Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Nov 02, 2016 8:05 am od Duje Ostojić

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Donji ves nakon operacije

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sledeći
AutorPoruka
buba
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Donji ves nakon operacije    Uto Maj 21, 2013 9:18 am

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
kakav kupaci.
Sarro kad se otvori WS ima da probas i ako tebi stoji kupaci stoji i meni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP

PočaljiNaslov: Re: Donji ves nakon operacije    Uto Maj 21, 2013 9:32 am

Buba, prelep je! Ja obozavam ove bez ikakvih bretela, ne volim bela tragove.
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Donji ves nakon operacije    Uto Maj 21, 2013 9:40 am

Haha Buba ekstra je! Znaci da krenem intenzivno da vezbam da bih ti napravila VS reviju :p
Nazad na vrh Ići dole
blondyna
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Donji ves nakon operacije    Sre Maj 22, 2013 7:31 am

buba kupaci je super, boja savrsena
Sarra grudi su, znas vec kakve da se ne ponavljam, vrh. Da li te sece preko grudi zato sto je malo plici?
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Donji ves nakon operacije    Sre Maj 22, 2013 7:38 am

Blondyna hvala ti draga jbhbjhd Ovaj pompein me sece preko u pravo si, kad sam ga kupila i prvi put nosila nisam imala nikakav problem ali juce sam ga ceo dan nosila i razmisljala da sam mozda trebala uzeti L jer kad sam namestala donji deo ispod oziljaka bas je bio plitak, i naravno svuda sam bila crvena (ramena, ledja i preko grudi)...
Nazad na vrh Ići dole
blondyna
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Donji ves nakon operacije    Sre Maj 22, 2013 8:07 am

Sarra verujem da je tako, ja imam isti problem, ako je dobro namesten gore, dole se podize i "leze" na ranu a od toga sizim, ako ga dole podesim lepo onda se gornji deo spusti puno i posle duzeg nosenja useca u grudi. Da si uzela veci mislim da bi ti dole bio sirok, ti si uska ispod grudi. Potrazi C&A u Parizu, slazem se sa bubom da su im topici i sportski brusevi izuzetno udobni i meki. Ja sam ih probala gomilu ali se ocito brzo rasprodaju pa nije bilo velicine, Ne razumem zasto si bila crvena, na onim mestima gde te zateze ivica ili je nesto drugo u pitanju?
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Donji ves nakon operacije    Sre Maj 22, 2013 12:51 pm

Blondyna, da zatezalo me je na mestima gde su ivice i bretele, ali opet L/XL mi zvuci previse upravo zbog obima ispod grudi, ipak je cilj da drzi pa makar malo zatezao a ne da leprsa. Icicu u C&A samo da ugrabim malo vremena da probam bruseve, vidim da ih bas puno hvalite Smile
Nazad na vrh Ići dole
blondyna
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Donji ves nakon operacije    Sre Maj 22, 2013 6:24 pm

Idi Sarra neces se pokajati sigurno
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Donji ves nakon operacije    Čet Maj 23, 2013 4:06 am

Sarro idi i do h&m ikser je postavljala super grudnjake.
Meni je pimpein l/xl se usecao na gornjem pilu drudi i poklonila sam ga.spavala sam u njemu i sutra dan su me nekako cudno bolele grudi.kad sam masirala preko bolnih mesta shvatila sam da je to od topa.
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Donji ves nakon operacije    Čet Maj 23, 2013 8:21 am

Buba icicu i do H&M i do par radnja za donji ves jer nema svuda 75D, gledala sam malo po sajtovima gde porucujem garderobu i bas nijedan nema tu velicinu dok u lisci imaju za par modela ukljucujuci i "marlen" (koji je sada na snizenju -50%!)... Ali i ja primecujem da kad duze nosim pompein top, koza mi se ojede i pece me kao da sam izgorela na suncu, ne znam da li se to tebi desavalo?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Donji ves nakon operacije    Danas u 9:48 pm

Nazad na vrh Ići dole

Donji ves nakon operacije
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 14 od 18Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sledeći
 Similar topics
-
» Donji veš
» Strije i koža nakon dijete
» mantanje u glavi posle odnosa
» O METABOLIZMU I MRŠAVLJENJU
» Zagrevanje, istezanje i hlađenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Hirurgija grudi :: Foto galerija-
Skoči na: