Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 39 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 39 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 39 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 39 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 39 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 39 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 39 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 39 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 39 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 55 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 39 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 39 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 39 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 39 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 39 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 39 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 39 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 39 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 39 EmptyUto Apr 08, 2014 9:16 am

Ili ja pravim ponekad za dorucak kekse Smile 

- 2 banane (moze i jedna, zavisi koliko keksa pravis)
- Zobene pahuljice
- Isjeckani bademi
- 1-2 mjerice wheya (ja stavim vaniliju) mozes i bez wheya
- grozdjice
- cimet

Mozes staviti sta hoces po zelji.

Banane izgnjecis sa viljuskom i dodajes ostalo. Masa mora biti gusca, ne pregusta. Sa kasikom pravis oblik.
Stavis pek papir na tepsiju. I stavis u rernu oko 20 - 30 minuta (zavisi od rerne)..neznam na koliko stepeni. Ali ja gledam da nebudu pretvrdi, moji budu mekani Smile I dok su topli su najljepsi Smile 

Evo slike: [url=[You must be registered and logged in to see this image.]][You must be registered and logged in to see this image.][/url]


Poslednji izmenio chantelle dana Uto Apr 08, 2014 9:18 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 39 EmptyUto Apr 08, 2014 9:18 am

Misstony razlistacu Smile I meni padaju na pamet iste slatkise kao tebi Smile)

Chantelle thank u Very Happy
Ovo sto si postavila izgleda bas ukusno i lesno, imam smrznute maline u zamrzivac. 
Razlistacu i link, vidim ima dosta recepte Н 

Mene stvarno nervira taj svezi sir Very Happy
Ovaj koji ja kupujem, ujedno jedini sto sam kod nas nasla, je slani, nije bez ukusa t.d. ne verujem da bi bio ok sa voce,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 39 EmptyUto Apr 08, 2014 9:21 am

Supergirl svjezi sir bas nije svaki ukusan. Ali ivaj iz Lidla od Milbone je stvarno super, bas za kolace je dobar, sa vocem i to. Ja sam prije kupovala neki drugi i bas je nekako suv bio, jedva ga pojedes...jos ja sam ga jela onako samog sa kasikom - da se udavis hahaha

Na toj stranici sto sam postavila ima super recepata, ja sa ih dosta sacuvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 39 EmptyUto Apr 08, 2014 10:09 am

Ja pocela piti kafu bez secera, moram kupiti steviju inace ce mi se zgadit kafa. Crna bez secera, fuj. A u kuci ima secera a ja ga nestavljam, al moram imati za goste Smile

Sto se tice slatkog...meni se ove dane bas jede sladoled Smile al kad sam vidla one recepte sta se sve moze napraviti od kolaca bez secera  i nekih dodatnih kalorija, odlicno, mislim da i nije tako tesko drzati se toga, jer ima dosta izbora svega. Danas cu dobiti walden farms prelive od cokolade, karamele, borovnica i marmeladu od jagoda. Javljam kakvo je, jer to nema kalorija.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 39 EmptyUto Apr 08, 2014 3:11 pm

Ja sam vec kupila stevia i zgadila mi se kava s steviom Very Happy
Meni to se uopste ne svidza Very Happy
Ja pijem s kafejavi secer.

Sta se tice sladoleda, ja danas omrsila brkove Smile)
Pojela sam tri loptice (sa mnogo brige na savesti) ali uzivala maximalno Very Happy

Sta se tice svezog sira, ovaj koji ja kupujem nije suv, moze da se jede, ali je malo slani, pa ne znam dali bi islo u kombinacija s voce. Ali posto ne mogu da nadzem drug pokusacu.

Kod nas nema Lidl, da ima bi bilo super.
Kad budem isla u Grcku pokupicu za celu godinu Smile))
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 39 EmptyUto Apr 08, 2014 7:59 pm

Haha i ja sam danas jela sladoled Razz 
A steviju u zivoti nisam probala niti bilo koji zasladjivac. Ma daj kafu mogu piti sa secerom kad sam je i dosad pila Smile i tako popijem ujutru i to je to, ponekad i popodne ali rijetko bas. 

Npr. eto danas pila gorku crnu kafu kao nesto pazim se i preko dana pojedem sladoled haha...nigdje veze Smile
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 39 EmptySre Apr 09, 2014 11:33 am

Hahha bas tako Very Happy
Ja jela sladoled i pila kavu sa kafejavi secer, bas mi je decko prokomentirao sta ce mi kafejavi secer kad jedem sladoled Smile))
Ali to je Very Happy
Jel neko pravio palacinke s bananom i jaja?
Jel moguce da se nekako ne slepe za tavu? Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 39 EmptySre Apr 09, 2014 11:45 am

[url=[You must be registered and logged in to see this image.]][You must be registered and logged in to see this image.][/url] Supergirl jesi taj recept vidjela tamo na onoj stranici? Ja sam vidjela ovaj i moracu probati Smile 

Eee ja danas kupila neki zasladjivac od merkatora i stavila ga jutros u kafu Smile i odlicno je. Evo ovaj: [You must be registered and logged in to see this link.]


Ima nesto malooo, ali bas malo UH, mislim da 0,01 g na jednu tableticu. Moracu pogledati kasnije jer nisam kuci. 
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 39 EmptySre Apr 09, 2014 12:04 pm

Yes, na stranici koju si postavila, koja mi je sad Number 1 Very Happy
Pokusacu s te papire, ali mi nekako sumljiva stvar da cu uspeti Very Happy)

Zasladivac koji si uzela ustvari Natren, tako meni izgleda.
Moja seka uvek to koristi, ali ja ne znam zasto je menu ukus cudan s te stvari, kao kiselo mi postane, ne znam...

Evo tablica kalorije ako nekome treba Very Happy
TABLICA KALORIJE

Nego te palacinke, da napravim samo s bjelance, umesto cela jaja.
Samo zumanac ima 377 kalorija, a meni dnevni "budzet" kalorija ogranicen na 1200 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Trening i ishrana - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 39 EmptySre Apr 09, 2014 12:10 pm

Te palacinke sto sam ja postavila su isto od tamo Wink 

Meni je taj zasladjivac ok, probaj mozda je drugaciji, neznam. Pored je bila stevija al je nisam uzela slusala sam tebe. Ja sam jutros stavila dve tabletice u kafu Smile

Onda ti stavi samo bjelance, ili jedan zumanjak...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 39 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 39 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 55 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: