Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Zatezanje lica  - Page 10 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Zatezanje lica  - Page 10 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Zatezanje lica  - Page 10 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Zatezanje lica  - Page 10 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Zatezanje lica  - Page 10 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Zatezanje lica  - Page 10 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Zatezanje lica  - Page 10 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Zatezanje lica  - Page 10 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Zatezanje lica  - Page 10 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Zatezanje lica

Ići dole 
+14
gama
Queen
titty
missionvao
chantelle
Elizabeth Hurley
misstony
Masha23
CocoNoir
Ikser
buba
blondyna
SuperGirl
andjelak2010
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći
AutorPoruka
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 41
Location : Istra

Zatezanje lica  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 10 EmptyČet Mar 10, 2016 5:37 pm

Ne znam Embarassed nisam pitala doktora Smile bitno mi je bilo samo da me opet zamrzne geek pitat cu ga iduci put Wink
Nazad na vrh Ići dole
indijana
Drug porodice
Drug porodice
indijana


Posts : 129
Join date : 26.01.2016

Zatezanje lica  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 10 EmptyČet Mar 10, 2016 6:15 pm

I to što kazes  Surprised
Jesi li radila i okolocne borice ? Kako je njih ispeglalo ovaj put?
I ja moram u skorije vreme da to odradim, ali i nazolabijalne..
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 41
Location : Istra

Zatezanje lica  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 10 EmptyČet Mar 10, 2016 6:29 pm

Jesam, bocnuo me 3 puta kraj svakog oka... one u biti prve nestanu jer je tu koža jako tanka Wink
Nazolabijalne mislim da ide kombinacija hijelurona i botoxa jer bi moja frendica trebala ići to uskoro riješiti.
Ovaj put sam i svog muža nagovorila da se bocka Laughing on je već u zrelim godinama tako da razlika je očita jer su bore puno pliće, oko očiju su gotovo nestale, ali još uvijek su tu i vjerojatno neće totalno nestati geek tako da sam samo dobila potvrdu da sa botoxom treba krenuti kao preventivom kod prve pojave bora jer kad su bore već jako duboke botox nije dovoljan Wink
Nazad na vrh Ići dole
indijana
Drug porodice
Drug porodice
indijana


Posts : 129
Join date : 26.01.2016

Zatezanje lica  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 10 EmptyČet Mar 10, 2016 6:47 pm

Znaci i muzica si nagovorila...sada zajedno idete na dopunjavanje  Н
Kod mene su ove okolocne čini mi se uocljivije nego na čelu, čak i kad sam ozbiljna sa svake strane oka po jedna se bas vidi, udubljena je. Nadam se da će se moći ispraviti botoxom  Sad
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 41
Location : Istra

Zatezanje lica  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 10 EmptyČet Mar 10, 2016 7:04 pm

Hoce cim se prestanes mrstiti dok se smijes otici ce u jako kratkom roku, one najbrze i odu tako da ne brini Wink
Nazad na vrh Ići dole
indijana
Drug porodice
Drug porodice
indijana


Posts : 129
Join date : 26.01.2016

Zatezanje lica  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 10 EmptyNed Maj 08, 2016 10:33 am

Evo me i ovde... stavljala sam botox u čelo i okoloocne i hijarulon u nazolabijalne. Zadovoljna sam skroz. Celo se zateglo ispeglalo ali pošto je jedna bora bila jako jako udubljena već godinama ona se još uvek nazire ali jedva.
Okoloocne su nestale ali takodje one 2 duboke se nisu ispeglale ali to sam i znala da je nemoguce jer su 100godina tu ali zato sve one manje su nestale.
Jedino jos podočnjake tj borice te kada se smejem tu jos imam malo i to ću sledeći put da uradim, mada je rekao kada budem tu radila da budem spremna da cu biti plava ispod očiju par dana... Nazolabijalne su popunjene i super sada izgleda nema više onih visećih obraza...
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Zatezanje lica  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 10 EmptyNed Maj 08, 2016 6:28 pm

Botox je nesto sto me odavno zanima ali jos nisam ozbiljno razmisljala na temu Very Happy
Jel moze da postavite slike od pre i posle i koliko traje efekt?
Jel se nakon toga koza vise opusti nego ranije, to sam negde cula da se desava Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Zatezanje lica  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 10 EmptyNed Maj 08, 2016 6:35 pm

T.e. ne samo botox, ne razumem se u tome, botox, hijarulon i sl Very Happy
Mene konkretno zanima samo oko oci.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 41
Location : Istra

Zatezanje lica  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 10 EmptyNed Maj 08, 2016 6:46 pm

Imaju moje slike 2. dan nakon tretmana str.7, zatim 10. dan na strani 8 i nakon 2 aplikacije strana 9 Wink
Ja sam odusevljena, jedino za sada mi ne traje dugo, prvi put mi je trajalo 2 mjeseca a sada skoro 3, mislim da cu ga ponoviti iduci vikend jer kasnije necu imati vremena dok ne prodje sezona Laughing
Ako su ti problem bore oko ociju tada se koristi botox i jako brzo nestanu jer je tu koza tanka. Hijeluron se koristi za duboke bore kao npr nazolabijalne i sva mjesta koja se ne mogu tretirati botoxom jer ne mozes "smrznuti" mimiku.
Sto se tice opustanja ne vjerujem da se vise opusti jer kad botox popusti opet imas normalnu mimiku i opet se isto mrstis. Mozda se nakon hjelurona koza moze opustiti kad ga koristis u vecim kolicinama jer on veze vodu na sebe i povecava volumen kako bi popunio bore i podigao jagodice pa mozda kad nestane koza bude vise opustena. scratch
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Zatezanje lica  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 10 EmptyNed Maj 08, 2016 9:48 pm

Ta bora kod nosa imam i ja, znaci trebam popravit to i oko ociju Very Happy
Rezultati nakon prvog tretmana (str.7) sum onako, ali strana 8 i 9 fantasticno!
Koja je cena, koliko te kostalo?
Jedino sto mi se ne svidza je da toliko malo traje...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Sponsored content





Zatezanje lica  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Zatezanje lica  - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zatezanje lica
Nazad na vrh 
Strana 10 od 13Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sledeći
 Similar topics
-
» Face lift (Zatezanje lica)
» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
» Čišćenje i pomlađivanje lica
» Cista koza lica
» Vezbe za transformacija lica - Facercise

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Facelifting-
Skoči na: