Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 69 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 69 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 69 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 69 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 69 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 69 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 69 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 69 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 69 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 36 ... 68, 69, 70, 71, 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 69 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 69 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 69 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 69 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 69 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 69 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 69 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 69 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 69 EmptyPet Nov 28, 2014 9:40 am

Supergirl hvala Smile ma nije toliko tesko jedino sto bole ruke i moras biti tvrd svo vrijeme da te ne okrene. 

Alexis ajoj u Ljubljani ima toga dosta, bar kako sam ja gledala po netu Smile
Nazad na vrh Ići dole
aspireone
Clan porodice
Clan porodice
aspireone


Posts : 151
Join date : 24.02.2013

Trening i ishrana - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 69 EmptySre Dec 03, 2014 10:19 pm

Chantelle-bravo za slikice,bas mi se svidjaju :DCini mi se da bih ovaj pokret mogla,ali to bi bio moj maksimum, jer ja u principu moram malo vise ojacati ruke,tako da bi samnom imalo puno posla ahahhaa...A ti si vidim u bas dobroj kondiciji,bravo!
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 69 EmptyNed Dec 07, 2014 8:46 pm

Cure hajde da ozivimo ovu temu.
lepo je bilo kad smo ranije delili zdrave recepte, ja popustam s jelo zdravih namirnica i treba mi poddrska Very Happy

Hajde nek neko podeli nesto zdravo i ukusno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Trening i ishrana - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 69 EmptyPon Dec 08, 2014 10:39 am

SuperGirl,
Evo jedan savjet u vezi zdrave ishrane, ja nisam ljubitelj kolaca ali moja 2 decka u kuci ( muz i sin ) su ludi za slatkim a ja gledam da izbacimo sto je moguce vise secera iz prehrane jer od njega nikakve koristi vec samo stete tako da ti ja njima pravim kolace sa stevijom umjesto secera. Koristim tekucu i trenutno koristim onu iz Mullera jer je jedina kod koje se ne osjeti gorcina tako da je savrsena zamjena sa 0 kalorija.
Isto tako izbacila sam kupovni kruh iz prehrane i sad ga svaki drugi dan pravim kod kuce ( treba mi 30 min.), koristim integralno psenicno, graham i malo obicnog bijelog, malo soli, umjesto kvasca koristim bio prasak za pecivo ( od kvasca stomak mi se napuse ko trudnici)vode, maslinova ulja i to je to odmah ide u pecnicu. Nije ukusan kao kupovni ali je mnogo zdraviji.
Za sad toliko, iduci post ide neki receptic za rucak.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 69 EmptySre Dec 10, 2014 2:35 am

Queen ja sam odavno izbacila kruh od prehranu i iskreno mi ni ne fali. ALI evo danas sam jela pizza, sto mi je prijalo, ali necu Very Happy Jednom moze ali strah me da ne zacestim s tim nezdravim namirnicama Smile)
Inace koristim braun secer, imam steviu ali ne zasladjuje dovoljno.
Za kolace koristim nju i agave sirup, ali za kavu na primer braun secer.

Nego ne znam sta mi je ovih dana, osecam da nisam gladna a mislim na hranu Smile

Dajte neki zdravi recept sa sliku za motivaciju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Trening i ishrana - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 69 EmptyPet Dec 12, 2014 7:42 pm

SuperGirl,
Evo obečanih slikica, ako nekog bude interesiralo napisat ću i recepte ali vidim da cure baš ne pokazuju interes za ovu temu

Teleći kosani odresci i paprike sa mileramom ( light verzija posni sir ) spremljeno u pećnici bez ikakvog ulja i masti

 [You must be registered and logged in to see this image.]


Kolač od jabuka bez šećera - zamjena tekuća stevija isključivo iz Mullera jer nije gorka

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Alexis139
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Alexis139


Posts : 37
Join date : 27.04.2014

Trening i ishrana - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 69 EmptySub Dec 13, 2014 8:52 pm

Jeeej upisala pole dance Smile)
sutra prvi trening:D
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 69 EmptyUto Dec 16, 2014 5:12 pm

Alexis i kako ti se svidja? Smile
Mozda na pocetku bude malo dosadno posto treba sve polako uciti, al kasnije ce ti biti super.
Nazad na vrh Ići dole
Alexis139
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Alexis139


Posts : 37
Join date : 27.04.2014

Trening i ishrana - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 69 EmptySre Dec 17, 2014 7:29 am

Pa mi smo vec radili okrete i penjali smo se na stangu:) tako da mi nije bilo dosadno...drugi dan ruke odpale Smile)
od uvek se bavim plesom ali sam jaca u nogama tako da moram jos malo snage d dobijem:-)
Ali mi je rekla da za osobu koja nikad nije radila to, mi ide izuzetno dobro..koliko dugo ti vec pleses pole dance?
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 69 EmptySre Dec 17, 2014 9:47 am

Mi se nismo tako brzo penjali gore. Prvo smo ucili sve okrete i sve sto se radi na podu...pa tek smo onda se poceli penjati gore. Jel imas modrice? Jel te pece koza? Jeste radili pticu na stangi? Ono kad se drzis nogama gore i pustis ruke? Ajmeee kako mene to pece po nogama jaoooo...mrzim tu pticu hahaha. Al kaze nasa trenerka da kasnije nece vise nista boliti kad se koza navikne. Ne treniram ja to dugo, tri mjeseca Smile a ruke bas otpadaju drugi dan, mene sad ne bole vise al na pocetku su bile tako teskeee.
Koliko puta sedmicno imate treninge?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 69 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 69 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 69 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 36 ... 68, 69, 70, 71, 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: