Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd

Ići dole 
+57
Tinky84
Moa
Flower03
misaa
dudaz
indijana
kaja_cg
Asuna
mirjanakraljica
makimaki
honeybee
Slaninica
Queen
zvucnik
Alexis139
zvucnikanica
ella87
Lena31
Pepper
danica85
Sljapko Lokvic
lenmar
lana
Mary4
korekcija
inna78
smartass
Beba
milica88
milan1111
naxi
lastsamurai
ljapica
shady
makki
Plastic mama
marco14
jeca
AraLala
Elizabeth Hurley
Marijana B.
andandj
njanjaaa
glida
Zubarka
motorina
Siliconedoll
CocoNoir
andjelak2010
buba
Kiki
Marsa
mamagaga
blondyna
dr Igor Maljković
ketrin
SuperGirl
61 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptyNed Maj 25, 2014 10:07 am

Pregledi se ne naplaćuju, a operacija ušiju je od 800 do 1100e, u zavisnosti od tipa anestezije. Generalno, zavoj se nosi 7 dana, a konci se uklanjaju posle 2 nedelje.
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
lastsamurai
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
lastsamurai


Posts : 5
Join date : 23.05.2014

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptyPon Maj 26, 2014 9:02 pm

oce li biti kakvih popusta mozda u skorije vreme ?
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptyUto Maj 27, 2014 3:57 am

mislim da neće, nažalost...
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
naxi
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
naxi


Posts : 24
Join date : 10.10.2013

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptyČet Maj 29, 2014 11:08 pm

Poštovani doktore, posle koliko smem nositi bebu tešku  10 kg, nakon uvećanja grudi  i da li je dovoljno 3 nedelje posle uvećanja grudi za oporavak i kupanje u moru? Hvala unapred na odgovoru cheers
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptyPet Maj 30, 2014 4:27 am

Poštovana, kupanje u morju je odlična terapija za grudi, samo ne treba biti previše sportski nastrojen u tom ranom periodu, već dozvoliti sebi samo osnovno lagano plivanje. Mnogo je vaznije da na moru u ranom periodu ne igrate odbojku na plaži, ne trčite i ne skačeke.

Što se nošenja deteta tiče, ja sam jako protiv nošenja u prvih 12 nedelja jer je u to doba kapsula još nedovoljno čvrsta i u velikom procentu slučajeva dolazi do neželjenog pomeranja implanta, najčešće nadole i lateralno (upolje). Iz tog razloga ja uvek savetujem mamama sa malom decom da sačekaju što duže mogu pre operacije grudi, ili da maksimalno angazuju jacu polovinu u poslovima oko bebe.

Puno pozdrava!
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
naxi
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
naxi


Posts : 24
Join date : 10.10.2013

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptyPet Maj 30, 2014 10:06 pm

Hvala vam puno na odgovoru! Smile
Nazad na vrh Ići dole
milan1111
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
milan1111


Posts : 6
Join date : 04.06.2014

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptyČet Jun 05, 2014 10:10 am

da iznesem svoj problem Smile
prosle godine 31maja 2013god imao sam tesku saobracajnu nesrecu. jedna od povreda bio mi je nos
odradjene su mi 2 repozicije nosa u periodu od 20ak dana.jedna je radjena u kosovskoj mitrovici od strane NN doktora tacnije odradjena je samo na papiru i prisiven mi je nos.(posto mi je bio posecen dosta). drugu repoziciju radio sam u KC KRAGUJEVAC i radio je doktor Branislav Belic. zbog nestrucno ukazane prve pomoci od strane NN doktora u kosovskoj mitrovici. dr branislav belic nije mogao da mi sredi nos tj rinoplastiku vec je odradio repoziciju koju mi gore navedeni NN doktor nije lepo odradio ili nije uopste odradio. Dakle da kazem sta mi je sve polomljeno na nosu, nosne kosti su mi sve polimljene hrskavica fali a takodje na septumu imam rupu 1cm kvadratni. dr Branislav Belic mi je rekao da mora da prodje od poslednje povrede oko 9 meseci do god dana da mi moji oziljci na nosu odradili sveje koje sam zadobio u nesreci. evo godina se navrsila. i vreme je da sredim nos. medjutim dolazim do komplikacije ni sam doktor ne zna kako da mi odradi operaciju sa obzirom da mi je nos u totalnom haosu. cini mi se da me malo i izbegava. ako znate nekoga ko moze to da mi sredi ili ko je imao iste povrede kao ja voleo bih da cujem njegovo misljenje. ne radi se o parama vec samo zelim da mi se to vise sredi. kao prvo ruzno je kao drugo jos vaznije imam otezano disanje i imam kruste u nosu jer organizam pokusava da zatvori rupu na septumu.
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptyČet Jun 05, 2014 11:41 am

Poštovani,

za ovako nešto najbolje je da se obratite klinici za plastičnu hirurgiju i opekotine VMA, da se utvrdi šta je sve povredjeno i kako se može uraditi rekonstrukcija.

U uslovima privatnih klinika ovaj zahvat previše bi koštao, tako da Vam preporučujem da uzmete uput i odete do VMA.

Takodje, možete mi na e-mail poslati fotografije da vidim kako to sad izgleda.

Puno pozdrava.
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
milica88
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
milica88


Posts : 5
Join date : 27.11.2013

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptyPet Jun 13, 2014 4:13 pm

postovani doktore,da li je moguce ugraditi implante ,ako vec postoji jedna malena cista koja je posledica dodjenja,,?unapred hvala..
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 EmptyPet Jun 13, 2014 6:31 pm

Moguće je, i to ne predstavlja nikakav problem. Često te ciste posle operacije spontano nestanu, a nikad ne prave probleme. Ukoliko su blizu regije preparisanja mogu se i ukloniti tokom operacije.
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Nazad na vrh 
Strana 10 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: