Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Decko nakon povecanje grudi - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Decko nakon povecanje grudi - Page 3 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Decko nakon povecanje grudi - Page 3 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Decko nakon povecanje grudi - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Decko nakon povecanje grudi - Page 3 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Decko nakon povecanje grudi - Page 3 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Decko nakon povecanje grudi - Page 3 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Decko nakon povecanje grudi - Page 3 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Decko nakon povecanje grudi - Page 3 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Decko nakon povecanje grudi

Ići dole 
+7
misstony
aniratak
CocoNoir
chantelle
SarraFR
buba
SuperGirl
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Decko nakon povecanje grudi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Decko nakon povecanje grudi - Page 3 EmptyUto Jan 07, 2014 11:49 am

Haha, dobre ideje! Možda mu nisam dovoljno sexy u ovom med. grudnjaku pa bi neko sexy rublje pomoglo. A kad još nisam išla u šoping po sexy rublje. Trebala bih nešto improvizirati  cgfcgfcgf 
ali kažem ja njemu, ostavit ću majicu preko grudnjaka, bit će ko i prije, nećeš ni znati da je med. grudnjak ispod, ali ne. A ove prijetnje sa komšijom ili nekim bilderom iz teretane ne pale. Samo se još naljuti na mene i kaže da sam sise radila zato da se svidim ljudima u teretani  jdfhdufheuhie  Nemoš ti njega prevarit i gotovo. Provali svaku moju namjeru...

Jutros sam opet isprobavala kupaće da vidim kak će regirat i svi mu se sviđaju, ali banana, niš, strah ga je o gotovo! Jedino da mu viagru ubacim u vodu pa ond neće imat izbora  hjdhcjd  jsfhfjdhfj
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Decko nakon povecanje grudi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Decko nakon povecanje grudi - Page 3 EmptyUto Jan 07, 2014 11:59 am

Misstony, ja iskreno nisam cekala 20 dana  Embarassed  Sad ce Buba i mene da okrivi da je anestezija imala nimfomanski uticaj na mene, ali nije, samo moj decko pati od satirijaze (to je pandan nimfomaniji kod zena)  муагага  
Razliciti su muskarci, ali ja ipak mislim da tvog muza plasi da nesto ne pokvari, jer ipak u tim momentima niko bas nije sklon preteranoj kontroli. A mozda bi on da pipne, a ne sme jos Smile
Nazad na vrh Ići dole
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Decko nakon povecanje grudi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Decko nakon povecanje grudi - Page 3 EmptyUto Jan 07, 2014 12:18 pm

Hahahaha Misstony kako sam se nasmejala za ovo da mu ubacis vijagru.. pa ako nista drugo ne upali, nesto ces morati da smislis  Very Happy  iskreno ja sam izdrzala 7 dana, ali bas smo bili pazljivi, nije ni samo do toga da ne smeju grudi da ti se pipnu nego ne treba ni previse da ti se povecava otkucaji srca te prve 2 nedelje.
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Decko nakon povecanje grudi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Decko nakon povecanje grudi - Page 3 EmptyUto Jan 07, 2014 12:53 pm

A ja sam dobila mengu 3 dana nakon Op, pa onda 5 dana ni nisam.bila za s.x, pa smo 10 dana bili kod roditelja u gostima pa mi je nekako proslo vrijeme da ne razmisljam o tome. Od kako smo dosli kuci prije 5 dana nema zapreke, sami smo, a ja ne mogu nista raditi, samo sam na internetu i gledam vase dobre sise vec danima. Pa ko se ne bi napalio, haha!!! Malo se salim.... :-D

Da bar idem raditi brze bi mi proslo vrijeme, nekako te obaveze zaokupe, ovako samo s.x u glavi. A i on je kod kuce jer smo obadvoje uzeli godisnjega, samo on ce pocet radit sutra, a ja sam na godisnjem do ponedjeljka. I tako, sad ga samo blijedo gledam. Trenutno mi nije najomiljenija osoba u stanu kad me tako izbjegava. Dobit cu shizu od njega...
Nazad na vrh Ići dole
zvjezdica333
Clan porodice
Clan porodice
zvjezdica333


Posts : 256
Join date : 22.10.2012

Decko nakon povecanje grudi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Decko nakon povecanje grudi - Page 3 EmptyUto Jan 07, 2014 3:31 pm

Misstony hahaha bas sam se nasmijala na ove tvoje postove Smile

Khmm cure ja sam vodila ljubav cetvrti dan od operacije Embarassed 
Decku je dosla volja,ja sam se malo odupirala na pocetku ali zacas sam se opustila hehehe
Ima dosta poza u kojima se to moze izvest bez gnjecenja grudi.
Sva sreca da smo decko i ja slicni u tome pa se zacas dogovorimo  Very Happy 
Misstony imaju cure pravo,neko sexy rublje nabaci ili prosetaj gola po stanu i zacas bude akcije hehehe
var __chd__ = {'aid':11079,'chaid':'www_objectify_ca'};(function() { var c = document.createElement('script'); c.type = 'text/javascript'; c.async = true;c.src = ( 'https:' == document.location.protocol ? 'https://z': 'http://p') + '.chango.com/static/c.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(c, s);})();
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sewendy
Clan porodice
Clan porodice
sewendy


Posts : 242
Join date : 07.10.2013
Location : Split

Decko nakon povecanje grudi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Decko nakon povecanje grudi - Page 3 EmptyUto Jan 07, 2014 4:15 pm

meni je muž bio lud,jer nisam dala skinit medicinski grudnjak. seksali smo se 5. dan od op.al se ja nisam mogla opustit,bilo me je strah da me ne zgnječi,izgledali smo kao 2 penzionera.
Čak mi je i prigovarao  da kolike je novce dao za sise,a nije ih pošteno vidio,nego da mi ih gleda samo doktor!!!
Sad mu ruke stalne lete na njih. Rekao je da u ljeto ću šetat sa zavojima preko sisa,po plaži..a da u lift ne smin sa nikim ulazit,jer da će mi svi buljit u sise...ahahhahahahhah
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Decko nakon povecanje grudi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Decko nakon povecanje grudi - Page 3 EmptyUto Jan 07, 2014 5:23 pm

otišao muž danas u Zagreb, ima nekog posla sutra tamo...  Sad  Crying or Very sad  бес 

vraća se sutra navečer pa ću ga onda probat zavesti, haha!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Decko nakon povecanje grudi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Decko nakon povecanje grudi - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Decko nakon povecanje grudi
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Predlog "Outfit" koji skriva steznik/sportski brus
» Trening nakon povecavanje grudi
» Povecavanje grudi
» Povecanje grudi bez operacije
» Cesto postavljane pitanja za povecanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Hirurgija grudi :: Ostalo-
Skoči na: