Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd

Ići dole 
+14
ljapica
Plastic mama
andandj
RadaPrada
MorenaJ
lili marlen
Zvoncica
motorina
dr mico djuricic
Kaca
ketrin
buba
blondyna
SuperGirl
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
dr mico djuricic
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
dr mico djuricic


Posts : 14
Join date : 12.11.2013

Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Prvo da Vam cestitam praznike a potom kazem da me obuzima zadovoljstvo sto sam opet ispunio svrhu svog postojanja jos jednom zadovoljnom pacijentkinjom koju bi rado video na kontroli   Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptyČet Jan 09, 2014 6:18 pm

lili marlen ::
Posle ko zna kolko vremena otvorim forum i sve sama pozitivna iznenadjenja.
Veliki pozdrav i dobrodoslicu zelim mom dragom doktoru umetniku u svom poslu.
Postovani doktore nestizem da dodjem na kontrole ali samo da vas obavestim bar ovim putem da su moje grudi a vase remek delo super i na pogled i na dodir!
Nazad na vrh Ići dole
dr mico djuricic
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
dr mico djuricic


Posts : 14
Join date : 12.11.2013

Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Zvoncice ocekujem Vase javljanje po nasem dogovoru i zelim Vam prijatan boravak u USA   Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptyNed Jan 26, 2014 10:20 am

dr mico djuricic ::
Zvoncica ::
Ja samo da pozdravim, pozelim dobrodoslicu i pohvalim svog doktora i njegov rad. Divan ste covek i savrseni strucnjak, takodje sve pohvale za devojke koje rade sa vama, jako su ljubazne i prijatne, pogotovu sestra Sandra, nadam se da mi ostale nece zameriti Smile 
I pohvale za odlican odnos prema pacijentkinjama.
Postovana Zvoncice drago mi je da ste jos jedna od moji zadovoljnih pacijentkinja.Srecan sam i sto sam oduvek bio okruzen odlicnim osobljem koje se nesbicno trudi da pacijentkonje budu zadovoljne.Nadam se da cemo u dogovoreno vreme i nastaviti dalje kontrole
Nazad na vrh Ići dole
MorenaJ
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
MorenaJ


Posts : 2
Join date : 28.01.2014
Age : 33
Location : Everywhere

Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd   Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptyUto Jan 28, 2014 10:44 pm

Postovanje,
Interesuje me cena korekcije tubularnih grudi?Naime,u pitanju je samo jedna dojka,leva.Ova druga je u redu.A pored toga bi htela i povecanje grudi.Pa me zanima koliko bi to sve kostalo: povecanje grudi + korekcija jedne dojke?
Hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
RadaPrada
Clan porodice
Clan porodice
RadaPrada


Posts : 225
Join date : 05.11.2012
Age : 36

Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd   Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptySre Jan 29, 2014 5:07 pm

Dobro vece omiljeni doktore! Smile Nadam se da ste dobro svi, i vi i cela ekipa? Smile Evo od 22.12.2012 do danas je proslo preko godinu dana i u sustini je sve uredu, sem jedne da kazem sitnice, za koju zelim da vas pitam sta je to i zasto je tako. Radi se o tome da mi je utrnelo meso (ili sta god) iznad obe bradavice i da me dan danas znaju zaboleti grudi.. Dali ce to proci ili ce zauvek ostati tako ''polumrtvo'' i zasto je to tako? ne boli me inace nista niti mi smeta, samo kad dotaknem je cudan, pomalo bolan osecaj.. hvala unapred za odgovor i veeeeeeeliki pozdrav od mene za vas i ceo team!! Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
dr mico djuricic
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
dr mico djuricic


Posts : 14
Join date : 12.11.2013

Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Postovana Morena J o ceni mozemo pricati tek kada ja vidim Vase dojke i procenim zajedno sa Vama koje cu procedure izvoditi kako bi krajnji rezultat bio zadovoljavajuci.Pregledi su besplatni ali se zakazuju.Telefon je 011 3670623.Puno pozdrava dr Djuricic   Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptyČet Jan 30, 2014 7:30 am

MorenaJ ::
Postovanje,
Interesuje me cena korekcije tubularnih grudi?Naime,u pitanju je samo jedna dojka,leva.Ova druga je u redu.A pored toga bi htela i povecanje grudi.Pa me zanima koliko bi to sve kostalo: povecanje grudi + korekcija jedne dojke?
Hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
dr mico djuricic
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
dr mico djuricic


Posts : 14
Join date : 12.11.2013

Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Postovana Rado,imam utisak da je utrnulo meso kako Vi kazete utrnulo zbog uskih brushaltera.Namojte jedno vreme nositi brushalter i to ce se popraviti.Sto se tice bolova to je uobicajena pojava narocito na promenu vremena jer to reaguje kapsula.    Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptyČet Jan 30, 2014 7:38 am

RadaPrada ::
Dobro vece omiljeni doktore! :)Nadam se da ste dobro svi, i vi i cela ekipa? :)Evo od 22.12.2012 do danas je proslo preko godinu dana i u sustini je sve uredu, sem jedne da kazem sitnice, za koju zelim da vas pitam sta je to i zasto je tako. Radi se o tome da mi je utrnelo meso (ili sta god) iznad obe bradavice i da me dan danas znaju zaboleti grudi.. Dali ce to proci ili ce zauvek ostati tako ''polumrtvo'' i zasto je to tako? ne boli me inace nista niti mi smeta, samo kad dotaknem je cudan, pomalo bolan osecaj.. hvala unapred za odgovor i veeeeeeeliki pozdrav od mene za vas i ceo team!! SmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
andandj
Stalni posetilac
Stalni posetilac
andandj


Posts : 76
Join date : 18.01.2014
Age : 37
Location : Beograd

Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd   Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptySub Feb 01, 2014 4:58 pm

Postovani doktore,
Imam jeno meni trenutno najbitnije pitanj za Vas.Posle dva deteta moje grudi su definitivno za korekciju koju jedva cekam i samo me zanima koliko vremena treba da prodje od prestanka dojenja(koliko najmanje) da bih mogla na intervenciju.i sta ako ja prestanem dojenje dok jos malo imam laktaciju jer moja beba odbija zbog male kolicine mleka da li u tom slucaju moze nesto da se uradi pre..Nadam se da me razumete,jedva cekam to i cekam vec 5 godina Smile POz
Nazad na vrh Ići dole
dr mico djuricic
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
dr mico djuricic


Posts : 14
Join date : 12.11.2013

Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Postovana, ja obicno trazim misljenje i ginekologa i9 endokrinologa ali ne operisem pre nego sto prodje dva meseca od prestanka.Neke zene imaju mleko do kraja zivota nakon prestanka dojenja (galaktorea)   Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptyNed Feb 02, 2014 9:07 am

andandj ::
Postovani doktore,
Imam jeno meni trenutno najbitnije pitanj za Vas.Posle dva deteta moje grudi su definitivno za korekciju koju jedva cekam i samo me zanima koliko vremena treba da prodje od prestanka dojenja(koliko najmanje) da bih mogla na intervenciju.i sta ako ja prestanem dojenje dok jos malo imam laktaciju jer moja beba odbija zbog male kolicine mleka da li u tom slucaju moze nesto da se uradi pre..Nadam se da me razumete,jedva cekam to i cekam vec 5 godina :)POz
Nazad na vrh Ići dole
andandj
Stalni posetilac
Stalni posetilac
andandj


Posts : 76
Join date : 18.01.2014
Age : 37
Location : Beograd

Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd   Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptyNed Feb 02, 2014 10:06 am

Hvala puno doktore,
Nadam se da cu uskoro da zakazem konsultacije kod Vas.

Veliki pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Plastic mama
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Plastic mama


Posts : 11
Join date : 27.03.2014

Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd   Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 EmptyPon Mar 31, 2014 10:39 am

Postovani doktore, zanima me kakva su Vasa iskustva sa korekcijom grudi akvafiling gelom? Ja bih htela da to radim u beogradu, tacnije, korekciju asimetrije, a dijagnoza nakon pregleda kod onko-hirurga mi je Dysplasio mammae bil. fibrocystica. Mastodinia. Hirurg mi je rekao da mogu da idem na plasticnu operaciju, ali me zanima da li u mom slucaju sme da se koristi taj gel. Hvala puno. S postovanjem
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd   Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: