Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Foto galerija - Page 9 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Foto galerija - Page 9 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Foto galerija - Page 9 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Foto galerija - Page 9 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Foto galerija - Page 9 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Foto galerija - Page 9 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Foto galerija - Page 9 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Foto galerija - Page 9 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Foto galerija - Page 9 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Foto galerija

Ići dole 
+33
misstony
Nika-nika
ketrin
milica90
Vitezica
barabi
sewendy
mooshmoolica
Elizabeth Hurley
saricabg
bella_ele
Bjanka NS
njanjaaa
Bambulynko
Nela81
blondyna
Marsa
CocoNoir
n.b.
Tiki29
zokica73
motorina
atina
buba
malamama
munjica
dzepna
blondie1
lili marlen
chantelle
SarraFR
nayika
SuperGirl
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Sledeći
AutorPoruka
motorina
Clan porodice
Clan porodice
motorina


Posts : 289
Join date : 20.02.2013
Age : 54

Foto galerija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Foto galerija   Foto galerija - Page 9 EmptySre Feb 20, 2013 4:02 pm

Jao devojke stvarno ste divne,hvala puno na pomoci i podrsci,narocito Chantelle i Super Girl na brzom odgovoru..... javicu vam kako se stvari odvijaju,pozdrav Smile
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Foto galerija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Foto galerija   Foto galerija - Page 9 EmptySre Feb 20, 2013 5:02 pm

Nema na čemu, tu smo da pomognemo Wink
Nazad na vrh Ići dole
zokica73
Clan porodice
Clan porodice
zokica73


Posts : 221
Join date : 08.11.2012

Foto galerija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Foto galerija   Foto galerija - Page 9 EmptyČet Feb 21, 2013 11:39 am

Dobro dosla Motorina!!!
Nazad na vrh Ići dole
motorina
Clan porodice
Clan porodice
motorina


Posts : 289
Join date : 20.02.2013
Age : 54

Foto galerija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Foto galerija   Foto galerija - Page 9 EmptyČet Feb 21, 2013 4:20 pm

Zokice73,
Hvala i tebi na podrsci Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tiki29
Clan porodice
Clan porodice
Tiki29


Posts : 184
Join date : 10.02.2013

Foto galerija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Foto galerija   Foto galerija - Page 9 EmptySub Mar 02, 2013 12:34 pm

munjica ::
Nisi me dobro razumela...nije me Kojic operisao..grudi mi je radio Maras i tvrdim da je za grudi on NAJBOLJI!!!A ponovo bih radila jer mi je umesto 375 stavio 325 jer sam se pred samu operaciju prepala da ne budu prevelike tipa JK i slicno jer mi je to too much i groznooo....pa bih zato na drugu:)a za nos sam pominjala Kojica..to me sad vise zanima:)))

Munjice Smile... Htela bih da te pitam, da li si zaista prezadovoljna Marasem, kako je prosla cela procedura kod njega, da li si mozda razmisljala i o dr Vulovicu i da li su cula nesto o njemu jer se dvoumim izmedju njih dvojice????

Mnogo ce mi znaciti svi tvoji odgovori...
Hvala punooooo Smile Laughing
Nazad na vrh Ići dole
n.b.
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
n.b.


Posts : 4
Join date : 09.03.2013

Foto galerija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: pozdrav cure!   Foto galerija - Page 9 EmptySub Mar 09, 2013 11:35 am

blondie1 ::
[You must be registered and logged in to see this image.]



evo ja sam nova članica,nadam se da cu uskoro i ja imati ovako divne sise Smile nego,molim vas recite mi,jesu li ove grudi na zadnjoj slici silikonske??? jer izgledaju tako savrseno prirodno,ne mogu virovat da su operirane. zelim i ja takve Smile
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Foto galerija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Foto galerija   Foto galerija - Page 9 EmptySub Mar 09, 2013 1:35 pm

n.b. ove tri slike su sve od jedne članice...Ima okrugle Allergan Natrelle Inspira 365 g...grudi su joj predivne, operisana je kod dr. Ostojića.
Nazad na vrh Ići dole
n.b.
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
n.b.


Posts : 4
Join date : 09.03.2013

Foto galerija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Foto galerija   Foto galerija - Page 9 EmptyNed Mar 10, 2013 3:48 pm

zahvaljujem na odgovoru Smile I ja razmišljam da odem upravo kod njega,vidim da ima dosta zadovoljnih cura kojima je on radio grudi. ove na slici su mi predivne. ja sam bas mislila da su u pitanju neki anatomski implatanti kad izgledaju tako prirodno. nakon koliko vremena od operacije je slikana zadnja slika? i gdje se mogu bolje informirati o vrstama implatanata? nisu mi bas jasni ti profili i projekcije o kojima pričate Smile
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Foto galerija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Foto galerija   Foto galerija - Page 9 EmptyNed Mar 10, 2013 5:30 pm

Izgledaju prirodno jer je ona imala svog tkiva, imala je slabu B korpu. Ako nemaš dosta tkiva preporučuju se anatomski. Nebi znala posle koliko je slikana zadnja slika, nešto se nesjećam, možda nešto oko godinu dana posle op.

Imaš okrugle i anatomske. Evo ti tabelice pa si malo pogledaj mjere. To su Allergan koje koristi dr. Ostojić.
okrugle: [You must be registered and logged in to see this link.]
anatomske: [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Foto galerija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Foto galerija   Foto galerija - Page 9 EmptyNed Mar 10, 2013 7:50 pm

Imaš njene slike od pre i posle na prvoj stranici ove teme, post od SuperGirl...našla sam slike od Mddzeni.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Foto galerija - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Foto galerija   Foto galerija - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Foto galerija
Nazad na vrh 
Strana 9 od 18Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Hirurgija grudi :: Foto galerija-
Skoči na: