Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Danas u 12:51 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Predlog "Outfit" koji skriva steznik/sportski brus

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
buba
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Predlog "Outfit" koji skriva steznik/sportski brus   Pon Maj 20, 2013 9:19 am

i ovaj je savrsen ali mi bilo mnogo da dajem tolike pare na sportske bruseve
[You must be registered and logged in to see this link.] BHs/89143/1
i ovaj
[You must be registered and logged in to see this link.] BHs/54452/1
meni su svi savrseni ne zuljaju ne iritiraju mi bradavice,mada moje i nisu osetljive toliko
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Predlog "Outfit" koji skriva steznik/sportski brus   Pon Maj 20, 2013 9:21 am

[You must be registered and logged in to see this link.] Strümpfe & Homewear/BHs & Oberteile/97449/4
ovakav imam za spavanje i po kuci
[You must be registered and logged in to see this link.] Strümpfe & Homewear/BHs & Oberteile/96867/1
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP

PočaljiNaslov: Re: Predlog "Outfit" koji skriva steznik/sportski brus   Pon Maj 20, 2013 9:27 am

Vala sajt jeste komplikovan, ali snasla sam se. Lepi su svi, bas cu da probam. Ni meni bradavice nisu uopste preosetljive, sasvim normalne su,kao i pre op. Samo da mi se ne usecaju u grudi, sve cu da podnesem.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)

PočaljiNaslov: Re: Predlog "Outfit" koji skriva steznik/sportski brus   Pon Maj 20, 2013 9:29 am

Coco i Buba ja sam otvorila sve linkove koje ste postavile i nigde mi se nista nije otvorilo nego mi pise " Produktdaten werden geladen " Smile
Bolje bi bilo da se tu direkno postavljaju slicice Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
buba
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Predlog "Outfit" koji skriva steznik/sportski brus   Pon Maj 20, 2013 9:31 am

ma svi sportski brusevi koje imaju su meni odlicni.
a meni komplikovano to sa direktnim postavljanjem slicica jer sam na poslu.
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP

PočaljiNaslov: Re: Predlog "Outfit" koji skriva steznik/sportski brus   Pon Maj 20, 2013 9:36 am

Ja sam kopirala i one delove koji nisu bas uz link i dobila sam proizvode direktno. Sad cu da probam da skinem slicice sa njihovog sajta.
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Predlog "Outfit" koji skriva steznik/sportski brus   Pon Maj 20, 2013 1:16 pm

Videcu onda direktno u radnji posto nijedan topic na sajtu nema velicine S, M, L nego kao za brushaltere, nesto su sigurno zabrljali pa bolje da idem tamo da vidim i isprobam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Predlog "Outfit" koji skriva steznik/sportski brus   Pon Maj 20, 2013 1:44 pm

Sarro,tako sam ja radila uzmem pet bruseva i u kabinu sve sa decom:D
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Predlog "Outfit" koji skriva steznik/sportski brus   Pon Maj 20, 2013 4:27 pm

Auu veseljaaa haha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Predlog "Outfit" koji skriva steznik/sportski brus   Pon Maj 20, 2013 5:02 pm

A stariji razumeo da on treba da proba.na srecu odmah je dosao muz i odveo ih tako da sam uzivala probajuci.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Predlog "Outfit" koji skriva steznik/sportski brus   Danas u 6:10 pm

Nazad na vrh Ići dole

Predlog "Outfit" koji skriva steznik/sportski brus
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Horoskopski znakovi - kako koji znak prašta
» Deset savjeta za pravilnu ishranu !
» Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci
» Kineski horoskop
» Dezodorans ili antiperspirant

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Hirurgija grudi :: Ostalo-
Skoči na: