Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Blog

Zadnje teme
» Trening i ishrana - Strucni fitness savetnik Misstony
Juče u 8:26 pm od titty

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Ned Sep 21, 2014 7:38 pm od dr Igor Maljković

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Ned Sep 14, 2014 1:13 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Sub Sep 13, 2014 4:43 pm od aspireone

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Sub Sep 06, 2014 4:49 pm od SuperGirl

» Iskustva clanice - Liposukcija
Pon Avg 18, 2014 10:11 pm od ensnmc

» Botox za godišnjicu mature
Pet Avg 15, 2014 7:53 am od dr Igor Maljković

» Liposukcija... zlatni standard nakon 30+ godina
Čet Avg 14, 2014 10:35 pm od dr Igor Maljković

» Hirurgijom do ravnog stomaka...
Čet Avg 14, 2014 10:33 pm od dr Igor Maljković

Anketa
Kako ste saznali za forum?
Bila sam na stari forum
36%
 36% [ 10 ]
Preko prijatelja
14%
 14% [ 4 ]
Nasla sam na Google
50%
 50% [ 14 ]
Facebook
0%
 0% [ 0 ]
Ne secam se
0%
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 28
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C2
Baner C3

Baner C2

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata552
Share | 

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
njanjaaa
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Pet Jan 25, 2013 1:06 am

Hvala vam na odg.A,koji dr.su dobri? I kad se stavi hijalurin koliko se bude natecen i posle koliko to prodje? Kad sam vadila umnjak dali su mi vakcinu protiv oticanja,jel moze to i u ovom slucaju? Smile
Nazad na vrh Ići dole
sathena
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Pet Jan 25, 2013 1:32 pm

Ja od hijalurona nisam nikad bila natecena, samo kad sam radila trajni filer tad sam imala osecaj da su mi usta preko celog lica koliko sam bila natecena Very Happy ali slazem se pre nego sto bi uradila nesto trajno uvek je bolje prvo da probas hijaluron cisto da vidis da li ti se dopada...ne znam gde zivis ali stvarno ti ne treba neki profesionalac da ti to uradi jer je jako jednostavno, za koga mislis da je dobar idi kod njega. A za nesto trajno onda kazem ti mislim da je Panfilov dobar cisto jer sam ja imala dobro iskustvo sa njim pre Smile
Nazad na vrh Ići dole
njanjaaa
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Čet Jan 31, 2013 4:24 pm

Hvala. Ja bih to radila u Bg.ali velike su razlike u cenama,tako da nisam pametna Smile
Nazad na vrh Ići dole
zokica73
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Čet Jan 31, 2013 5:15 pm

Njanjaa a kakve su cene kod naseg dr.? Znas da on ima privatnu ordinaciju za te stvari..podizanje kapaka,usne,mezoterapija itd?
Nazad na vrh Ići dole
njanjaaa
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Čet Jan 31, 2013 6:17 pm

Eto vidis,ja zaboravila za naseg dr. Smile A,sta je tacno mezoterapija? Zokice kad dodjes sledecin put u Srbiju idemo kod dr.da se castmo bar necim Very Happy Mozda radi i one specijalne tretmane lica ili ima one sprave za misice i ta cuda Very Happy
Somtingelse ide u pin.da skida kone ,pa cu joj reci da pita dr.za cene i sta sve radi.
Nazad na vrh Ići dole
zokica73
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Pet Feb 01, 2013 11:14 am

E super reci joj neka ga pita obavezno,jer je on meni rekao da to radi,ali ja kreten ga nepitah ni za sajt stranicu da li uopste ima ,ni za cene,ma nista:-(

Aaa idemo idemo,cim stignem dole cucemo se:-)))), inace meni je na kratko i predlozio peglanje jedne borice izmedju obrva (ipak sam ja teta vec)Mad:D
Nazad na vrh Ići dole
atina
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Pet Feb 01, 2013 10:01 pm

Djevojke da li je neko radio usne kod Ostojica ili Glumicica???
Nazad na vrh Ići dole
milica90
Drug porodice
Drug porodice

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Sre Feb 13, 2013 6:48 pm

Da li je neka radila povecanje usana u St. Medici? Kod doktora Dragana Milivojevica?
Nazad na vrh Ići dole
svetlana
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Uto Feb 26, 2013 1:43 pm

Upravo sam citala na jednom forumu o njemu.. i mogu ti reci da ga basss hvale!! I ja bih kod njega, samo jos nisam sigurna da li bi radila trajnu ili ne:?:
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)

PočaljiNaslov: Re: Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata   Uto Feb 26, 2013 8:10 pm

Dobrodosla Svetlana Smile
Ako ima neke slike tamo mozete postaviti i tu da vidimo,
bas nemamo slike na ova tema Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com

Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Similar topics

-
» Cipele
» Grelin povećava želju za hranom !!!
» Pomoć oko mršavljenja!!! (bila bih zahvalna da ovo neko pročita i veli svooj savjet)
» Kreme za sunčanje
» Začeće uz pomoć astrologije: Povećajte šanse za trudnoću

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon ::  :: -