Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 6 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 6 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 6 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 6 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 6 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 6 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 6 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 6 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 6 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 39 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 6 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 6 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 6 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 6 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 6 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 6 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 6 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 6 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 6 EmptyPet Dec 06, 2013 11:21 pm

Aha, sad vidim da piše nekakvo horizontalno ispupčenje... Ali opet ne mogu povezati. Ako imaš kakvu fotku, pošalji. Možeš i ovdje, a možeš i na pm ili mail, kako ti je lakše. Jesi rodila prirodnim putem ili carskim rezom?

A imam link i za vježbe trbušnih mišića. Isto se slažem sa svime i ja tako često radim, ali kod mene nikad trening trbuha nije isti. Uvijek mijenjam, i trbuh treniram 3-4 puta tjedno, 2-3 serije. A ovisno o vrsti vježbe, radim 10 - 20 ponavljanja. Zapravo, stvarno, sve su vam vježbe za trbuh dobre, ali nemojte prtjerivati s brojem ponavljanja. Ne treba ih biti 50. Radije povećajte opterećenje vježbe i napravite manje ponavljanja jer trbušni mišići su kao i drugi, nema razlike. Ako radite 10 čučnjeva u jednoj seriji, nema smisla raditi 50 trbušnjaka od jednom.

Evo linka:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 6 EmptyPet Dec 06, 2013 11:29 pm

jelmoli ::
Misstony draga hvala ti puno na opširnom objašnjenju. Razumela si me dobro linija koja razdvaja leve i desne trbušne misice. Stavim prst i može da prodje Very Happy 
Ovako nešto? (Ok, ovo je dečko i ima malo veću definiciju, ali samo da potvrdim da je to to... jedino sam se ove slike sjetila pa sam nabrzinu našla i stavila... ali znam da sam vidjela to i kod žena)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iskreno, mislim da to nije problem ako se dogodilo, nije to ništa strašno. Neki ljudi tako znaju imati od rođenja, nekima se razdvoji od napora, može biti od trudova, od razvlačenja trbuha kod trudnoće, ali kako god, to je tvoj trbuh i malo veći razmak nema veze... Estetski, meni nije bitno kako nekome izgledaju pločice i kakve su linije između pločica, bitno je da je trbuh lijep i ravan. Mislim da ne postoje vježbe kojima bi se taj razmak smanjio. Ali nemoj da te to zabrinjava. Smile
To je česta pojava u mom sportu Wink
Nazad na vrh Ići dole
jelmoli
Clan porodice
Clan porodice
jelmoli


Posts : 151
Join date : 20.09.2013

Trening i ishrana - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 6 EmptyPet Dec 06, 2013 11:35 pm

Rodila sam prirodnim putem uz pda anesteziju. Sad cu ti poslati slike koje imam na mail. Mada se tu ne vidi to ispupcenje, to je kada se nagnem u nazad i nategnem misice, onda se pojavi na toj liniji gde se razdvajaju mišići to ispupčenje i široko je oko 5 cm. Ne umem to dobro da ti objasnim. Pokusacu da slikam
Nazad na vrh Ići dole
Bubica
Elitni clan
Elitni clan
Bubica


Posts : 306
Join date : 07.11.2012
Age : 30
Location : ♥ NS ♥

Trening i ishrana - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 6 EmptySub Dec 07, 2013 2:27 pm

Nasla sam danas 3o day squat challenge i odlucila da probam, evo o cemu se radi ako zeli jos neko da pokusa Smile 
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ja sam upravo odradila 5o komada sto je predvidjeno za danas, nadam se da cu biti zadovoljna rezultatima Smile
Nazad na vrh Ići dole
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Trening i ishrana - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 6 EmptySub Dec 07, 2013 5:01 pm

Ako ima neko neke efikasne vezbe za donji stomak, neka preporuci. Od rodjenja imam nlago ispupcen donji stomak i to me izludjuje.
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Trening i ishrana - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 6 EmptySub Dec 07, 2013 5:13 pm

Elisabeth da te ne videh u uskoj haljini pa ajde.
Sem ispupcenih sisica sve je zalepljeno za koske kod tebe jhvghjvh
Nazad na vrh Ići dole
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Trening i ishrana - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 6 EmptySub Dec 07, 2013 7:09 pm

Joj Buba :iguyftd:za te tvoje reci ali ja taj stomacic imam i vidim od kad znam za sebe i pizdim zbog njega (doduse mrzi me da radim trbusnjake).
Nazad na vrh Ići dole
Mikica m
Clan porodice
Clan porodice
Mikica m


Posts : 227
Join date : 18.10.2013
Age : 40
Location : Hrvatska

Trening i ishrana - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 6 EmptyNed Dec 08, 2013 7:53 am

Misstony dali mi možeš reci na kojoj stranici il gdje mogu naći kako si izregulurati prehranu.... Znaci po danima kako i sta jesti...
Ja znam sta trebam jesti itd al nikako da si to izreguluram... Ja vježbam 5-6 puta tjedno i treninzi su dosta jaki, ali premalo hrane unosim u organizam pa bi htjela to napokon dovesti u red da se rezultati jos bolje vide... Stavit cu i ja slikicu jednom kako sam ja pokušala se dovesti u red... Al mislim da mi se mišići papaju sami sebe od malog unosa hrane
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 6 EmptyNed Dec 08, 2013 6:20 pm

Misstony odlična promjena...svaka čast!

Meni se recimo svidja guza od Stanije Dobrojević, al mislim da je tu u pitanju dosta genetika + vježbe. Al genetika na prvom mjestu.
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 6 EmptyPon Dec 09, 2013 11:35 am

Elizabeth vježbe za donji stomak su ti sve gdje podižeš noge. Naravno, tu se može aktivirati i gornji dio, ali radi i donji. Dok kod cruncheva i sličnih vježbi gdje podižeš lopatice s poda, radi samo gornji dio, pogotovo ako su ti noge na podu, ravne ili skvrčene i ako s njima ništa ne radiš. Znači, radi podizanje nogu ležeći (ruke stavi ispod guze za balans) 2-3 serije do 20 ponavljanja, nemoj preko toga. Ako možeš preko toga, onda oko gležnjeva zaveži one utege od pola kg ili kg i tako radi da napraviš max 20 ponavljanja. ista vježba se može raditi na klupici tako da je guza na rubu klupe, leđa na klupi, glavu odigneš s klupe i bradom diraš prsa (napneš i gornje trbušnjake), rukama se uhvatiš za klupu iznad glave, a stopala na podu i onda podižeš noge ispružene do 90° i spuštaš dolje i tako isto radi max 20 ponavljanja. Možeš i uzeti bučicu od 1 ili 2 kg i držati je između stopala pa tako raditi. Onda ima jedna klupa koja se zove rimska klupa i na njoj se isto rade trbušnjaci tako da se podižu noge. Možeš podizati skvrčene ili ispružene noge. Ispružene je teže. Onda ima vježba koja se zove hanging leg raise, a to je kad visiš na rukama sa neke šipke (npr. tamo gdje se rade zgibovi) i podižeš noge... Onda ima vježba koja se zove reverse crunch, a to je kad ležiš na strunjači i podigneš noge pod 90° (ruke su pod guzom) i iz te poze podižeš guzu u zrak i spuštaš na pod (pokret je relativno mali, ali vjeruj mi, trbuh peečččeee!!!). Kad smo bili mali često smo radili "svijeću" na sličan način.

A ima ih još samo sam sad na poslu pa se ne mogu baš svega sjetiti...

Kod svih tih vježbi, bitno je ne koristit hip fleksore (mišići i tetive u preponama), nego podizati noge samo trbuhom. Često se dogodi da ljudi dižu noge tim fleksorima i da donji trbuh ništa ne radi, zato je bitna koncentracija dok vježbate i da mislite na onaj mišić koji radi (to se zove mind-muscle veza), a ne da razmišljate što ćete kuhati i kad idete u šoping ili na kavu s frendicama. Tako je efikasnije i vježbanje će trajati kraće, prije će se vidjeti napredak! (Znate i same kad čitate knjigu pa se zamislite i misli vam odlutaju iako i dalje čitate, pa skužite da niste ništa zapamtili što ste pročitali pa morate od početka. E tako je i sa vježbanjem! Nema razmišljanja ni o čemu, samo o mišiću koji se radi!!)

Trebala bih aj snimiti sve te vježbe koje vam spominjem i staviti na youtube. Tako bi mi bilo lakše objašnjavati, hehe

A još jedna info o tom donjem trbuhu. Iskreno, to je dio tijela koji se najteže izdefinira. To je noćna mora svakog bildera i bilderice. Nema tu neke tajne, nego jednostavno, taj dio tijela najprije skuplja salo i vodu i odatle voda odlazi zadnja. Tako da, ako je tebi, Elizabteh, taj dio oduvijek malo ispupčen, može biti da je to i od vode koja se tu nakupila.
To ćeš riješiti tako da počneš piti što više vode dnevno. Npr. ako sad piješ 2 litre, pij duplo više. Kupi si bocu od 1,5 litru i stalno je imaj sa sobom pa ćeš stalno i piti. I kad organizam "shvati" da stalno unosiš vodu, onda će je prestat zadržavati i bit ćeš manje "vodena".
Još jedan razlog takvog stomačića je loše držanje tijela. Uglavnom, oni koji imaju kifozu ili lordozu imaju taj stomačić malo ispupčen. O tome si pročitajte na internetu. Npr. ja sam imala lordozu i stomak mi je bio ispupčen. Pa sam počela raditi vježbe da to ispravim (puno vježbi za trbuh i za guzu, a puno sam istezala hip fleksore i donji dio leđa i sad imam puno bolje držanje). Naravno, kad stojim, hodam i sjedim, trudim se kad god se sjetim držati se pravilno.

A na kraju, stomačić može biti kombinacija svega navedenog i to je najčešći slučaj! Wink

Pravilno vježbanje, držanje i unos tekućine će kod svakoga donijeti brze i zdrave rezultate!  Н
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 6 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 39 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: