Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Povecavanje grudi - Page 9 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Povecavanje grudi - Page 9 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Povecavanje grudi - Page 9 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Povecavanje grudi - Page 9 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Povecavanje grudi - Page 9 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Povecavanje grudi - Page 9 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Povecavanje grudi - Page 9 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Povecavanje grudi - Page 9 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Povecavanje grudi - Page 9 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Povecavanje grudi

Ići dole 
+32
saricabg
Mikica m
Bjanka NS
sewendy
ketrin
dasha
barabi
Luna2507
Indy_30
Jana Inna
Elizabeth Hurley
Slh011
malamama
zokica73
buba
miki4ka
ika
blondyna
Sara R
seferina
Majche01
ana84
Ikser
njanjaaa
SarraFR
RadaPrada
dzepna
blondie1
rjarka
chantelle
nika37
SuperGirl
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći
AutorPoruka
ana84
Stalni posetilac
Stalni posetilac
ana84


Posts : 58
Join date : 17.11.2012

Povecavanje grudi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 9 EmptyUto Jan 29, 2013 2:58 pm

malamama, jesi li ti radjala nakon ugradnje silikona?
Nazad na vrh Ići dole
malamama
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
malamama


Posts : 17
Join date : 23.01.2013

Povecavanje grudi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 9 EmptySre Jan 30, 2013 12:43 pm

Ne, prvo sam radjala pa sm onda stavila implante. Ima u GAleriji slike moje pre trudnoce, posle trudnoce i onda posle operacije Wink
Nazad na vrh Ići dole
Slh011
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Slh011


Posts : 25
Join date : 01.04.2013

Povecavanje grudi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 9 EmptyPon Apr 01, 2013 10:54 pm

drage dame, ima li neko od vas iskustva sa klinikom alfa medic ili komneus. Zanima me da li je neko imao operaciju kod dr. Igora Georgijeva i kakvi su utisci? Takodje bih pitala sta mislite, sta je bolje - preko ili ispod misica? Dr Georgijev mi je predlozio ispod misica sa rezom oko bradavice sto je dijametralno suprotno od saveta dr. Marijana Novakovica koji mi je savetovao preko misica sa rezom ispod grudi. Totalno sam zbunjena! Pomagajte! HVAAAALAAAA Smile
Nazad na vrh Ići dole
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Povecavanje grudi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 9 EmptyPon Apr 01, 2013 11:01 pm

caos!

ovo je najaktivnija tema pa ti predlazem da se tamo ukljucis
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Jana Inna
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Jana Inna


Posts : 3
Join date : 06.04.2013

Povecavanje grudi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 9 EmptySre Apr 10, 2013 8:31 pm

Heyyy Devojke, moram da se prikljucim...
oduvek sam imala male grudi, a sada nakon trudnoce gotovo da ih nemam uopste. Ne mogu da se odlucim kod kog dr da radim: Milomir Gacevic, Colic, Igor Maljkovic ili Kojic. Na osnovu slika najvise mi se svidja rad dr Sinise Kojica, mada moja drugarica se operisala kod Maljkovica i ona se kune u njega, tako da sad stvarno ne znam. Ja bih nesto sto prirodnije ako je to moguce, ne mnogo veliko. Molim vas recite mi sta mislite o ovim doktorima? Kisssssssssss
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Povecavanje grudi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 9 EmptySre Apr 10, 2013 9:00 pm

Jana Inaa dobrodosla Smile
Pridruzi nam se na ovu temu
[You must be registered and logged in to see this link.]
Tu mozes dobiti vise misljenja i da pogledas slike.
Ako zelis prirodnije grudi najbolje bi bilo da stavis anatomske implante.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Indy_30
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Indy_30


Posts : 49
Join date : 11.04.2013

Povecavanje grudi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 9 EmptyČet Apr 11, 2013 10:39 am

Cao drage moje, ja sam nova i bas mi je drago da postoji ovakav forum. Naime imala sam dvije trudnoce od kojih su mi grudi katastrofa. Muz mi nije poslije trudnoce nikad vidio grudi. Doslo je vrijeme da se nesto radi po tom pitanju. Operacija mi je zaista potrebna. Zakazala sam pregled u Bosni za 29 april. No prije toga sam poslala doktoru slike posto sam iz Holandije i kada je vidio moje grudi rekao je da je kod mene potrebno isto i podizanje grudi. Ja necu da radim podizanje grudi sa silikonima nego samo da mi ubaci silikone da nisu bas ovako ispuhane. Sta vi mislite jel zaista ne moguce da mi popravi grudi silikonima ili je jos borstlift potreban. Ne svidjaju mi se nikako oziljci nakon takve operacije a i ne svidja mi se sto operacija traje skoro 3 sata vise je komplikovano. Veliki poszdrav za sve vas.
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Povecavanje grudi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 9 EmptyČet Apr 11, 2013 11:33 am

Indy dobrodosla,
supergirl je post ispred tvog postavila koja je tema najposecenija pa bolje da pises tamo.
koliko si visoka i teska,i ako zelis mozes i sliku da postavis
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Povecavanje grudi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 9 EmptyČet Apr 11, 2013 12:24 pm

Indy sve zavisi koliko su ti grudi spuštene, pitanje dali je dovoljno da ti samo silikoni popune višak kože ili je ipak potrebno zatezanje. Šta ti koristi ako imaš povečane grudi a opet spuštene.
Nazad na vrh Ići dole
Luna2507
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Luna2507


Posts : 2
Join date : 07.04.2013

Povecavanje grudi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 9 EmptyČet Apr 11, 2013 1:36 pm

Pozdrav curke!!!
Evo ja sam se upravo pridruzila na forum.
Ja sam prije mjesec dana operirana kod dr.Ostojića i sve pohvale za njega!!!!!
Posto mi je dr. Ostojić reko da grudnjaci moraju bit bez žice.
Sad me zanima kako je sa grudnjacima,ja sam mislila kupit najobicniji i izvadit zicu.dal ste i vi tako ili ste kupovale neke posebne ? Pozzzzz ❤
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Povecavanje grudi - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Povecavanje grudi - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Povecavanje grudi
Nazad na vrh 
Strana 9 od 16Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći
 Similar topics
-
» Hirurska procedura povecavanje grudi
» Trening nakon povecavanje grudi
» Povecavanje/smanjenje zadnice
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Povecanje grudi bez operacije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Hirurgija grudi :: Povecavanje grudi (augmenitacija)-
Skoči na: