Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Nov 02, 2016 8:05 am od Duje Ostojić

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Povecavanje grudi

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Sledeći
AutorPoruka
blondie1
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Čet Nov 08, 2012 6:31 pm

male cijevčice sa strane lijeve i desne dojke na koju je prikvačene mala plastična boca u koju odlazi to što se čisti iz dojke nakon operacije

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)

PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Čet Nov 08, 2012 6:31 pm

Njanja vecina doktora koriste konce koje se same raspadaju, kod mene isto su bile te sta same se razgradzuju u organizam.
Sarra I ja ne znam zasto Kojic ostavlja drenove toliko dugo (najcesce6-7dana), ali to ima pozitivni uticaj I na otoka. One cure koje nemaju drenove imaju duze otok.
Ja nakon operacije sam imala veliki otok, bile su prave balone Very Happy
Od kad su mi izvadili drenove do danas nema neka promena, iste su... tako da mislim da je mozda to razlog...
A sta se tice toga da ne mozes nigde s drenove, ne mozes...mrzim drenove Very Happy
Ja sam jedva cekala da ih se resim. Dok si kod kuce nema problema ok je, ja sam se setala po steznik tako da na nista ne smeta, ali kad se obuces osecas se neugodno.
Nosila sam ponco za van i nema sanse, opet se vidi da nesto ima, osecala sam se ...bljak... Sa drenove samo kod kuce 
Drenovi se stavljaju ispod pazuha, a sa unutrasnji deo se dvize oko celi implant sa donji deo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
blondie1
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Čet Nov 08, 2012 6:32 pm

vidim da ti je SarraFR objasnila Wink

Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Čet Nov 08, 2012 6:35 pm

Blondie na ova slika sta si postavila drenove se nalaze ispod dojke, ne vidi se bas dobro...
Meni su bile ispod pazuha.
Sad mi se poznaju dve tackice, nadam se da ce to sto pre da izbledi jer kad nosim nesto bez rakave vide se Sad
Sarra potpuno te razumem da ti drenovi smetaju i zasto moraju bas toliko dugo da stoje, i ja sam se buntovala, sak i forsirala doktora da ih izvadi na 4-5 dan, ali uzalud :"D
Nosila sam ih 7 dana...

Poslednji izmenio Coolcat dana Čet Nov 08, 2012 6:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Čet Nov 08, 2012 6:36 pm

Ne mogu da verujem da opet pisemo u isto vreme Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
blondie1
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Čet Nov 08, 2012 6:38 pm

SarraFR ::
Njanjaa evo kako izgledaju ti drenovi, cevcice ulaze u dojke...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Blondie pa to me i nervira ako moram 7 dana da se krijem a drugarica ce doci samnom posto sam resila da ipak iznajmim stan da ne smaram nikog iz porodice pa ce me ona paziti, mislila sam da malo izadjemo da joj pokazem BG, prvi put dolazi. Crying or Very sad
Bocice su previse velike da bi se sakrile, videcu mozda nadjem neku siroku jaknu ili nesto tog tipa da mogu bar uvece izaci, inace cu odlepiti... A stvarno ne znam zasto su toliko neophodni kada ih tako mali broj lekara stavlja..?
Njanjaa hihi zivim i rodjena sam ovde tako da ako planiras da dodjes javi mi da igram vodica Wink

Drenovi nisu toliko neophodni samo na žalost to je novi način primjene bez drenova. doktor mi je objasnio kada sam ga pitala da je to novo i on to koristi posljednje 2 god. da ne stavlja drenove jer ima poseban nož kojim pali meso a ne reže i koristi 3 vrste antibiotika i on je kod nas jako zadovoljan rezultatom , jer se smanjio broj infekcija. tako bar on kaže Wink
Nazad na vrh Ići dole
blondie1
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Čet Nov 08, 2012 6:39 pm

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ikser
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Čet Nov 08, 2012 6:42 pm

Devojke prvi put vidim i čujem za ovo tj. "drenove". Ja imam zakazanu operaciju za 19.11. doduše živim u inostranstvu pa cu ovde i raditi,tačnije sam u Brnu ,u Češkoj. Radicu 400 cc,visoki profil,mentor
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Čet Nov 08, 2012 6:43 pm

Coolcat sad si mi unistila ono malo nade sto mi je ostalo Razz Razz Razz
Drzacu ih ako se tako mora sta cu... silent Ali cu ga ipak pitati zasto ih ostali lekari ne ostavljaju tako dugo Rolling Eyes
Ikser dobrodosla, kod koga ces raditi operaciju? Imas li slike trenutnog stanja?
Nazad na vrh Ići dole
blondie1
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Čet Nov 08, 2012 6:46 pm

Coolcat ::
Blondie na ova slika sta si postavila drenove se nalaze ispod dojke, ne vidi se bas dobro...
Meni su bile ispod pazuha.
Sad mi se poznaju dve tackice, nadam se da ce to sto pre da izbledi jer kad nosim nesto bez rakave vide se Sad
Sarra potpuno te razumem da ti drenovi smetaju i zasto moraju bas toliko dugo da stoje, i ja sam se buntovala, sak i forsirala doktora da ih izvadi na 4-5 dan, ali uzalud :"D
Nosila sam ih 7 dana...

jedina slika sa drenovima koju sam imala Sad
Hoće , neće se uopće vidjeti mjesto gdje su bili drenovi, ne brini
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Povecavanje grudi   Danas u 8:19 pm

Nazad na vrh Ići dole

Povecavanje grudi
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 16Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Sledeći
 Similar topics
-
» Vežbe i domaće maske za lepe i zategnute grudi
» Vežbe za grudi
» Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci
» imam dijagnozu opsesivno-kompulzivni poremećaj prejedanja
» BODIBILDING - GUBLJENJE ILI POVECAVANJE TELESNE TEZINE???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Hirurgija grudi :: Povecavanje grudi (augmenitacija)-
Skoči na: