Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Nov 02, 2016 8:05 am od Duje Ostojić

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Decko nakon povecanje grudi

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Uto Jan 07, 2014 10:35 am

Evo da podignem malo ovu temu.

Moj muž s kojim sam u braku već 3,5 godine, a sve skupa smo zajedno 8 godina, nije nikako bio za ovu operaciju. Stalno mi je govorio da mi to ne treba i da je njemu dosta moja velika guza (luđak  Laughing  ), ali očito nikako nije shvatio da sam ja to radila za sebe, a ne za njega. Nisam znala kak da mu kažem da bih ja i ranije išla na operaciju da nije njega u mom životu jer bi on to krivo shvatio, ali htjela sam mu reći da je to samo zbog mene, mog samopouzdanja, a ne jel se njemu tako više ili manje sviđa. Tako da mi je on bio dosta velik problem i svađali smo se do zadnjeg dana hoću ja ići ili ne na operaciju. On nije mogao vjerovat da idem. I stalno je vikao na mene. I onda sam mu rekla da je bezobrazan, da me čaki frendovi pitaju kako se osjećam, šalju poruke, pitaju jel me strah, jel imam tremu, a od njega nisam dobila niti jedno takvo pitanje. Nisam imala nikakvu podrđku od njega. Tad se malo zamislio i srećom, promijenio je svoje ponašanje jer je vidio da ja neću odustati, da idem bez obzira na njegovo mišljenje pa se smekšao, ali rekao mi je da ga je jako strah da ja idem pod anesteziju i da mu se gadi to što moram rezati mišić (dual plane tehnika).
Nakon OP mi je stvarno puno pomogao, otvarao vrata, oblačio me, podizao iz kreveta, dodavao stvari... Kaže da mu se grudi čak i sviđaju, pogotovo što nisu prevelike, nego manje, kompaktne i slatke. Ali njega je strah prstom prići mojim grudima! Kaže da se ježi mojih ožiljaka i da se boji da nešto ne pokvari.
Pa me još zanima, vi koje imate dečke, muževe, kad ste krenuli voditi ljubav?  hjjhgjkh 
Ovaj moj neće pa neće. Kaže da ga strah da ne bi slučajno pritisnuo ili se naslonio... Pa mu ja predložila nekoliko načina, a on kaže da mu se to još ništa ne sviđa i da je prerano. Kaže, ako ne smiješ 4-6 tjedana teže fizičke poslove raditi, i kaže šta ak se nešto dogodi, šta ćeš reći doktoru od čega je. A ja mu pokušavam objasnit da to ne mora biti "teži fizički posao" i da sigurno neću doktora pitat kad se smije početi, haha. Već sam luda i dođe mi da pitam nekog prolaznika jel ima vremena za mene.  муагага 
Kriza!!! Nadam se da nije preintimno pitanje,  jsfhfjdhfj
Nazad na vrh Ići dole
Mikica m
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Uto Jan 07, 2014 11:02 am

Hahaha.... Vidis kod mene je drugačije...
Ja isto kad sam govorila da zelim na operaciju moj dečko nije mogao vjerovati i stalno je govorio da mi to ne treba ali ako ja to zelim on ce to poštovati i biti uz mene mada on ne želi da to uradim... 
Eh sad... On bi me stalno pipkao i dirao i on je već lud, al iskreno od operacije nije nista bilo i stalno me pita i hvata za sve dijelove tijela... Hahaha ja uvijek kažem da  je ko hobotnica.. Ne mogu se obraniti od njegovih ruku... Mene je strah i ne mogu se opustiti... Kad me dirne po grudima ja protrnem od straha... I sad već znam da bi se trebala opustiti al me strah...
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Uto Jan 07, 2014 11:13 am

Haha, pa da, različiti smo, ali ja ne mogu vjerovat da ovaj mene odbija, ja onak, doslovno se nudim 10 puta dnevno, al on ništa! Ubija me!  бес  Govorim mu da ne mora on na meni ležati, onak, ima hrpa poza, ali on neće pa neće. Ispadam ko neka nimfomanka, a zapravo nisam, do sad smo savršeno funkcionirali i meni je sad ovo promjena za 180 stupnjeva. Plus, muž mi ide 3 mjeseca u Ameriku, 27.01. odlazi i onda ga nema do 15.05. pa šta ću onda??? Mislim da ga zato sad i napadam jer znam da ga neće bit, ali meni je i 20 dana puno bez s.x-a, a sad je već prošlo toliko...
Uglavnom, zanima me, ako neka cura uopće želi o tome pričati, jel to normalno stanje muških i koliko stvarno treba pričekati od operacije? Onak, pa nije valjda 20 dana od operacije premalo vremena? AKo mi je doktor rekao da mogu vozit auto, ić u teretanu radit noge i sl, onda mogu i to, zar ne?  lkjljmlk 

Sad sam ga već počela zezat da se pazi jer odlazi na 3 mjeseca i mene ostavlja napaljenu doma, samu... Kaže on, pa odi pod tuš ako si napaljena  hffk  jdfhdufheuhie  confused  Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Uto Jan 07, 2014 11:18 am

Misstony baš me nasmeja.
Pazi ja sam imala jake bolove i dugo je rana curela tako da mi sex nije padao na pamet.a znaš i skupo je ovo da bi u početku bilo ko pipkao  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP

PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Uto Jan 07, 2014 11:21 am

Misstony, to je sasvim normalna reakcija sa njegove strane. Ipak je prosao sve od operacije pa nadalje sa tobom, video te i u najtezim momentima, i sa bolovima, i razumi da sad ne moze skroz da se opusti. Verovatno misli da ce nesto pokvariti ako se upustite u odnos. 
Ja sam u par meseci drzala ruku iznad grudi da se decko slucajno ne opusti i legne na njih, to mi je bas dugo trajalo. Tek posle 6 meseci sam se opustila malo vise, ali i dalje ne dozvoljavam da se izivljava nad njima, zato stalno moram da ga podsecam. On jadan mora da me pazi jos od operacije nosa, pa onda grudi, nikako da se opusti.
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Uto Jan 07, 2014 11:30 am

haha, pa da... razumijem vas i znam što mi hoćete reći, ali prije operacije ja ionak nisam imala sise i nikad ih nije ni dirao, doslovno, nije mi ni majicu skidao jer nije bilo potrebe, haha lol!  pa me sad čudi što govori kak se boji da će ih zgnječit. Pa neće ležati na meni, prije ih nije dirao rukama, ne vidim da bi mu to mogla biti neka navika, uglavnom, ja sam za to da probamo, pa ako ne ide, ok. Ali njega neće bit 3 mjeseca kod kuće!!! Uffff... Treba to sve nadoknadit da mi prisjedne pa nek ide kud hoće   муагага  jsfhfjdhfj
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Uto Jan 07, 2014 11:32 am

Uglavnom, vi koje se javljate, vidim da ste čekale određeno vrijeme (koje je više od 20 dana) i onda kasnije... A ja već 5 dana "skačem" po njemu. Ajme, ajme...  Sad
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Uto Jan 07, 2014 11:37 am

Misstony da ti nije anestezija povukla na nimfomaniju  Very Happy  šalim se.ni ja nisam daleko  Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mikica m
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Uto Jan 07, 2014 11:37 am

Misstony nista onda dolazis do jednog zaključka! Sexy riblje Wink ili neki kostim francuske sobarice... Haha malo zeke al mislim da ce onda poludit
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Uto Jan 07, 2014 11:39 am

Misstony pripreti nekim zgodnom komšijom ili pak nekim zgodnom dečkom iz teretane.ako to ne upalim ne znam šta će onda.sem da ideš golisava kroz kuću   cgfcgfcgf
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Decko nakon povecanje grudi   Danas u 12:16 pm

Nazad na vrh Ići dole

Decko nakon povecanje grudi
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Strije i koža nakon dijete
» Vežbe i domaće maske za lepe i zategnute grudi
» Vežbe za grudi
» Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci
» imam dijagnozu opsesivno-kompulzivni poremećaj prejedanja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Hirurgija grudi :: Ostalo-
Skoči na: