Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Dijeta i savete - Page 5 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Dijeta i savete - Page 5 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Dijeta i savete - Page 5 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Dijeta i savete - Page 5 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Dijeta i savete - Page 5 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Dijeta i savete - Page 5 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Dijeta i savete - Page 5 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Dijeta i savete - Page 5 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Dijeta i savete - Page 5 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Dijeta i savete

Ići dole 
+10
blondyna
riodejeneiro
njanjaaa
chantelle
nayika
Elizabeth Hurley
blondie1
SuperGirl
SarraFR
dzepna
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Sledeći
AutorPoruka
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Dijeta i savete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 5 EmptyPet Nov 16, 2012 10:24 pm

Ma vazi, mrzelo me i da citam a kamoli da sprovodim u delo ovaj jelovnik! lol!
Mislim da nista ne fali nasoj ishrani koju smo ovde 'dogovarale', samo izbaciti neke stvari, ubaciti vise proteina, obrociti se i malo treninga-i bicemo k'o bombone!
Jedino sto bismo mozda mogle da ubacimo taj Whey protein (ili protein surutke) koji ima u tecnom stanju ili u prahu, kazu da je odlican za izgradnju misica i za dijete [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Dijeta i savete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 5 EmptyPet Nov 16, 2012 10:46 pm

U pravu si Elizabeth, apsolutno se slazem s tobom Smile
Mada mislim da ni extra proteine nisu nam potrebne, samo jaci trening Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
nayika
Stalni posetilac
Stalni posetilac
nayika


Posts : 77
Join date : 12.10.2012
Age : 40
Location : slovenija

Dijeta i savete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 5 EmptySub Nov 17, 2012 10:17 am

i ja ne mogu uz delo ovaj jedeilnik....ja kad radim popldne, dođem kući oko 9 sati zvećer...i za ove whey proteine sem se razpitala a nam ne treba nikakvih dodataka,jer nemamo dosta za smanjit kg....samo više hrane sa proteinima....i treningi bounce ja sam si nabavila acai berry-ako ste več čule....ovo je dodatak....jako dobar antioksidant....ima dosta vlaknina i omega 3....jučer sam pojela 2 tableti i bila 3 puta na wc-znate šta mislim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP
SarraFR


Posts : 1057
Join date : 12.10.2012
Age : 30
Location : Paris

Dijeta i savete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 5 EmptySub Nov 17, 2012 12:01 pm

Elizabeth izvini sto kasnim sa odgovorom sad sam videla poruke, uvece mislim da je najbolje da se samo proteine jedu telo nemoze to pretvoriti u salo. Na primer mozes sve ribe cak i masne jer te takozvane dobre masti pomagaju eliminisanju losih masti, sala. Dakle losos, tuna, sardine, sve zivo kuvano ili ne, onda belo meso takodje mozes i jaja ali jedno zumance za 2 belanaca jer su proteini samo u belancima a zumance je holesterol (nikakva paranoja moja mama jede svaki dan po 2 kompletna jaja ako ne vise i ima holesterol kao dete od 7 godina dixit lekarka :p ). Ja sam ukinula hleb i uvela kompletne toste svako jutro pojedem 2 sa dimljenom piletinom jer mi se obicna smucila... Popodne ribu ili jaja sa povrcem i eventualno par krompirica i uvece tunjevina pomesana sa jednim paradajzom za uzinu mozes jabuku, tost sa jajetom itd... Naravno uz to puno vode i zeleni caj. Nisam drzala onu dukanovu dijetu jer mi se smucilo da pecem kajganu u 6h ujutru pre faksa ali ni ovo nije lose modifikujes nacin ishrane na duzi rok i gubis kilograme mozda ne tako brzo ali takodje na duze staze nego ove drasticne dijete ja odlepim posle 5 dana i onda navalim da jedem pice i sladolede Razz
Nazad na vrh Ići dole
nayika
Stalni posetilac
Stalni posetilac
nayika


Posts : 77
Join date : 12.10.2012
Age : 40
Location : slovenija

Dijeta i savete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 5 EmptySub Nov 17, 2012 12:37 pm

Sarra ja sam po 2.trudnoći zaćela drastično,da smanjim kg....jer mi je dosta ostalo,a bila sam od uvjek skinny...ja sam dolgo tako jela,samo proteine...i nije mi bilo dobro...3 puta sam padla u nesvest...mislim,da na duži rok samu proteine da jedeš nije dobro....najbolje je da jedeš 5 puta dnevno,na 2-3 sata i zdravo i sve...osim bjele moke....i masnoće....može se koristit maslino ulje ili od kokosa-mmm,meni je piletina na ovom pećena božanska....mislim,da se svi sjećate one piramide u školi....o zdravoj prehrani...ovo je samo moje mnenje Razz
Nazad na vrh Ići dole
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Dijeta i savete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 5 EmptySub Nov 17, 2012 12:52 pm

E fino, hvala! Ali gde se tu uklapaju ugljeni hidrati? Testenina i sta vec sve ulazi u to.. Citala sam da i oni moraju imati svoje mesto u prehrani tokom dana?
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP
SarraFR


Posts : 1057
Join date : 12.10.2012
Age : 30
Location : Paris

Dijeta i savete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 5 EmptySub Nov 17, 2012 1:16 pm

Bela testenina i riza su ti super obrok pre trening posto ti daju energiju koju ces potrositi, jer ugljeni hidrati povecavaju nivo insulina sto salje poruku telu da treba sve to sto unosis da stavi u rezervi i to postaje masnoca a ako vezbas nema vremena za pretvaranje u masnocu, druga opcija je da uzimas kompletne testenine i rizu njihovo razradjivanje je kompleksnije za organizam sto znaci da secer sporije i manje ulazi u krv i manji je rizik stvaranja masnoce. To nikako nemoj jesti uvece, bolje popodne ali posle ipak planiraj neku setnju Wink
Nayika u pravu si bolje se zdravije hraniti i primeniti par principa te proteinske dijete koja ipak pomaze razumevanju naseg organizma, bar meni. Znaci kokosovo ulje za grilovanje piletine? Mh moracu da probam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Dijeta i savete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 5 EmptySub Nov 17, 2012 1:27 pm

Super, hvala, bavicu se pravljenjem jelovnika po ovim principima o kojima smo pricale! study Kiss!
Nazad na vrh Ići dole
nayika
Stalni posetilac
Stalni posetilac
nayika


Posts : 77
Join date : 12.10.2012
Age : 40
Location : slovenija

Dijeta i savete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 5 EmptySub Nov 17, 2012 3:18 pm

da Sarra upravu si...prije treninga da se jede OH....DA dobiješ moč....ja bi raje umjestno bjelih testenina i riža,dala temne....ja treniram ujutru,prije rućaka....i puna sam energije cjeli dan Basketball neki prave ako vježbaš ujutrju najbolje se topi maščoba,jer uzima energiju iz masnoče....ja ne želim da baš shujšam,samo da malo utrdim....sad imam malo veću guzu i moj dečak je odušavljen Very Happy kaže da sad bar zgledam ženska Laughing samo mi smeta ovaj špeh,koji mi pogleda iza pantalona....
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP
SarraFR


Posts : 1057
Join date : 12.10.2012
Age : 30
Location : Paris

Dijeta i savete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 5 EmptySub Nov 17, 2012 4:50 pm

Haha nayika ma vidi se po slikama da si super! Kazu da je najbolje vezbati od 7h do 8h ujutru tada se najvise topi ali nema sanse da tako rano ustanem Razz Sta vezbas?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dijeta i savete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dijeta i savete   Dijeta i savete - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dijeta i savete
Nazad na vrh 
Strana 5 od 24Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: