Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd

Ići dole 
+57
Tinky84
Moa
Flower03
misaa
dudaz
indijana
kaja_cg
Asuna
mirjanakraljica
makimaki
honeybee
Slaninica
Queen
zvucnik
Alexis139
zvucnikanica
ella87
Lena31
Pepper
danica85
Sljapko Lokvic
lenmar
lana
Mary4
korekcija
inna78
smartass
Beba
milica88
milan1111
naxi
lastsamurai
ljapica
shady
makki
Plastic mama
marco14
jeca
AraLala
Elizabeth Hurley
Marijana B.
andandj
njanjaaa
glida
Zubarka
motorina
Siliconedoll
CocoNoir
andjelak2010
buba
Kiki
Marsa
mamagaga
blondyna
dr Igor Maljković
ketrin
SuperGirl
61 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sledeći
AutorPoruka
honeybee
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
honeybee


Posts : 1
Join date : 23.07.2015

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptyČet Jul 23, 2015 11:41 pm

Postovani doktore,


Gde mozemo pogledati galeriju vasih radova? Posebno me interesuje rinoplastika... Pokusala sam vec na vasem sajtu... Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptyPet Jul 24, 2015 8:50 pm

Citat :
Posebno me interesuje rinoplastika... Pokusala sam vec na vasem sajtu..

Poštovana, na mom FB profilu imate veliki broj fotografija mojih pacijenata kojima je radjena rinoplastika. Možete pogledati na [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
makimaki
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
makimaki


Posts : 2
Join date : 23.09.2015

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptySre Sep 23, 2015 8:00 pm

Pozdrav,
posle porođaja usled komplikacija izvađeno mi je telo materice,jajnik i skraćena mi je vagina.Imam 37 god i neizvodljivo je da imam odnose.Da li ima pomoći,očajna sam?
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptyPet Sep 25, 2015 5:30 am

Poštovana,

takvo stanje se može korigovati nekom od metoda rekonstrukcije vagine, npr McIndoe. U principu , vagina se produbi i obloži transplantatima kože , tako da nakon 6 meseci ima potpuno normalni izgled i funkciju.

Navedenu operaciju sa uspehom su radili na VMA, čak i kon kompletnog izostanka, tj aplazije vagine, tako da nema razloga za očaj. Sve moze biti korigovano.
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
makimaki
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
makimaki


Posts : 2
Join date : 23.09.2015

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptyNed Sep 27, 2015 11:41 am

Hvala vam puno,mnogo mi znači,veliki pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
mirjanakraljica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
mirjanakraljica


Posts : 10
Join date : 18.10.2015

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptyNed Okt 18, 2015 11:27 pm

Postovani doktore, imam pitanje u vezi estetske korekcije nosa. Prvo na mom nosu bi trebalo ukloniti grbu I smanjiti ga celog tj I vrh. Da li se to moze uraditi dobro I zatvorenom tehnikom? Takodje, koliko brzo nakon plasticne operacije nosa se mogu koristiti hormonski preparati u obliku spreja za nos(u pitanju je lecenje infertiliteta) I da li je bezbedno ostati trudna ubrzo posle operacije ( tipa mesec Ili dva) obzirom da nos srasta nekoliko meseci do godinu dana ,koliko sam citala?
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptyPon Okt 19, 2015 1:10 pm

Poštovana,

zatvorena operacija nosa u dobro treniranim rukama može dati gotovo podjednako dobre rezultate kao i otvorena, ali je ipak pravilo da se otvorenom postiže bolji izgled. Svakako bi izbor operacije zavisio od vrste problema koji postoji i Vaših želja.

Što se tiče preparati koji se ukapavaju u nos ili doziraju putem aerosola, potrebna je pauza po operaciji od 7-15 dana. Ukoliko ostanete trudni nemojte o nosu uopšte razmišljati, njega ćemo, ukoliko bude potrebe, a mislim da neće, srediti posle porodjaja.

Generalno na izgled nosa više će uticati neki udarac ili pad, nego trudnoća.

Dakle - slobodno, i jedno i drugo!
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
mirjanakraljica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
mirjanakraljica


Posts : 10
Join date : 18.10.2015

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptyPon Okt 19, 2015 5:21 pm

Hvala puno na odgovoru doktore. Kad ste spomenuli udarce, da li se to misli na jace udarce ili I na najbezazlenije? Imam malo dete pa se pribojavam da ce me slucajno zakaciti dok se igramo. Ima li neka vrsta maske da se nosi kao neka zastita? Imate li neki savet.
Hvala puno
Nazad na vrh Ići dole
dr Igor Maljković
Stalni posetilac
Stalni posetilac
dr Igor Maljković


Posts : 98
Join date : 19.10.2012
Age : 52
Location : Beograd, Bor,

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptyPon Okt 19, 2015 5:47 pm

Pa, što se dece tiče ume biti nezgodno, što je moja supruga iskusila, zadobivši prelom (ranije neoperisanog) nosa. Obično mora biti jači udar, ali i slabiji ume da poremeti izgled vrha nosa.

Maska nije praktična i predtavlja mamac za dečje prstiće...
Nazad na vrh Ići dole
http://drmaljkovic.com/
mirjanakraljica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
mirjanakraljica


Posts : 10
Join date : 18.10.2015

Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 EmptyČet Okt 29, 2015 10:54 pm

Postovani doktore, da li postoje neka ogranicenja u smislu dizanja tereta posle septorinoplastike? Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd   Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd - Page 18 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Nazad na vrh 
Strana 18 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: