratko moja prehrana na Tajlandu kojom sam lako izgubila 3 kg u mjesec dana, budući da je 6 sati razlike tamo se budim tek oko 11:30 ( kod nas je 5:30 ujutro), prvo popijem kavu i oko 12 sati idem na doručak tj. ručak jela bih:
- sweet and sour chicken ( slatko kiselo jelo koje se sastoji od komadića bijelog mesa piletine, krastavac, rajčica, crvena paprika, luk, mladi luk i ananas i sve to kuhano u crvenom umaku od rajčice) sa kuhanom rižom
- pad thai shrimp ( rižina tjestenina sa škampima, klicama, tofu, jajima)
- mix povrća u soja umaku sa piletinom ili škampima i kuhana riža
- american breakfast - omlet sa slaninom
- sendvič sa bijelim mesom od piletine i povrće ( integralni kruh je poželjan međutim u njihovim restoranima ga nema već dobije se toast)
- sendvič sa tunom i povrćem
nakon toga bih kroz dan na plaži jela samo voće mango, lubenicu, njihove male banane, mangostin, mandarine, tamarind, papaju, zatim kuhani kukuruz, kuhane škampe ( budući da sve to nude na plaži).
Na večeru bi otišli oko 21h i jela bih:
- fried rice with crab ( riža sa mesom od rakova i jajem) i povrće u soja umaku ( brokula, cvjetača, mrkva, kupus, šparoge, gljive, baby kukuruz i još neke zelene stabljike i zeleni listovi što ne znam ni kako se zovu)
- fried rice with shrimp ( riža sa škampima i jajem ) i povrće u soja umaku 
- fried rice sa piletinom i povrće
- shrimp cake ( popečke od škampi pržene ali u kokosovom ulju koje nije štetno jer podnosi visoke temperature i ne mjenja sastav), i povrće
- pekinška patka u soja umaku, morning glory ( povrće nešto kao blitva), kuhana riža
- shrimp rose - tjestenina u umaku od rajčica i razni začini i škampi
- file ribe i restani krumpir
- povrće sa piletinom u soja umaku i riža
- juha od piletine sa rižinom tjesteninom, klicama, i zeleno lisnato povrće
uglavnom je to bio moj meni, pila sam samo vodu, i jedino slatko što sam si dozvolila skoro svaki drugi dan su njihove palačinke koje se prave od posebnog tijesta koji se razvlači kao kora za pite sa bananom i nutellom a prži se na maslacu od manga i uz to obavezno shake od manga.
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 70 EmptyPon Mar 02, 2015 10:23 pm

White_rose, misliš na ovaj mišić?  Laughing

Druga cura po redu s lijeva na desno na fotkama, crveni badić, plava duga kosa:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Btw. to sam ja na fotkama Wink
Nazad na vrh Ići dole
White_rose
Stalni posetilac
Stalni posetilac
White_rose


Posts : 68
Join date : 10.09.2014
Age : 31
Location : Slovenija

Trening i ishrana - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 70 EmptyPon Mar 02, 2015 11:40 pm

affraid affraid affraid  daa ovaj Smile Imaš savršeno teloo affraid affraid affraid
Dali mi možeš dati savjet kako do toga doči, molim te Smile
Hvalaa**
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 70 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 70 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 70 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 36 ... 69, 70, 71, 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: