Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Povecavanje grudi - Page 10 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Povecavanje grudi - Page 10 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Povecavanje grudi - Page 10 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Povecavanje grudi - Page 10 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Povecavanje grudi - Page 10 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Povecavanje grudi - Page 10 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Povecavanje grudi - Page 10 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Povecavanje grudi - Page 10 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Povecavanje grudi - Page 10 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Povecavanje grudi

Ići dole 
+32
saricabg
Mikica m
Bjanka NS
sewendy
ketrin
dasha
barabi
Luna2507
Indy_30
Jana Inna
Elizabeth Hurley
Slh011
malamama
zokica73
buba
miki4ka
ika
blondyna
Sara R
seferina
Majche01
ana84
Ikser
njanjaaa
SarraFR
RadaPrada
dzepna
blondie1
rjarka
chantelle
nika37
SuperGirl
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Sledeći
AutorPoruka
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Povecavanje grudi - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 10 EmptyČet Apr 11, 2013 1:43 pm

Luna dobrodosla.
ja kupujem Liscine,bez zica,jesu malo skuplji ali su lepi.
Nazad na vrh Ići dole
Indy_30
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Indy_30


Posts : 49
Join date : 11.04.2013

Povecavanje grudi - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 10 EmptyČet Apr 11, 2013 5:14 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Evo mojih visibaba. i sta mislite jel mogu samo implantati pomoci? Visoka sam 165 i imam 55 kg.
Nazad na vrh Ići dole
Indy_30
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Indy_30


Posts : 49
Join date : 11.04.2013

Povecavanje grudi - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 10 EmptyČet Apr 11, 2013 5:17 pm

Jedva cekam na pregled 29 aprila kod Karabega u Sarajevu. Nadam se da ce ih uspjeti napunoti bez breastlift jer to ne bi nikako htjela. i oziljci su odvratni a i operacija je komplikovana. ovo sa implantatima nije komplikovano to im je rutina.
Nazad na vrh Ići dole
Luna2507
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Luna2507


Posts : 2
Join date : 07.04.2013

Povecavanje grudi - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 10 EmptyČet Apr 11, 2013 8:24 pm

Buba hvala na pomoci,ja sam si danas kupila obicni grudnjak samo sam zicu izvadila,bas cu sutra otic do Lisice pa da kupim koji. Smile
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Povecavanje grudi - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 10 EmptyPet Apr 12, 2013 7:17 am

Luna nema na cemu.
javni da li si nasla neki model za sebe ja sam uzela mislim da je Marlena i jos jedan iz nove kolekcije bio je popust 20%.
Nazad na vrh Ići dole
Indy_30
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Indy_30


Posts : 49
Join date : 11.04.2013

Povecavanje grudi - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 10 EmptyPet Apr 12, 2013 7:40 am

Jel mi moze neko odgovoriti na moje pitanje ako zna? Ponovicu, jel moguce na ove grudi gore uraditi samo implantate bez podizanja grudi. I dali imate slike neke da mi pokazete kako to izgleda. Moderatori imate li neke clanke o tome bila bi vam jako zahvalna.
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Povecavanje grudi - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 10 EmptyPet Apr 12, 2013 11:29 am

Indy na tvoje pitanje samo dr moze da odgovori.
po mom misljenju morala bi da ih podizes i mislim da samo implatom neces dobiti ono sto si htela.
sve zavisi od dr kako radi i da li moze.
zelim ti da bude onako kako si ti i htela da implantom moze da se podignu.[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Indy_30
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Indy_30


Posts : 49
Join date : 11.04.2013

Povecavanje grudi - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 10 EmptyPet Apr 12, 2013 6:06 pm

hvala vam puno na odgovoru. Ne moraju one meni stajati uspravno ni biti nesto podignute samo da ima nesto u njima jer ovako su ispuhane i spustene. Makar da ima nesto unutra pa da mogu fino da ih smjestim u grudnjak. Ne svidja mi se nikako podizanje em sto je komplikovana operacija em zbog onih silnih oziljaka. Jedva cekam 29 april nadam se da ce doktor moci nesto da uradi samo sa implantatima. Mada ja sam njemu slala vec slike i on je rekao da bi ih trebalo podici i bubnuo mi je cijenu bas veliku jer zna da sam iz inostranstva a znam da nije ta cijena koju mi je rekao. Otici cu ja i ovdje na konsultacije da vidim sta ce mi ovi ovdje u Holandiji doktori predloziti. Ako recimo radi podizanje samo kroz areolu i implantat to mi je ono kao ok jer bi svakako trebala smanjiti areole uzasno su velike.
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Povecavanje grudi - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 10 EmptyPet Apr 12, 2013 6:31 pm

Indy i u Srbiji je ta operacija skupa.kod kog dr si isla i koju cenu ti je rekao?sa kojom vrstom implanta radi?
Nazad na vrh Ići dole
Indy_30
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Indy_30


Posts : 49
Join date : 11.04.2013

Povecavanje grudi - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 10 EmptyPet Apr 12, 2013 8:50 pm

Nisam jos ni isla imam zakazano 29 aprila jer tada idem u Bosnu. Tamo je jedini Karabeg cuven i poznat po plastcnim operacijama. ima jos jedna klinika ali on je bolji. Mi smo se dopisivali preko mejlova i ja sam mu slike slala tako da je on rekao da mi je potrebno i podizanje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Povecavanje grudi - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Povecavanje grudi
Nazad na vrh 
Strana 10 od 16Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Sledeći
 Similar topics
-
» Hirurska procedura povecavanje grudi
» Trening nakon povecavanje grudi
» Povecavanje/smanjenje zadnice
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Podizanje i smanjenje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Hirurgija grudi :: Povecavanje grudi (augmenitacija)-
Skoči na: