Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Nov 02, 2016 8:05 am od Duje Ostojić

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Zatezanje lica

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
SuperGirl
24/7 ovde :)

PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Sre Mar 19, 2014 11:24 pm

Masha cestitam Smile Ja ovih dana nesto razmisljam za bore oko ociju. Mislim jos ne, ako za 1-2 godine ce mi trebati, pa mi je bilo nekako jezivo to ubrzigavanje inekcije, ili kako to ide Very Happy
Nakon koliko vremena ces imati vidljive rezultate? Jedva cekam da vidim slike...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Masha23
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Uto Mar 25, 2014 7:41 pm

Sutra idem kod dr na kontrolu, pa cu da uzmem fotke da stavim. Celo izgleda fenomenalno! Kao kod bebe! :-) Oko ociju su se smanjile, ali ne skroz. Kaze dr da ce i tu da se vidi efekat za par dana. Stavljam uskoro fotke! lol!
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Sub Mar 29, 2014 1:33 am

Masha, kako ti je danas s ovim borama oko očiju? Vidi li se napredak? Imaš kakve slike? Ajde, molim te, stavi jer mene botox jaaaako zanima u zadnje vrijeme. Mislim da ću i ja uskoro!  cheers
Nazad na vrh Ići dole
Masha23
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Pon Mar 31, 2014 6:03 am

Misstony, Super Girl, evo slicica pre botoxa. Nisam stigla ranije da ih postavim, bas sam ovih dana u velikoj guzvi. Veceras cu se slikati da vidite kako je sada, posle 15 dana.  Н 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Masha23
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Pon Mar 31, 2014 7:50 pm

Devojke, evo fotki posle Botoxa...

[You must be registered and logged in to see this image.]yt

Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Uto Apr 01, 2014 12:31 am

Masha lepo izgleda sad, ali cini mi se da na prve slike, slika od bore oko ociju si nasmijana na sliku, dok na druga je primetno mrstenje Very Happy
Jel imas neke gde si u prirodnom polozaju lica, da se vide bore od prije?
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Sre Apr 02, 2014 11:06 am

Supergirl, u tome i je fora botoxa. Kad ga nemaš onda se možeš namrštiti i dok se smiješ vide ti se bore, pa čak i kad se opustiš, ostanu crte tamo gdje su bile bore dok si se smijala...
A kad staviš botox, onda više ne možeš namrštiti lice, dok se smiješ, ne javljaju se bore oko očiju ni između obrva... Znači, vidi se da je stavila botox po tome!!! A čim se ne možeš namrštiti dok se smiješ ili nešto radiš, znači da ti se bore neće ni stvarati više! Zato je taj botox super jer on ne samo da "pegla" već vidljive bore nego sprječava nastajanje novih! Zato lice koje je tretirano botoxom izgleda malo "fake", kao lutka, ali, nema starih, a i nove bore su odgođene dok se botox ne razgradi... Wink

Masha, inače, predobro ti je napravljen posao! Odlično! Lice ti je sada kao u porculanske lutke!!! bhjsbcj
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Sre Apr 02, 2014 12:26 pm

Hmm nisam znala Very Happy
Hvala na objasnjenje Misstony, sorry Masha Very Happy
Nikad nisam proucavala botox ali po nekoj logicu sam mislila da ipak i sa botox kad se namrstis treba da se vidi neka crta Smile
Dobro je to, raspravljas s neko a ne mozes pokazati to s mrstenje Smile)
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Čet Apr 03, 2014 10:25 am

Nema na čemu Supergirl! Ja sam baš sve proučila i prvo sam isto bila začuđena zašto je slika prije namrštena, a poslije nije, i onda sam kroz tekst shvatila da taj botox umrtvi te živce i mišiće koji rade mimiku lica i ti se praktički više ne mrštiš. Samim tim nemaš bore, a ne mogu ti ni nastati nove dok god se botox ne razgradi (4-5 mjeseci) što je meni super! 

Ja se jaaako mrštim u teretani zadnje dvije godine i imam neke videe koje sam snimala dok radim vježbe, ajme, izgledam ko neka baba kako se mrštim, čelo i nos mi izgledaju užas!!! Ja bih htjela dok radim vježbu izgledati kao da mi nije ništa i da nakon treninga nemam te crte koje mi ostanu na licu... Jer nakon treninga izgledam još starije i s borama na nosu i čelu dok ne prođe par sati pa se sve zategne (ali i dalje se lagano vide jer mi je koža jako suha).

Tako da je botox za mene najbolje rješenje!!!  cheers
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Čet Apr 03, 2014 11:26 am

Haha zamisli u teretani dizes vecu tezinu i uopste se ne mrstis, kao nije to nista za tebe Smile  Zanima i mene botox , a i moja mama, ali ne svidja mi se sto traje tako malo,  na svaki 5/6 mesca treba da se ponovi. Kolko kosta u eur?  Pre neki dan sam citala za nema nova metoda koja traje oko 2/3 godine, pisacu kasnije kako se zove...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Zatezanje lica    Danas u 9:48 pm

Nazad na vrh Ići dole

Zatezanje lica
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 5 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.
» Oblik lica i frizure
» Prirodna lepota, nega lica i tela
» Zdrava koža - šest saveta kako do nje
» Refleksologija-kineska terapija zona

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Facelifting-
Skoči na: