Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Nov 02, 2016 8:05 am od Duje Ostojić

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Cista koza lica

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
buba
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Sub Mar 02, 2013 6:36 am

Maro strasno.bitno je da si nasla resenje.
Meni je sad posle op lice kao da neko mast na njega prosipa.
Nazad na vrh Ići dole
marija-mara84
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Sub Mar 02, 2013 8:49 am

Buba,
Trudnoću nisam osetila,porodila se carski,mali se bio okrenuo karlicno.
Kontam tad sam isla pod nož.
Doktor mi je rekao kad sam bila na pregledu da prekinem da pijem kontrceptivne pilule odma ako hocu operaciju.
Da se posle ubacivanja cica opet nesto ne pokarabasi... Joj frka!
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Sub Mar 02, 2013 10:16 am

Ne verujem Maro da ces dobiti bubuljice.
Mislim da ovo ima veze sa anestezijom,ciscenjem organizma.ja nisam imala drenive i garant je to moralo i kroz kozu da se ispolji.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Sub Mar 02, 2013 5:05 pm

Mnogo efektivne su krema za mijenje lica Acnehug i krema za lice Acneattack. Svako moze da ih koristi, bez obzira dali je koza trenutno cista ili sa akne, deluje i preventivno kod ljudi koje imaju problematicnu kozu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Ned Nov 10, 2013 4:00 pm

Aspirin za čistu i zdravu kožu lica.Čudesne maske za lice sa aspirinom
Mnogim zenama je vreme da otkriju u obicnom aspirinu – odlican kozmeticki preparat. Cudotvorne maske za lice sa aspirinom (rastvorenm u vodi), uz redovnu upotrebu i odsutstvom alergije na njega, pretvaraju najproblematicniju kozu u savrseno zdravu, lepu i sjajnu. Zasto je aspirin toliko cudotvoran?
Cudesne maske sa aspirinom.
Sva tajna maske za lice sa aspitinom je glavna komponenta ovog leka. Acetilsalicilna kiselina, koja je u sastavu ovog leka, ima siroku primenu u kozmetici, jer:
- savrseno cisti kozu
- smanjuje lucenje lojnih zlezda
- suzava pore na licu
- sprecava urastanje dlacica
- maska sa aspirinom smanjuje upalne procese na licu
- sprecava stvaranje akni i bubuljica
- redovno ciscenje lica sa aspirinom smanjuje crvenilo i razlicite zapaljenjske nadrazaje, dovodi do postepenog nestanka akni, poboljsava ten lica i elasticnost koze.
Maske za lice sa aspirinom. Indikacije i kontraindikacije.
Pre svega, aspirin maske preporucuju:
- za problematicnu kozu: bubuljice,akne, male crne tacke razlicitog porekla
- za masnu kozu: maska sa aspirinom suzava pore i normalizuje rad lojnih zlezda
- za stariju kozu: vraca elasticnost i zdrav ten kozi lica
Posto aspirin je lek, a nije prirodna supstanca, moze da izazove nezeljene efekte. Maske sa aspirinom ne preporucuju se:
- trudnicama
- dojiljama
- osobama sklonim alergijama ( i na aspirin)
- ako na licu postoje otvorene rane i posekotine
Pre nego sto isprobate delovanje maske sa aspirinom na licu, testirajte je na unutrasnjoj strani nadlaktice. Ako je tokom dana nije doslo do negativne reakcije – mozete slobodno je primeniti na licu. Posoje razlicita misljenja u vezi primene maske sa aspirinom – od potpunog odusevljenja (njih je vecina), do razocarenja. Sve zavisi od individualnih karakteristika svakog organizma i pravilne primene.
Recepti maski sa aspirinom za lice.
Ako je vasa koza otecena, crvena, a akni i bubuljice nicu kao pecurke posle kise – postoji izlaz. Maske za lice sa aspirinom, u devet od deset slucajeva, imaju svoj efekat vec posle prve upotrebe.
U nastavku cemo pruziti efikasni recepti razlicitih maski za lice sa aspirinom, ali imajte na umu – ove maske primenjuju se na kozu lica ne cesce od 3 puta nedeljno. Za idealni efekat, prvo treba temeljno ocistiti kozu, a tek onda primeniti odredjenu masku.
Maska piling sa aspirinom za masnu i kombinovanu kozu lica
Pomesajte isitnjene 4 tablete aspirina (od 100 mg) sa 1 kasikom vode. Dodajte kasiku meda i kasiku maslinovog (ili drugog biljnog) ulja, promesajte. Ulje se dodaje u slucaju da je vasa koza vise kombinovana, nego masna. Nanesite smesu na ociscenu kozu lica, nezno masirajte nekoliko minuta i ostavite jos desetak minuta na licu , zatim isperite.
Ova maska odlicno cisti pore, umiruje iritiranu kozu, smanjuje upale. Samo nemojte preterati – ne trljajte lice previse.
Maska sa aspirinom za ciscenje lica za sve tipove koze
Isitnite 3-4 tablete aspirina, dodajte kasiku meda i promesajte. U dobijenu smesu dodajte kasicicu tople vode (za masnu kozu) ili kasicicu toplog biljnog ulja (za suvu kozu) i jos jednom promesajte. Smesu nanesite na obavezno ocisceno prirodnim tonikom ili losionom lice, uz nezno masiranje. Drzite na licu 20 minuta, zatim isperite, isto tako uz blagu masazu lica. Ne primenjujte ovu masku, ako ste alergicni na med.
Rezultat: koza je potpuno ociscena, smireni zapaljenski procesi, a lice izgleda sveze i zategnuto.
Masku primenjujte jednom nedeljno.
Ova maska je moja omiljena. Ovako je izgleda njena priprema:
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Aspirin maska za masnu kozu sa bubuljicama i aknama sa efektom izbeljivanja
Isitnite 6 tableta aspirina i pomesajte sa 2-3 kasike soka od limuna. Nanesite na ocisceno lice na 10 minuta, zatim isperite sa rastvorom sode bikarbone i vode ( 1 kasika sode na litar vode). Nakon ovog postupka akne ce nestati, crvenilo ce se smanjiti, koza lica postace vidljivo sveza i cista.
Tretirajte kozu lica na ovaj nacin jednom nedeljno.
Maska za lice sa aspirinom za normalnu kozu
Pomesajte 2-3 isitnjene tablete aspirina sa 1 kasikom jogurta, kefira ili pavlake. Dobijenu smesu nanesite na kozu lica i ostavite da deluje 20 munuta. Isperite toplom vodom. Nakon ovog postupka male upale nestace posle prvog tretmana, a vece – vizuelno smanjiti. Prednost ove maske u tome sto je mozete raditi svaki drugi dan.
Moram napomenuti da su maske za lice sa aspirinom kao i maske sa algama smatraju se profesionalnima. Nijh zdusno preporucuju kozmeticari kao sredstvo za ciscenje kozi lica. Uzgred, efekat maske sa aspirinom ne vidi se odmah, a 3-4 sata nakon nanosenja. Budite strpljive i metodicne i vasa koza vas obraduje cistocom i zdravim sjajem.
Izvor: UspesnaZena
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Ned Nov 10, 2013 6:18 pm

Meni pomazu proizvodi marke URIAGE-Hyseac uzimam sredstvo za pranje lica i kremu za hidrataciju masnih koza, to mi je dermatolog preporucio i super su, ima ih u lili-u Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Ned Nov 10, 2013 6:32 pm

Ja sta nisam koristila, i po preporuci dermatologa i po internet predlozima, ali nista mi ne odgovara, mrzim svoju masnu kozu бес
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Ned Nov 10, 2013 7:48 pm

Coco i ja se nerviram oko toga, imam masna T zona, ako zaboravim kod kuce kameni puder pretvorih se u sijalicu Smile))
Mada, moram da kazem da na periode mi se vise masti, na periodu uopste, ne znam od sta bi moglo to da varira.
Sarra ne znam ta firma o kojoj pricas, mislim da je kod nas nema. Kakav tip na koze imas ti?
Nazad na vrh Ići dole
blondyna
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Ned Nov 10, 2013 8:47 pm

Ja takodje imam masnu T zonu i izludjuje me. Sto kaze SuperGirl krajem radnog dana celo mi je kao sijalica Very Happy . I ja sam primetila da mi se ne masti uvek isto, pojacano je u pms-u. Obavezno ga cistim aktivnim kiseonikom kao i citavo lice. A kad se setim post operativnog perioda muka mi je, tada je bilo ludacki masno.
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Ned Nov 10, 2013 10:36 pm

Supergirl ja sam imala prilicno bubuljicavo lice pa sam uz te kreme koristila jos par hemijskih preparata ali otkad je akne nestao i dalje koristim ta dva proizvoda koji su namenjeni za masnu kozu (T zonu narocito) koja ima tendenciju za bubuljice.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Danas u 9:48 pm

Nazad na vrh Ići dole

Cista koza lica
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Zdrava koža - šest saveta kako do nje
» Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.
» Oblik lica i frizure
» Prirodna lepota, nega lica i tela
» Vitamini ...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje lice-
Skoči na: