Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Tretiranje oziljka - Page 2 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Tretiranje oziljka - Page 2 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Tretiranje oziljka - Page 2 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Tretiranje oziljka - Page 2 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Tretiranje oziljka - Page 2 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Tretiranje oziljka - Page 2 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Tretiranje oziljka - Page 2 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Tretiranje oziljka - Page 2 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Tretiranje oziljka - Page 2 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Tretiranje oziljka

Ići dole 
+12
njanjaaa
ceci
jelmoli
sewendy
buba
marizela12
barabi
SarraFR
chantelle
blondyna
ketrin
SuperGirl
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Tretiranje oziljka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 2 EmptySub Okt 12, 2013 12:34 pm

Moj ožiljak je na brazdi. Moje cice se nisu ništa spustile, tako da se vidi brazda kad stojim, ali ožiljak se nevidi jer je skroz izbledio.

Ja sam na početku mazala sa Dermatixom i kasnije sa Šaljićevim melemom. I ljepila sam tračice na ožiljke.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Tretiranje oziljka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 2 EmptyNed Okt 13, 2013 6:11 pm

Chantelle super ako ti je oziljak skroz izbledeo. Kad si primetila da je postao tako bled, nakon koliko vremena? Meni je jos crveni mada ja nista ne mazem Embarassed 
Prema meni, oziljak ko oziljak s vremenom izbledi...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Tretiranje oziljka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 2 EmptyNed Okt 13, 2013 6:42 pm

SuperGirl ja sam mazala samo dva mjeseca i onda ništa više. Namažem se normalno poslije tuširanja sa losionom. Nesjećam se baš, ali ima već dugo kako je bled. Poslije godinu dana od operacije već je bio bled sigurno.
Sve zavisi kako kome, nekima treba više vremena da izbledi, zavisi od kože...a kao što kažeš izblediće.
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP
SarraFR


Posts : 1057
Join date : 12.10.2012
Age : 30
Location : Paris

Tretiranje oziljka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 2 EmptyPon Okt 14, 2013 12:50 pm

Ja sam kao sto rekoh, mazala do pre dve nedelje dermatix dva puta dnevno, ali nije imalo spacjalnog dejstva, a imam jos par krasta, koje su cak padale pa mi je limfa izlazila ili krv... Krenula sam saljicev melem da mazem minimum jednom dnevno pa i do tri puta, i za dve nedelje, razlika je neverovatna, oziljci su mnogo lepsi, crvenilo nestaje, poceli su da blede i kraste su omeskale, ja ga toplo preporucujem, stvarno se kajem sto sam dala 50e sa glupavu kremu koja ne vredi ni petinu te cene, dok sam bocu saljiceve kreme platila manje od 15e a toliko je dobra! Moj savet za sve buduce operisane devojke, a pogoto one koje su zavisnik od cigareta, je da sto vise unose vitamina C koji je zaduzen za stvaranje oziljaka, a pusaci ga prirodno manje imaju.
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Tretiranje oziljka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 2 EmptyPon Okt 14, 2013 1:28 pm

Sarra kako to da si imala kraste tako dugo?

Šaljićev melem je odličan. Kod nas ga nema, pa mi je poslala Angelika Smile
Nazad na vrh Ići dole
barabi
Elitni clan
Elitni clan
barabi


Posts : 422
Join date : 10.09.2013
Age : 36

Tretiranje oziljka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 2 EmptyPon Okt 14, 2013 1:36 pm

Taman da cu napisati da mislim da kod nas nema tog melema... Da vas pitam cure, kad ste prvo počele mazati se kremom? Koliko od operacije?
Nazad na vrh Ići dole
ketrin
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
ketrin


Posts : 703
Join date : 24.02.2013

Tretiranje oziljka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 2 EmptyPon Okt 14, 2013 10:27 pm

Chantelle, super sto se ne vidi!

Blondyna, kakve je boje tvoj sada?

Sarra, i meni je malo cudno sto si tako dugo imala krastice... Mozda ti top ili brus nisu prijali pa su te iritirali u toj zoni.
Ja sada stavljam cica care tracice po preporuci plasticnog hirurga (to je navodno najefikasnije), i isto koristim 15-ak dana, vide se blagi rezultati... Oziljak se malo skuplja, meksa, tamni, nije vise jarko crven.
Da mi doktor nije preporucio to, ja bi verovatno nastavila sa Saljicem, meni su bili dobri rezultati prvi put. Ali sam duuuugo mazala, god. dana sigurno.
Ja sam imala samo prvi put krastice (kada sam skidala konce), sada nista, ni na stomaku ni ispod grudi. U stvari bila je mala krastica tamo gde je izbio konac.

Barabi, pocela sam da koristim te tracice nakon mesec dana. Do tada samo imala steri strip flastere. Dr mi je rekao da ih nosim mesec dana, jer sprecavaju da se oziljak rasiri. A jos u bolnici su mi rekli (posle prve operacije) da se oziljak maze tek nakon sto spadnu krastice.
Nazad na vrh Ići dole
marizela12
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
marizela12


Posts : 1
Join date : 25.10.2013
Location : Bg

Tretiranje oziljka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 2 EmptyPet Okt 25, 2013 9:33 pm

Mislim da ništa nije toliko efikasno kao prirodni melemi (tu izostavljam šaljiša)
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Tretiranje oziljka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 2 EmptyPet Okt 25, 2013 10:20 pm

Marizela na koje/kakve prirodne meleme mislis?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
ketrin
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
ketrin


Posts : 703
Join date : 24.02.2013

Tretiranje oziljka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 2 EmptyPet Nov 29, 2013 7:23 am

Devojke, juce sam bila na kontroli kod doce, oziljak na stomaku koji je bio tanka linija (neposredno nakon operacije), sem jednog mesta gde je izbio unutrasnji koncic, skroz se prosirio, postao je hipertroficki. Cica care silikonske flastere sam koristila dva meseca, doktor kaze da nastavim da ih koristim, jer je pritisak najbolji za oziljak. Ubrizgao mi je juce kenalog ampule direktno u oziljak, celom duzinom, pa bi trebalo za 2 meseca opet, u zavisnosti od toga kako oziljak bude izgledao. To je zapravo vrsta kortikosteroida koja deluje lokalno i smiruje upalu. Ni u jednom trenutku nije nista curelo iz oziljka, niti sam imala krastice, osim jedne gde je izbio koncic. Izgleda da je moje telo iz nekog razloga tako delovalo na unutrasnje konce i zato je ceo oziljak neravan i zadebljan.
Nije mi samo jasno zasto su ispod grudi onda lepi, tanki oziljci. Verovatno zato sto se koza tu ne rasteze...
U svakom slucaju, definitivno je da ce oziljak izgledati gori nego sto je bio pre operacije. Bas sam razocarana.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tretiranje oziljka - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tretiranje oziljka   Tretiranje oziljka - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tretiranje oziljka
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Korekcija oziljka
» Uklanjanje oziljka od akne (dermoabrazija)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: