Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Umnjaci (problemi sa umnjacima)

Ići dole 
+2
SarraFR
chantelle
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Umnjaci (problemi sa umnjacima) Empty
PočaljiNaslov: Umnjaci (problemi sa umnjacima)   Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptyUto Dec 18, 2012 12:35 pm

Jeli koja od vas vadila umnjake?
Mene skoro počelo boljeti "meso" oko zuba (neznam kako se kaže Very Happy)...i danas sam išla kod dežurnog zubara, jer nemam svog preko zdravstva idem kod jednog privatnika.
A taj privatnik mi je rakao da probam ići kod dežurnog da mi da naputnicu, da ne plaćam to, jer izadje skupo, bezveze mi je dati 300 eur za vadjenje zuba.
I danas ja odem kod tog zubara i on mi stavio samo neku tračicu ispod, nekako ju ugurao, uf baš je boljelo. Pa sutra idem mjenjati tu tračicu. Pri je toga me pitao hoću li da mi sjecne to, rekla sam ne da radje stavi tračicu. Sutra idem opet i neznam šta da radim, možda bi bilo bolje da mi odreže to?
Ja bi najradje povadila sve te umnjake, jer me baš nerviraju, moram stalno kopkati po njima, jer nisu skroz izrastli. A ne daje mi se tolike pare za vadjenje zubi.
A kod svih treba čekati po dve godine, pa se nisam ni upisivala, već išla kod privatnika. Kod jednoga se čeka tri mjeseca ali opet to mi puno čekati, neznam šta da radim.
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP
SarraFR


Posts : 1057
Join date : 12.10.2012
Age : 30
Location : Paris

Umnjaci (problemi sa umnjacima) Empty
PočaljiNaslov: Re: Umnjaci (problemi sa umnjacima)   Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptyUto Dec 18, 2012 12:55 pm

Chantelle ja sam ih vadila sa 16godina jer su mi vec sa 14 2 izasla a tada sam stavljala protezu pa da mi nebi ostetili rezultat sve sam ih povadila.
Op je pod generalnom anestezjom kad vadis sve odjednom inace je pod lokalnom. Ja sam se ujutru operisala i uvece isla kuci sva si naduvena prva 5-7dana a dan posle op je najgori usta su mi bila kao da sam drzala ragbi loptu u njima, ali bukvalno skroz nenormalno deluje moja mama je umrla od smeha kad je dosla po mene na klinici, mene nista licno nije bolelo inace... Imala sam i hematome po licu sve u svemu veoma si seksi prve nedelje, kao da si se tukla sa Tajsonom Razz Nesmes nedelju dana nista toplo i veliko da jedes, sve u sitnim komadicima ali prva dva-tri dana su mi savetovali da samo jedem jogurte i sladolede.
Desava se da tako krenu pa te par dana muce i onda prestanu, tako da vidi sa ovim tracicama provizorno da smiris (mada ja ne vidim kako to funkcjonise) a ako nista jbg vadi jer drugog ti spasa nema nazalost...
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Umnjaci (problemi sa umnjacima) Empty
PočaljiNaslov: Re: Umnjaci (problemi sa umnjacima)   Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptyUto Dec 18, 2012 1:50 pm

Ma ovi moji nisu normalni, tri su mi počela od jednom. Jedan me stalno zeza, nekad boli nekad se smiri. Pa sad opet boli. Ova tračica ništa ne pomaže. Možda pola sata se smirilo, sad opet boli. Uvukao mi je ispod mesa baš me boljelo aaaa.
A kad bi vadila naradje bi sve povadila odjednom da sam poslije mirna.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Umnjaci (problemi sa umnjacima) Empty
PočaljiNaslov: Re: Umnjaci (problemi sa umnjacima)   Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptyUto Dec 18, 2012 1:53 pm

Chantelle ja sam imala problem sa izrastanje jednog umnika,
secne ti meso i zub izrasne bez problema.
Nece boleti, stave ti sprej protiv bolova i nista ne osetis.
Ja licno pre bi to nego da mi vade zub Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
SarraFR
VIP
VIP
SarraFR


Posts : 1057
Join date : 12.10.2012
Age : 30
Location : Paris

Umnjaci (problemi sa umnjacima) Empty
PočaljiNaslov: Re: Umnjaci (problemi sa umnjacima)   Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptyUto Dec 18, 2012 2:24 pm

Kao sto coolcat rece, u stvari je najbolnije kad se umnjak uvuce ispod mesa ako ti to secnu izacice normalno, nije cudo da te bole dok nicu, najbolji su primer bebe kad pocnu zubici da im izlaze. rabbit Popij paracetamol pomaze malo i idi da ti to secnu pa onda odredi sta ces. Pitaj i zubara da li nicu pravo samo, ako ne; mogu ti gurati zube ka napred pa bi se onda "gurali"...
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Umnjaci (problemi sa umnjacima) Empty
PočaljiNaslov: Re: Umnjaci (problemi sa umnjacima)   Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptyUto Dec 18, 2012 2:44 pm

Meni ovaj zubar danas rekao imaš dve opcije ili da ti secnem ili da ti stavim tračicu. I onda sam ga pitala dali boli kad me secne, i on odgovori pa naravo da boli. Mislila sam sigurno mi neće ništa staviti. I rekla onda da mi stavi tu tračicu. Meni ništa ovo ne pomaže. Sutra i tako moram iči opet pa nek secne, a reću da mi da nešto da ne osjetim.
A prije godinu dana sam išla slikati zube i onda nisam išla na pregled, jer sam bila naručena kod privatnika. A moram što pre to srediti.

Coolcat ja bi najradje da me stave u opštu anesteziju i nek rade šta hoće haha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Umnjaci (problemi sa umnjacima) Empty
PočaljiNaslov: Re: Umnjaci (problemi sa umnjacima)   Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptyUto Dec 18, 2012 3:47 pm

Haha tako je najlakse, ali nazalost ne rade to. Ja imam fobija od zubara, kad treba da idem cekam da me bas boli pa da odem...
Obavezno trazi da ti stavi inekcija ili neki sprej protiv bolova, bez to bolece.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Umnjaci (problemi sa umnjacima) Empty
PočaljiNaslov: Re: Umnjaci (problemi sa umnjacima)   Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptyUto Dec 18, 2012 6:36 pm

Joj čuti ja se pre uopšte nisam bojala a onda kad nisam bila skoro 3 godine i naručila se baš me bilo strah otiči na pregled...i tako došla i on meni kaže sve je uredu, a meni kamen pao sa srca ahahah
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Umnjaci (problemi sa umnjacima) Empty
PočaljiNaslov: Re: Umnjaci (problemi sa umnjacima)   Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptyUto Dec 18, 2012 6:36 pm

A sutra ću tražiti inekciju, ma da me je to guranje tog trakića danas baš boljelo, pomislila sam u momentu da sjeci to radje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Umnjaci (problemi sa umnjacima) Empty
PočaljiNaslov: Re: Umnjaci (problemi sa umnjacima)   Umnjaci (problemi sa umnjacima) EmptyUto Dec 18, 2012 8:41 pm

Meni su stavale tracice u dzeb od zuba prosle godine, nije me bolelo, samo mi je bilo nekako jezivo, ali secenje nepca bez lek nema sanse... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Sponsored content





Umnjaci (problemi sa umnjacima) Empty
PočaljiNaslov: Re: Umnjaci (problemi sa umnjacima)   Umnjaci (problemi sa umnjacima) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Umnjaci (problemi sa umnjacima)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Ostalo-
Skoči na: