Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Rinoplastika - Page 32 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Rinoplastika - Page 32 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Rinoplastika - Page 32 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Rinoplastika - Page 32 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Rinoplastika - Page 32 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 32 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Rinoplastika - Page 32 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Rinoplastika - Page 32 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Rinoplastika - Page 32 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Rinoplastika

Ići dole 
+109
Zeljko75
Christinee7
jekka
KristinaZoja
emili17
bo88gdan
Papaoutai :3
aamrvica
pinakolada89
missm
beca
zoey_s
Caty
Lence
CVRCAK
frehabeha
ImeldaM
Katarina S
kleopatra
Marijatasic
lisica666
pariz
Umetnicka Dusa
smokvica
jahac apokalipse
mirkinho
Queen
maleficent_11
tarantula
lady.d
ninnchya
Someone
Magnolie
dudaz
kjarax
Paula7
lalegator
Lagmar
Lunchi
Tia1102
titty
Cyrano
Sersei
mirjanakraljica
ady-
lolalita
Snezana_i_7_patuljaka
Frida
Dangie
anna :)
nedes
beautyme
irenicalubenica
Hellenaa
milenica1
aaaaaa
joanna77
amalteja
lorelai
matemate
Lena31
ikica89
makacha
ljubisina
MZH
korekcija
ensnmc
leptiric
elena.petrovska
macasbg
Alexis139
nikky
tammmy
milan1111
Simun
aspireone
buducalepotica
estetic
ve1112
Andji92
mimica15
suzzy
alkapone1
ketrin
blondyna
dasha
sewendy
barabi
sathena
misstony
Mica
tini35
tica
lili marlen
zita
zokica73
Zvezdica...
riodejeneiro
Elizabeth Hurley
tanjagarovic
Maconi
CocoNoir
munjica
SarraFR
buba
Ikser
njanjaaa
petrija
SuperGirl
113 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 40 ... 49  Sledeći
AutorPoruka
ady-
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
ady-


Posts : 13
Join date : 21.10.2015

Rinoplastika - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 32 EmptySre Okt 21, 2015 11:54 pm

lena31 ::
Nemaš druge nego čekati i niti strpljiva. Nos nepredvidivo i zarasta i mijenja se u par mj nakon operacije jer ima koštanog i hrskavicnog tkiva. A i treba ti prilagodba vizualno jer je to sad ipak promjena na licu.
Kod mene je slučaj da nisam zadovoljna isto imam udubinu plus različite nosnice. Kod koga si operirana ?

Vizualno iskreno ne vidim sad neku veliku promjenu , jedino iz profila - s time da sam zadovoljna kako mi je grbica maknula ali ovo brdasce na hrskavici mi smeta jer realno nije ravan spust nosa sto sam rekla da zelim.
Od naprijed mi je nos ruzniji negoli prije , ja sam imala  problem nosam samo  iz profila u globalu.
Operirana sam kod dr. Ozegovica - isla sam prvenstveno zrdavstveno ali uz mnogo preporuka sam rekla dame sredi i estetski s time da sam stvarno imala jednostavniju rinoplastiku jer nije bilo potrebno dirat vrh nosa samo izravnat tu grbicu i sada mi nos nema iste strane i ide mi ukoso a prirodno mi nos skroz ravan - dobila sam odgovor od dr. Ostojica i nekako mi se cini da u konacnici necu bas biti zadovoljna ishodom operacije  Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Lena31
Clan porodice
Clan porodice
Lena31


Posts : 182
Join date : 06.11.2014

Rinoplastika - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 32 EmptyČet Okt 22, 2015 9:48 am

Razumijem te potpuno. Ja sam odmah u startu vidjela da nije to ono sta sam očekivala i dogovorila. Na kraju sam se privikla makar rado bi kAd bi imala povjerenja u doktore to ispravila. Al definitivno ne možeš znati konačan rezultat niti ici na reviziju jos bar šest mjeseci. Najgore je Radit te promjene gdje je nos uglavnom normalnih dimenzija i oblika , pa imamo velika očekivanja . Oni koji imaju velik ili nepravilan zadovoljniji budu.
Nazad na vrh Ići dole
ady-
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
ady-


Posts : 13
Join date : 21.10.2015

Rinoplastika - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 32 EmptyČet Okt 22, 2015 11:05 am

Da istina , a sad cu muku mucis sa psihom sigurno jos tih 6 mj pa cemo viditi , ali mislim da je doktornapravio jako veliki propust  i to mu necu nikako presutiti , isfrustrirana sam ,ljuta i uz sve to mi dode nekad da se placem  Laughing vidit cemo , ali cini se da mi ne gine sekundarna
Nazad na vrh Ići dole
Lena31
Clan porodice
Clan porodice
Lena31


Posts : 182
Join date : 06.11.2014

Rinoplastika - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 32 EmptySub Okt 24, 2015 7:32 am

Zvuci nemoguce , ali najpametnije za psihu sto manje proučavat i stalno se gledati. Ja sam isto ludila i plakala, jednostavno od toga si samo štetiš. Meni 90% ljudi nije primijetilo operaciju o da je nos drugačiji tako da mi same na sebi to vidimo dramatičnije.
Nazad na vrh Ići dole
mirjanakraljica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
mirjanakraljica


Posts : 10
Join date : 18.10.2015

Rinoplastika - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 32 EmptyUto Nov 03, 2015 10:02 pm

Irenicelubenice da li si zadovoljna I sada, nekoliko meseci kasnije sa izgledom nosa? A jel funkcija u redu sve vreme?
Ostali clanovi ako mogu da mi odgovore isto da li se funkcija pogorsala posle operacije jer sam cula da to moze da bude problem?
Hvala puno
Nazad na vrh Ići dole
Sersei
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Sersei


Posts : 1
Join date : 17.07.2014

Rinoplastika - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 32 EmptyNed Nov 08, 2015 10:53 am

Postovane,

zanima me da li doktori odrade novi oblik nosa u Photoshop-u pre operacije, jer bih naravno volela da vidim da li novi nos pristaje mom licu. Inace razmisljam da radim kod dr. Miljkovica, sta mislite o njemu?

Hvala unapred!
Nazad na vrh Ići dole
Cyrano
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Cyrano


Posts : 2
Join date : 04.12.2015

Rinoplastika - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 32 EmptySub Dec 05, 2015 6:03 pm

Poštovani,
Želim samo da vam saopštim svoje iskustvo a vi vidite kome ćete da poverite svoje lice i svoje pare. Naime moje iskustvo je veoma loše. Ne znam ni sada koji je najbolji hirurg za nos ali znam dobro koji nije i kome više nikad ne bih poverio da mi operiše nos. Ja sam iz unutrašnjosti Srbije i imao sam veliki nos a uz to i vrlo baburast vrh nosa. Zato sam hteo da operišem samo vrh nosa jer je jeftinije a i nemam veliku grbicu da bi morala da se operiše. Ali na pregledu u privatnoj klinici jedan od dvojice doktora mi je rekao da je bolje da se radi ceo nos. Zato sam morao da prikupim još para tako da je ukupna operacija iznosila 2000 evra. Ujedno su mi radili i devijaciju nosnih šupljina i to je jedino što su mi dobro uradili jer sada bolje dišem mnogo i retko kad mi je zapušen nos. Nakon operacije i skidanja zavoja usledio je šok jer sam video da nosna kost uopšte nije rađena a vrh nosa je toliko malo urađen da gotovo niko posle toga nije primetio da sam radio operaciju. I dalje je ostao veliki i baburast ali mnogo neprirodniji gotovo vanzemaljski. Kad je otok splasnuo videlo se i da je na vrhu iskrivljen. Pitao sam ih u vezi toga i rekli su da će mi besplatno uraditi i drugu operaciju. Nekako sam pristao da još jednom prođem kroz sve one muke nadajući se boljem ali posle druge intervencije on je izgledao iste veličine, doduše nije bio iskrivljen u stranu ali još više vanzemaljski  nego što je bio. Donja ivica nosa je bila sada potpuno ravna bez one karakteristične srednje pregrade koju ima svaki nos. Ona je bila potpuno isečena a vrh nosa skoro iste veličine možda za nijansu manji. Tako da su me opelješili dve hiljade za samo vrh nosa koji je sve u svemu očajno urađen. Na kraju mogu samo da kažem da su to obični prevaranti kojima je samo novac važan. Neću da ih spominjem jer će me administrator sigurno izbrisati ali akop nekoga interesuje nek me kontaktira na privatnu poruku ia ću mu reći. Pozdrav svima i dobro pazite kome poveravate svoj izgled
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Rinoplastika - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 32 EmptySub Dec 05, 2015 8:51 pm

Cyrano,
Hvala na podjeljenom iskustvu i iskreno mi je zao da si prosao dvije operacije i nisi zadovoljan rezultatom pale
Na ovom forumu mozes pisati imena doktora ali uz sliku kao dokaz.
Tako da ako zelis to podijeliti sa nama postavi sliku ( ako ti bude komplicirano posalji ih na mail ovdje ispod u mom potpisu pa cu ih ja postaviti ) i slobodno napisi imena doktora i kliniku.
Mi smo ovdje iskreni i otvoreni ali uz dokaze Wink
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Rinoplastika - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 32 EmptySub Dec 05, 2015 9:41 pm

Cyrano, i meni je zao sto si prosao kroz svu tu muku. Ja sam jednom neuspesno operisana, pa mi nije svejedno. Ali kada nadjes pravog doktora, sredices nos, bez brige. 
Nije svejedno dati 2.000€ i dva puta proci kroz sve to, bez dobrih rezultata.
Moguce da ti kost nije lomljena uopste, samo vrh radjen. To mozes da znas po tome jesi li imao podlive u predelu ociju, posto ih uvek ima kod lomljenja. 
Postavi slike ili ih posalji Queen, ona ce ih srediti da ti se ne vidi ostatak lica. I slobodno pisi ime doktora, mada kako si napisao 'dvojica', moguce je da su ona braca, vise biznismeni nego doktori.
Nazad na vrh Ići dole
Cyrano
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Cyrano


Posts : 2
Join date : 04.12.2015

Rinoplastika - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 32 EmptyNed Dec 06, 2015 9:51 pm

U pravu si CocoNoir, za onu braću vidim da si ukapirala a podlive ispod očiju nisam imao uopšte a i to se vidi vizuelno da nije ništa rađeno u predelu nosne kosti. Apsolutno je ista. Slike ću poslati ovih dana. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rinoplastika - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Rinoplastika - Page 32 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rinoplastika
Nazad na vrh 
Strana 32 od 49Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 40 ... 49  Sledeći
 Similar topics
-
» rinoplastika

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Korekcija nosa (Rinoplastika)-
Skoči na: