Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Zatezanje lica
Uto Apr 25, 2017 9:31 am od Lagmar

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pet Apr 21, 2017 6:20 am od Duje Ostojić

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Apr 19, 2017 10:07 pm od kleopatra

» Rinoplastika
Sre Apr 19, 2017 10:00 pm od kleopatra

» Korekcija podocnjaka
Uto Feb 07, 2017 9:35 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pon Feb 06, 2017 12:51 pm od maleficent_11

» Donji ves nakon operacije
Ned Jan 29, 2017 12:12 am od Marina

» Korekcija asimetricne grudi
Čet Jan 12, 2017 8:28 am od Queen

» Iskustva clanice - Liposukcija
Pet Dec 23, 2016 5:32 pm od Maryin

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Rinoplastika

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Sledeći
AutorPoruka
Tia1102
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Uto Maj 03, 2016 7:42 pm

Ma nije nista strasno Coco, evo posto sam primila vec 2-3 privatne poruke s pitanjima kako nos izgleda i jesam li zadovoljna, onda cu ovako javno staviti jednu fotku od prije par dana da vidite i prosudite sami.. znaci nije da je nos katastrofa, ali ja mu imam jos neke zamjerke koje mi je doktor rekao da cemo lako rijesiti Very Happy  nakon sto je stesana ona "loptica" s vrska, sada je tu ostao presirok na vrhu..
i ponovno da kazem da bih svog doktora preporucila svakom jer je prije svega velik covjek s kojim se sve moze dogovoriti aleluja

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]" />
Nazad na vrh Ići dole
Tia1102
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Uto Maj 03, 2016 7:58 pm

ova zadnja recenica jer su mi neka pitanja naginjala onako u smislu kajem li se ako sam nezadovoljna i moram ponovno pod noz... -prije svega nije da moram nego zelim  Razz
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Sre Maj 04, 2016 12:25 pm

Pa da, i vidi se na slici da nije nista strasno, samo eto tvoja zelja da to bude sto lepse, sto je i normalno.
Ja moj nos i ne gledam previse. Do godinu dana cu tako, posle toga cu videti kako ce se odvijati i da li ce biti potrebno nesto da se radi. Vrh mi je jos uvek pod otokom i cini da mi je nos duzi nego sto treba, nadam se da ce se to srediti.
Nazad na vrh Ići dole
Paula7
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Pet Maj 06, 2016 12:31 pm

Pozdrav djevojke sunny
Treba mi vasa pomoc:) Planiram operaciju nosa kod dr.Zorana Veira. Moja sestra je prije godinu dana radila grudi kod njega koje su savrseno ispale, i buduci da sam bila uz nju tokom cijelog procesa, isla na svaku kontrolu sa njom, upoznala sam dr.Veira i zaista covjek toliko ulijeva povjerenje i odusevio me. E sad jedino sto nisam nigdje mogla da nadjem slike njegovih radova nosa, a posto nisam iz Zagreba nije mi zgodno otici kod njega vec bi morala zakazati termin operacije i otici dan prije.
Ima li neko da je radio nos kod njega ili zna nekoga?
Nazad na vrh Ići dole
Queen
Photo Moderator
Photo Moderator

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Pet Maj 06, 2016 3:17 pm

Dobrodosla na forum flower
Ja sam takodjer radila grudi kod njega i prezadovoljna sam, sto se tice nosa na zalost na ovom forumu nema cura koje su kod njega radile nos. Probaj ga pitat da ti posalje slike na mail Wink
Nazad na vrh Ići dole
Paula7
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Sub Maj 07, 2016 12:45 pm

Hvala Queen, poslat cu mu mail xdxdfgx
Nasla sam web stranicu dr.Veira ali nije jos zavrsena, tj. nema slika jos
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jesi li bila skoro kod njega, dali je i dalje u poliklinici Leptir?
Nazad na vrh Ići dole
Queen
Photo Moderator
Photo Moderator

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Sub Maj 07, 2016 3:28 pm

Bila sam prije skoro 3 mjeseca na botoxu, u istoj je zgradi gdje i Leptir samo kat vise, ima svoju ordinaciju sada.
Nazad na vrh Ići dole
kjarax
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Sub Maj 28, 2016 9:13 pm

da li neko zna gde li je Anastasija Raznatovic operisala nos?
Nazad na vrh Ići dole
dudaz
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Ned Maj 29, 2016 4:24 pm

To i mene interesuje kjarax,odlicno uradjen nosic Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
kjarax
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Ned Maj 29, 2016 5:37 pm

ima malo otoka jos..ali s obzirom kakav je imala..bice da je Brazilac, Cecin hirurg ili mozda i nije
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   

Nazad na vrh Ići dole

Rinoplastika
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 41 od 45Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Korekcija nosa (Rinoplastika)-
Skoči na: