Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Nov 02, 2016 8:05 am od Duje Ostojić

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
andandj
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sre Jan 22, 2014 7:17 pm

inace pre dve godine sam radila i hijaluron tey.kiss samo kod drugog dr. i nisam zadovoljna prvenstveno imala sam otok 10 dana,a trajalo mi je ukupno 2 meseca ,i mislim da se ne isplati apsolutno .to je moje iskustvo ..
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sre Jan 22, 2014 9:15 pm

Andandj mozes da ispratis slike na mail: [You must be registered and logged in to see this link.] To je mail foruma.
Sta se tice rad drugog doktora, ukoliko imas slike mozes da postavis i od tad, pa da znamo koji je taj doktor Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
andandj
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 25, 2014 2:46 pm

Poslala sam slike na mejl foruma nadam se da sam uspela i da cete moci da vidite Wink
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sub Jan 25, 2014 5:05 pm

Andandj ne vidim nove slike na mail, pokusaj ponovo, adresa je u mom potpisu.
Nazad na vrh Ići dole
Di
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: ćao   Pon Jan 27, 2014 2:10 am

ja sam se tek pridružila forumu pa da podjelim iskustvo sa vama. Uglavnom radila sam Juvaderm i Teosyal. Teosyal mi je puno bolji ,nisam imala grudice i trajniji je dosta. Postavit ću slike da vidite .
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Pon Jan 27, 2014 2:24 am

Di dobrodosla Smile
Ja nisam bas upucena u povecanje usana, tako da bas bi htela da vidim jedni i drugi.
Koliko dugo traje Teosyal?
Nazad na vrh Ići dole
Di
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Pon Jan 27, 2014 7:37 am

Evo poslala sam slike na mail foruma
Juvaderm je trajao oko 5 mj a Teosyal sam stavila pocetkom maja prosle godine i jos uvijek je stanje isto ,nisu se smanjile . Mislim da je dosta i do doktora i nacina na koji ubrizgava tj strucnosti i iskustva. Ps ja sam samo gornju povecala.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Pon Jan 27, 2014 2:00 pm

Slike Andandj
[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img][img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]

Slike DI
[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img][img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Pon Jan 27, 2014 2:02 pm

Andandj primecuje se neka minimalna razlika, kod koga si radila?
DI koja slika je s sta povecanje? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Di
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Pon Jan 27, 2014 2:17 pm

prva je Teosyal a druga Juvaderm s tim da sam na prvoj samo sredinu radila a na drugoj i rubove. Teosyal 0,7 ml
Juvaderm 0.55 Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Danas u 9:48 pm

Nazad na vrh Ići dole

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 6 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Začeće uz pomoć astrologije: Povećajte šanse za trudnoću
» Povećan unos mesa povećava rizik od raka
» 20 najčudnijih, ali korisnih savjeta za mršavljenje ...
» Grelin povećava želju za hranom !!!
» Ugojila sam se!!!!!! Moram da da smrsam!!! Kako??? (I deo)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Povecavanje usana-
Skoči na: