Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Nov 02, 2016 8:05 am od Duje Ostojić

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Rinoplastika

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Sledeći
AutorPoruka
SarraFR
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Uto Dec 04, 2012 9:35 pm

Na proslom forumu sam isto cula da je Dr. Hadzic poznat za rinoplastike ali neznam nista vise...
Nazad na vrh Ići dole
petrija
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Uto Dec 11, 2012 11:48 am

Nisam dugo bila na forumu, malo sam citala po internetu i videla da od operacije nosa moze i dobra komplikacija da se napravi.Sestra jedne moje drugarice je radila nos negde u NS i sada ima skakaonicu od nosa, svi oko nje misle da ima jako ruzan nos ali niko to ne sme da joj kaze.Bila sam u Orei na pregledu i tamo su mi Dr rekle" da bi bilo najbolje da mi ceo nos polome pa da ga opet sastave"-e bas me interesuje kako bi to uradile.Meni se cini da treba samo vrh da mi se lepo uoblici jer on mi bode oci, nikako ne bih dala da mi rade, kako se to strucno kaze ,osteotomiju.Bojim se da bi mi napravili skakaonicu, jer ja imama vrlo malu grbicu koja -citala sam - moze samo da se sastruze, a ne da se lupa i lomi.Raspitacu se i za Dr Hadzica.Necu da zurim , ovo je vrlo delikatna operacija jer je na licu i to se ,ako je lose, ne moze bas lako sakriti.Hvala vam na savetima, mada bih volela da ih je vise.
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Uto Dec 11, 2012 12:08 pm

petrija,

u Orei je Ksenija Ivanovic radila nos,mislim da je dva puta imala operaciju i nos joj je savrsen.dobro razmisli kome ces poverenje dati.jer nekad od tog struganja zna kostani zulj da se napravi.

veoma je bitno da ti dr objasni sta moze od tvog nosa da uradi.

veruj mi da su bolje odradjeni komplikovaniji nosevi nego male nepravilnosti.
Nazad na vrh Ići dole
munjica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Pet Dec 14, 2012 4:14 pm

Cao devojke..Smile))posto vec sve mucimo istu muku zvanu ''nos''molim i ja za malu pomoc,tj savet..Smile)Resavam se vec godinu dana da operisem nos ali ne znam kod koga..Kojica hvale i na forumima i uzivo sto sam cula mada je malo skuplji,kod Novakovica sam bila na pregledu covek je kao drvoseca pristup pacijentu ravan ulicaru tako da VMA i on kao ''strucnjak''otpada...Kod Marasa sam radila grudi i zadovoljna sam...jel ima neko da je kod dr Kojica vec radio nos pa da postavite slike....ovo nije ni dilema vise nego agonija..Smile)hvala unapred svima!!
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Ned Dec 23, 2012 3:12 pm

Ja sam radila nos pre 2 meseca kod Dr Dusana Bijelica, nacelnika ORL na VMA. Ja sam prezadovoljna. On nije plasticar, ali ima dara i za taj deo posla. Ja sam imala malu devijaciju, s tim sto sam to saznala tek sto sam obavila pregled kod njega. Pre toga sam bila na pregledu kod dr Miodraga Colica. Ok je on, ali njega vise zanima estetika a ne funkcija nosa, tako da sam ipak odlucila da sve prepustim dr Bijelicu, ipak je on strucniji u tom delu. Cena mi nije bila bitna, na VMA sam platila 140.000din sve. Sa dr pre same operacije nisam ni razgovarala, zato sto sam primljena na odeljenje u 10:45 a u salu otisla u 11:15. Sve je drugacije kada placate, cak i na VMA. Sama operacija nije bezazlena, ali nije bolna. Najgore je ono 'nedisanje' na nos, spavanje iskljucivo na ledjima, sa uzdignutim uzglavljem i SVRAB lica ispod maske, koji morate na razne nacine da kontrolisete XD Najgori deo mi je bilo skidanje maske, zato sto imate utisak kao da vam skida kozu sa lobanje, kolabirala sam naravno. Ako nekoga interesuje jos nesto, raspolozena sam da odgovorim Smile Inace, doktor je neverovatan, mene je sada na pregledu grlio kao da sam mu cerka Very Happy Ipak, ne ocekujte nemoguce, on radi skroz prirodno, skladno licu, ne pravi one vanzemaljske noseve Smile A i mnooogo je zauzet, s obzirom da je nacelnik i najbolji ORL hirurg u zemlji, ako ne i na Balkanu.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Ned Dec 23, 2012 4:43 pm

CocoNoir dobrodosla i drago mi je da si zadovoljna od obavenom operacije.
Samo bi htela da te zamolim da postavis slike pre i posle operacije, zato sto na forumu ne hvalimo doktore bez dokaze.
Zainteresirane cure za rinoplastiku bili bi ti zahvalni Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
buba
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Pon Dec 24, 2012 9:43 am

Coco drago mi je da si zadovoljna ali po drugim forumima ima mas njih koja tvojim dr.nije zadovoljna jer svima radi iste noseve.

zalili su se da su im prcasti i siroki iako pre operacije nisu bili.
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Pon Dec 24, 2012 12:24 pm

Coolcat, hvala na dobrodoslici Smile Kada budem stigla, slikacu se i postavicu slike ovde. Verujete da se nisam nijednom slikala posle operacije, jer inace nisam tip koji voli fotkanje Smile
Bubika, i meni je malo prcast, ali to je zato sto jos imam otoke na vrhu. Nisam previse ocekivala, zato sam i zadovoljna. Potrebne su bar sve operacije da bi nos izgledao savrseno. Ja sam se samo nadala da mi sve bude simetricno i da mi se ne pojave oni grozni zuljevi. Moj je u svakom slucaju bolji nego sto je bio, u srazmeri mi je sa licem. Ja sam mislila da mi nece mnogo promeniti izgled, ali primecuje se razlika, delujem dosta 'pitomije' Very Happy U svakom slucaju, fotkacu se i stavicu i neku staru sliku, mada nemam ih iz profila, jer sam naravno izricito bila protiv slikanja iz profila Smile Kompleksi su cudo. Srecom, vise ih nema.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Pon Dec 24, 2012 12:49 pm

Bubika ja sam davno negde citala da se najcesto radi prcasti nos jer odgovara na sve oblike lica, smatra se najidealnim oblikom.
Za da se dobije taj oblik se krsi kost nosa i radi se po kalapom, ima samo razlicne velicine, a one koje dobiju drugi oblik najcesce se radi sa struzenje rskavca...
CocoNoir cekamo fotkice Very Happy
Uskoro ce ti fotkanje postati omiljena stvar Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Pon Dec 24, 2012 1:16 pm

U pravu si Coolcat, docicu vam i na onu temu Delimo iskustva vezano za augmentaciju grudi Smile Za sada citam, pa cu se ukljuciti i debatu. Nameravam sledece godine, verovatno u martu, da radim grudi, pa da me uputute. Inace, ovde sam se nasla po tvojoj preporuci sa onog drugog foruma.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Rinoplastika   Danas u 9:47 pm

Nazad na vrh Ići dole

Rinoplastika
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 44Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 23 ... 44  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Korekcija nosa (Rinoplastika)-
Skoči na: