Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Internet zarada EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Internet zarada EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Internet zarada EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Internet zarada EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Internet zarada EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Internet zarada EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Internet zarada EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Internet zarada EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Internet zarada EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Internet zarada

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Internet zarada Empty
PočaljiNaslov: Internet zarada   Internet zarada EmptyPet Jun 28, 2013 8:00 pm

Drage clanice,

Ja sam pre neko vreme zapocela da radim jedan internet posao od cega sam mnogo zadovoljna.
Radi se na principa mreznog marketinga, za svaki drugi clan koji se zaclani preko vama dobijate po 10$, kao i od svaki drugi koji on zaclani, i tako dalje.
Vide informacija na obratite mi se u licnu poruku.

Da gradimo tim zajedno! Smile


Poslednji put izmenio SuperGirl dana Sub Jul 06, 2013 3:16 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
aspireone
Clan porodice
Clan porodice
aspireone


Posts : 151
Join date : 24.02.2013

Internet zarada Empty
PočaljiNaslov: Re: Internet zarada   Internet zarada EmptyČet Jul 11, 2013 8:14 pm

O cemu se radi suepr girl,kakav mrezni marketing je u pitanju konkretno?Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Internet zarada Empty
PočaljiNaslov: Re: Internet zarada   Internet zarada EmptyČet Jul 11, 2013 10:54 pm

Aspireone drago mi je da te zanima o cemu se radi. 
All In One Profits kompanija koja  nudi bukvalno sve ono sto je potrebno da bi se pretstavili na internet i zaradili. 
Ova kompanija nudi realan plan I proizvod za zaradu. Glavne proizvode su upravo alati koje su Vam najvise potrebni, I to:  Hosting (za Vasu web stranu), Email responder (kontaktiranje klijente I kupaca) i druge alatke.
Ove proizvode ti dobijas samim time sto postajes clan, a benefit iz njih je to sto preko njih ti reklamiras svoj referalni link.
Registracija kosta 10$ koji ti se vrate s prvim clan koji uclanis. 
Ono sto je dobro da ima maximalna sigurnost pri placanju, jer ne placas direkno na kompanija AIOP, niti meni, vec placanje ide preko Pauza, PayPal ili Payoneer, tako da oni nemaju tvoje podatke da ih zloupotrebe.
Ukratko, zarada stoji ovako:
Od svaki neparni clan koji zaclanis, primer 1,3,5,7,9,11,13,15,.... ti dobijas po 10$, kao i od svaki parni koji svaki od njih zaclani.
Na sledecu tabelu je prikazana zarada od svega 6 ljudi koji ti zaclanis, znaci od 3 od njih imas korist. I ako svaki od te 3 clana ima po 3...
Internet zarada <a href=Internet zarada 44759810" />

Zarada je beskonacna, ali ovo nije jedna od one poslove na internetu koja nudi pare bez rada, takav posao ne postoi. Ovo je posao koji trazi rad i angazman. Nedeljno bar 5-6 rada i svaki dan mora da se proveruje mail ukoliko ima zainteresirani pa da ih uputis u posao i da im pojasnis.
Poslala sam ti link od sajt gde mozes da procitas vise, kao i link za registraciju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Internet zarada Empty
PočaljiNaslov: Re: Internet zarada   Internet zarada EmptySub Avg 10, 2013 9:28 pm

Ovo je zaista lako.
Ja sam malo vise zaplovila u vode internet zarade i nasla dosta interesantne poslove.
Ovo koje cu sad da napisem u sustinu nije posao oko koje se trebati nesto mnogo angazirati, ali ni previse ocekivati, za razlika od posao koji se nudi u prvi link, ali zaista trazi rada, ovoj ne.
Jednokratni posao Smile
Ko ga zanima nek pise tu ili nek mi posalje PM, poslacu vam link.
Clanstvo je besplatno. Treba samo da se uclanite, nista vise. Naravno, preko ovaj site moze da se zaradi i na drugi nacin, zbog cega sam se ja uclanila, a nakon toga sam otkrila ovo.
Nakon sto se uclanite idete na Invite Friends i tu izaberete odakle zelite da pozovete prijatelje da se uclane. Srecom da imam vise mailova kroz godine pa iz sve sam stiklirala Smile 
Kad se neko preko vas uclani vi dobijate 1$, 10 ljudi = 10$, 100ljudi =100$. Zaista lako Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Sponsored content





Internet zarada Empty
PočaljiNaslov: Re: Internet zarada   Internet zarada Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Internet zarada
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Ostalo-
Skoči na: