Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
NE za prirodno krzno! EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
NE za prirodno krzno! EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
NE za prirodno krzno! EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
NE za prirodno krzno! EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
NE za prirodno krzno! EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
NE za prirodno krzno! EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
NE za prirodno krzno! EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
NE za prirodno krzno! EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
NE za prirodno krzno! EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 NE za prirodno krzno!

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

NE za prirodno krzno! Empty
PočaljiNaslov: NE za prirodno krzno!   NE za prirodno krzno! EmptySub Dec 01, 2012 6:11 pm

Ranije je bilo drugo, mnoge ljudi nisu znali kako stize bunda do njih. Mislili su da neko upuca zivotinja s puskom, odere krzno i napravi bundu. Ali ne, nije tako. Zivotinje se deru zive, nisu pod nikakve sedative ni anestezije, nego svesne i zive, osecaju neverojatne boli da bih neko nosio bundu.
Molim vas pogledajte ovaj link
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ja sam veliki pobornik za prava zivotinje i zelela bih one koje vole da nose prirodno krzno na kratko uvide preko ovaj link kako tacno dodze to krzno do njih.

I ja nosim krzno, ali Vestacko. Postoje i lepe bundice od vestackog krzno, jednako lepe kao i prirodno, ali niko nije izgubio zivot da bi ih ja nosila.

Dali vi nosite prirdono krzno?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

NE za prirodno krzno! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE za prirodno krzno!   NE za prirodno krzno! EmptyNed Dec 02, 2012 3:31 pm

Jao Coolcat! Kakav snimak, majko mila!!! No No No No No
Ali zasto im deru kozu dok su zive?!?!? Ne razumem kakve su to psihopate!!!
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

NE za prirodno krzno! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE za prirodno krzno!   NE za prirodno krzno! EmptyNed Dec 02, 2012 5:20 pm

Pa kao demek tako je kvalitetnije krzno.
Ne znam kom prihopatu je dosla ta ideja, ali tako se nazalost dolazi do bunde Sad
Ja nikad ne bih obukla prirodno krzno...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
SarraFR
VIP
VIP
SarraFR


Posts : 1057
Join date : 12.10.2012
Age : 30
Location : Paris

NE za prirodno krzno! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE za prirodno krzno!   NE za prirodno krzno! EmptyUto Dec 04, 2012 9:42 pm

Coolcat sad me je sramota ali ja imam par mantila gde ima malo krzna (na kapuljaci itd)... Moja mama je ista kao ti, kupila je neki ogroman kaput koji lici na krzno ali je sintetika, ne voli tu pomisao da se neka zivotinja zrtvovala i to na kakav nacin da bi ona nosila neku stvarcicu.
Pravo da ti kazem nisam ni pogledala ovaj snimak jer sam vec takve gledala a to je nepodnosljivo, posle nemogu da spavam... Ali opet kad pogledam kapuljacu od mog mantila, nemogu da zamislim da je neka zivotinja u pitanju... Crying or Very sad Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

NE za prirodno krzno! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE za prirodno krzno!   NE za prirodno krzno! EmptyUto Dec 04, 2012 11:36 pm

Sarra ja od kad sam videla snimak bas ne mogu da spavam, na trenutak pomislim na patnja kroz koja su prosli te zivotinje i poludim od boli... To je strasno...
To sto je ucinjeno - Je, ali vazno je da se u buduce ne desava.
Koliko manje ljudi kupuju krzno, manje ce se zivotinje ubijaju.
Drago mi je da tvoja mama ne voli prirodno krzno, u danasnje vreme zaista ima vrlo lepa zamena za prirodno krzno sa vestackom, nadam se da ces i ti u buduce kupovati sa vestackom krznu Smile
Ja sam skoro vidjela neki teksas prsluk sa krzno oko vrata, zaista lep, ali kad su mi rekli da to krzno nije vestacko nego krzno od rakuna, nisam ga kupila...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Ikser
Clan porodice
Clan porodice
Ikser


Posts : 275
Join date : 08.11.2012
Age : 45
Location : Frankfurt,DE

NE za prirodno krzno! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE za prirodno krzno!   NE za prirodno krzno! EmptySre Dec 05, 2012 7:49 am

Ja ne smem iskreno da pogledam snimak....strašno sam osetljiva na patnju.....zante ja se vec godinu i jače kontam na vegetarijanstvo....mislim da cu uskoro preci u vegetarijance.....ubijamo životinje da bi jeli,strašno....
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP
SarraFR


Posts : 1057
Join date : 12.10.2012
Age : 30
Location : Paris

NE za prirodno krzno! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE za prirodno krzno!   NE za prirodno krzno! EmptySre Dec 05, 2012 8:49 am

Ne kupujem redovno stvari sa krznom mozda neku stvar u godinu dana i krzno je onako detalj, neko je hteo da meni i mami, pokloni lisicu za oko vrata, ma nije bilo sanse to je vec mnogo za mene da imam les zivotinje ispod ociju i oko vrata, bljak bljak!!
Sto se tice mesa mi vec godinama jedemo samo pilece belo a i to se smorimo kad kupimo celo pile... Kad sam bila mala isli smo po manastirima u Srbiji i jedne veceri se krava otelila, provela sam celu noc u stali sa njom i teletom, a posle da mi neko kaze da to jedem nikako!
I zato svaki put kad dodjem u Srbiju, svi me zezaju kao ja nisam srpsko dete ako ne volim meso Razz
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

NE za prirodno krzno! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE za prirodno krzno!   NE za prirodno krzno! EmptyNed Dec 09, 2012 1:42 pm

Nisam ni ja pogledala snimak. Vidjela sam jednu ženu italijanku sa licicom oko vrata, plus toga ta lisica je imala glavu, fuuuuj meni to baš grozno. Neznam kako je ljepo nositi crklu životinju oko vrata.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

NE za prirodno krzno! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE za prirodno krzno!   NE za prirodno krzno! EmptyPon Dec 10, 2012 12:35 am

Chantelle ako ne volis prirodno krzno nije neophodno da gledas snimak, jeziv je i tuzan...
Ima mnogo ljude koje uopste ne razmisljaju kako stize taj shal (lisica oko vrata) i bunda do njih, a kad bi znali ne bi ni pomislili da kupe tako nesto.
Ali svakako, ima i bezosecajne ljudi koje ne zanima bol drugome i kupuju... Tuzna istina...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

NE za prirodno krzno! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE za prirodno krzno!   NE za prirodno krzno! EmptyPon Dec 10, 2012 2:11 pm

Coolcat imam par jakni, bundi koje imaju krzno gore ali za sve znam da nije pravo krzno, osim na jednoj bundi neznam...nesmijem ni pogledati sad. Iskreno nisam ni pomišljala jeli pravo ili nije, šta mi se svidja kupim...a nisam neki ljubitelj prirodnog krzna. Može biti i veštačko kakve veze ima, a ima ljudi koji su baš ludi na prirodna krzna.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NE za prirodno krzno! Empty
PočaljiNaslov: Re: NE za prirodno krzno!   NE za prirodno krzno! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NE za prirodno krzno!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moda-
Skoči na: