Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Nov 02, 2016 8:05 am od Duje Ostojić

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Cista koza lica

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Ikser
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Uto Nov 27, 2012 9:37 am

Rado88 roaccutane nije antibiotik,ne smeš ostati trudna u toku lečenja i mesec dana posle....ne boj se,svaki lek ima neželjena dejstva,ali zapamti dovoljno je 1 pacijentu od 1000000 da se nešto neželjeno javi i vec se to napise u uputstvu. Imam iskustva s tim lekom i mogu reci da ništa ne daje taj rezultat
Nazad na vrh Ići dole
RadaPrada
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Uto Nov 27, 2012 9:51 am

Hej Ikser... Ja znam za taj antibiotik, i meni ga je jedna doktorica htela dati, ali meni ne pada na pamet da uzimam tako jak antibiotik toliko dugo, jos koji ima toliko puno posledica kao napr. jake depresije, ako se zatrudni degenericno dete, itd itd, znas i sama da ima bezbroj negativa... Smile neka bude posle koza cista i sve, ali vala - without me! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RadaPrada
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Uto Nov 27, 2012 9:56 am

kako nije antibiotik? :/ meni doktorica (a i ovako neki ljudi) rekli da jeste... a doktorica mi je rekla sve posledice koje su moguce od njega i to me je iskreno malo zastrasilo, jer sam ja ionako osetljiva i osecajna osoba, znaci to bi mi se extremisalo stim tabletama i nesto da mi ne ide uz guzicu skocila bi s'mosta Very Happy (posto je rekla da su moguce i halucinacije, sizofrenija, itd) ...ne znam, meni je to too much svakakvih ozbiljnih posledica, tako da se stvarno ne usudjujem uzimati...
Nazad na vrh Ići dole
Ikser
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Uto Nov 27, 2012 11:22 am

Ne nije antibiotik to je ISOTRETINOIN,na bazi hormona je....naravno ne moraš....samo sam ti napisala svoje lično iskustvo sa tim lekom
Nazad na vrh Ići dole
Ikser
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Uto Nov 27, 2012 11:23 am

Npr. moja doktorka je lečila nas 20- tak,i svi su imali jedino suvlju kožu i usne,samo ja pred kraj lečenja smanjen broj eritrocita
Nazad na vrh Ići dole
RadaPrada
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Uto Nov 27, 2012 11:28 am

pa znam ja da taj lek pomaze, svi su maltene zadovoljni bili, ali mene cisto strah Very Happy ja sam ti baksuz, sve sta na druge nece na mene hoce hahahah Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ikser
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Uto Nov 27, 2012 12:35 pm

ma razumem te,ja sam se smejala sa mojim bratom,pogotovu vezano za halucinacije....čoveče izlečiš akne ali zato Bog zna šta vidiš i čuješ,ali veruj,ja sam bez straha počela sa terapijom,doktorka me je stalno pratila,stalno testirala krvnu sliku....ma nema frke....kažem ti to je napisano i ako se 1 u milion desilo nešto slično....vidi sad obično mladi ljudi leče akne,a i najčešce se u adoloscenciji javljaju razne ludosti....ne mora da znači da je halucinacija od leka bila,ili suicidno raspoloženje.....možda su istovremeno i lakse i teže droge upitanju. Kažem ti imam lično iskustvo i odličnu kožnog doktora,nikakve frke zaista
Nazad na vrh Ići dole
RadaPrada
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Uto Nov 27, 2012 12:58 pm

Ne znam, videcu kad budem isla kod drugog dermatologa sta ce mi on dati... Smile pa cu javiti Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ikser
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Uto Nov 27, 2012 1:49 pm

E ovako...sad mi nešto palo napam,et....ja sam te akne dobila posle kontracepcije u vidu injekCija DEPO PROVERA....Možda ne bi bilo loše otvotiti temu kontracepcija....baš bi me zanimalo vaše iskustvo....inače trenutno imam spiralu i to ne hormonsku jer se hormona strašno bojim zbog raznik promena na koži kao i maljavosti...ali eto jos malo pa moram da je menjam....i ne znam da li boli....baš sam u frci
Nazad na vrh Ići dole
RadaPrada
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Uto Nov 27, 2012 2:20 pm

ne zelim da te plasim, ali za spiralu ja znam samo za jedno iskustvo od majke mog bivseg decka, da joj je doktorica valjda nekako povukla pogresno i da nije ni bila stavljena kako treba, na to je zena izgubila 4L krvi i morala na transfuziju krvi u bolnicu i bila tamo 5 dana... inace neam pojma o tome... Very Happy sigurno ti moze neka druga cura dati informacije ili podelit svoje iskustvo...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Cista koza lica   Danas u 9:46 pm

Nazad na vrh Ići dole

Cista koza lica
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Zdrava koža - šest saveta kako do nje
» Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.
» Oblik lica i frizure
» Prirodna lepota, nega lica i tela
» Vitamini ...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje lice-
Skoči na: