Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Nov 02, 2016 8:05 am od Duje Ostojić

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Cista koza lica

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Ikser
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Uto Nov 27, 2012 2:27 pm

jaooooooooo,ma meni je stavljena kako treba,ali kako cu je izvaditi pojma nemam
Nazad na vrh Ići dole
RadaPrada
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Uto Nov 27, 2012 3:48 pm

ma ne brini, zna doktor kako... ova je bila nekak smotana... Smile koliko zena ima spiralu i nema problema... ne brini...
Nazad na vrh Ići dole
lili marlen
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Ned Dec 02, 2012 12:04 am

Rado ja sam koristila ISOTRETINOIN, prvo sam nasla info o tom leku na netu i posto se proizvodi u svici pozvala saam dermatologa i pitala dali radi terapiju tim lekom kada je rekao d aotisla sam na razgovor. I ja sam bila udata i naravno planirali smo dete ali sam prvo resila da se osistim od odvratnih napasti. Imala sam ih po licu i ledjima jos su me mnogo nervirale pa sam ih i cackala non stop.
I sve je to tacno za te nus pojave.... sto ste vec pisala ali posle 6 meseci ja sam to prezivela i lice mi je kao kod porcelanske lutke. Po meni je vredelo svih muka a terapija mi je trajala mozda i duze od 6 meseci. Svaki mesec sam isla da vadim krv i kolko se secam nisam smela da ostanem posle terapije 3 mes trudna. Sada ja tacno da ti kazemkada sam to radila ne znam ali ja sam mozda posle terapije jedno godinu dana ostala trudna i sve je ok.
Nazad na vrh Ići dole
Ikser
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Ned Dec 02, 2012 7:56 am

lili marlen tačno,upravo sam i ja Radi rekla da imam pozitivno iskustvo.....eto Rado nas dve imamo iskustvo sa tim lekom....pa ti sad razmisli
Nazad na vrh Ići dole
RadaPrada
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Ned Dec 02, 2012 6:03 pm

hvala vam puno cure, oticicu dermatologu i traziti da mi da sta da, samo da prodje ovaj pakao Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ikser
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Ned Dec 02, 2012 8:34 pm

preporodiceš se,videceš,znam po sebi...
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Uto Dec 04, 2012 1:16 pm

Rado a da li si isla kod dermatologa na ciscenje lica i neki piling?

a da li ishranom mozes uticati na bubuljice,u smislu javljaju se kad jedes cokoladu itd?

bas ste lepe i ti i Sara ,tj imate lepe crte lica
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Uto Dec 04, 2012 4:32 pm

Ja sam sigurna da je kod mene u pitanju neka hrana, ali ne znam sta.
Koza mi je cista i odjednom se nafrlim, i nakon neko vreme sve samo od sebe opet nestane...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
riodejeneiro
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Pet Jan 18, 2013 7:49 pm

Mezoterapija takodje mzoe pomoci kvalitetu koze lice i uopste svezem izgledu a i u usporavanju procesa starenja.
Nazad na vrh Ići dole
marija-mara84
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Sub Mar 02, 2013 4:43 am

Cure
Evo da podelim i ja moje iskustvo sa tim osvratnim bubuljicama.
Do 25-te da kazem da i nisam imala nekih vecih problema, po kadkad su bili neki naleti ali malo kremice ciscenje i tako se zavrsavalo.
Medjutim nakon trudnoće posle nekih 6 meseci pocela je agonija. Mitiseri, bubuljice, potkozne jednostavno svi oblici. Vise mi nista nije pomagalo. Sve živo sam probala, obišla krš dermatologa. Svi imaju neko svoje misljenje daju neke terapijice,kremice i uzmu pare. Lice pocelo da bukti, vezuju se jedna za drugu,pocinju da se stvaraju ožiljci. Silne pare dajem a pomaka nema. Batalim privatnike, odem na dermatoloski institut na kraju i na VMA . Lice očaj! Padam u depresiju, nigde ne izlazim!
Paralelno sa bubuljicama pocinju i zglobovi da me strasno bole, toliko do iznemoglosti, ni navalgetol mi nije pomagao. Niko nije znao sta da radim. Nalazi svi ok.
Cujem i ja za roakutan i rešim da ga prepisem sama sebi .
U medju vremenu redovna poseta kod mog ginekologa i ona mi rece da uzmem slobodno.
I tako sam se ja resila tog neresivog problema. ROAKUTAN
Medjutim ostao problem sa zglobovima, ni za to niko nije imao dijagnozu pravu... Artritis. Ako bude cesce prečice u hronični , poceces da se krivis i da ti se koče zglobovi... A meni tek 25-ta. Drugi kaze lupus, isto bolest sačuvaj boze.
Opet ja kod ginekologa, u medju vremenu lice ko kod bebe ali ostali ožiljci gde god su mi cedili kao čistili,busili gnojne kese i ubrizgavali direktno antibiotike.
Pricam ja za problem sa zglobovima i kaze ona to ti je hormonski problem desava se to to i to.... Uzmi ti da piješ sad DIANU. Kontraceptivne pilule i gle cuda prestadose bolovi.
E sad se patim sa peglanjem ožiljaka...
Tri cetri puta vec radim tretmane sa vocnim kiselinama.
Ubrizgavan heliuron i polako sam se dovela u normalno stanje.

I to vam je to.... 2 god pakla!

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Danas u 9:46 pm

Nazad na vrh Ići dole

Cista koza lica
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Zdrava koža - šest saveta kako do nje
» Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.
» Oblik lica i frizure
» Prirodna lepota, nega lica i tela
» Vitamini ...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje lice-
Skoči na: