Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemČesto Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pon Nov 26, 2018 2:40 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Sre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Sub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Uto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Ned Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Sub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Delite | 

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sledeći
AutorPoruka
Leonarda
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Sre Apr 25, 2018 1:48 am

Poštovani doktore,
Naime jucer mi dr. prepisala Tafen nasal sprej za nos,uspricala 2 puta popodne i navecer, no sada sam vidjela da su to kortikosteroidi....buduci da ih necu koristiti vise zbog toga,zanima me da li moze biti kakvih posljedica (oticanje lica itd)? buduci da sam ih 2 puta uspricala a i prestat cu to koristiti?? Jer zaista ni ne znam zasto je prepisan takav sprej....I da li mogu utjecati na nos jer sam ga operirala prije god i 7mj?

Hvala,
Srdacan pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Sre Apr 25, 2018 6:28 am

Poštovana Leonarda,

Tafen nasal sprej je antialergijski sprej za nos koji se može koristiti i do dva mjeseca. Dakle ne morate se bojati, to je standardna antialergijska terapija za alergijski vazomotorni rinitis, plus antihistaminik tablete na usta. Neće biti nikakvih posljedica u smislu oteklina lica, a isto tako nikakvih posljedica na izvršenu operaciju nosa. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
andrea-ri1
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Maj 03, 2018 12:44 pm

Postovani doktore Ostojicu! Pred 16 dana sam imala operaciju povecanja grudi i od tada imam problema sa disanjem nedostatak zraka pa ako mi mozete reci dali se to desave inace jer vec sam se malo zabrinula? Hvala

Sent from Topic'it App
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Maj 03, 2018 1:08 pm

Poštovana andrea-ri1
to je česta pojava; Vi ne možete udahnuti zrak do kraja i imate dojam “kratkoće“ daha. To je normalno i ubrzo će proći, jer implantati na prednjem zidu prsnog koša stvaraju dojam težine i Vi imate dojam da će se sve raspuknuti ako duboko udahnete. Zato dišete plitko i to najčešće na usta, što je pogrešno. Probajte duboko disati na nos do kraja, zadržite dah par sekundi, i lagano ispušite zrak na usta... Ako Vam ovaj osjećaj ne prođe za dva tjedna, javite se svom kirurgu, mada sam uvjeren da će sve biti u redu. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
antonios2301
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pet Maj 04, 2018 8:10 pm

Pozdrav doktore, 
Već duže vrijeme planiram rinoplastiku, ali imam i problem sa disanjem.
Naime išao sam na pregled preko zdravstva u vingoradskoj, te mi je doktor rekao kako imam devijaciju septuma koju on nebi operirao jer je minimalna, ali da je kod mene problem povećana donja školjka nosa te da bi napravio submukoznu turbinektomiju, a uz to i odstranivanje grbe rašpom bez ikakvih lomova osteotomije.Odlučio sam da ipak nejdem preko zdravstva jer su mi tako roditelji preporučili. Da odem privatno. imam 18 godina. Ja bih htio nešto više odstraniti grbu da mi dorzum bude blago udubljen , no zanima me dali je moguće dobiti na moj nos uopšte blago udubljenu kost samo sa rašpanjem a da pritom ne dobijem tupi izgled nosa.Također nije mi problem napraviti osteotomiju ako je potrebno za bolje rezultate, i dali usput uz lateralnu osteotomiju nakon rašpanja nos izgleda uže ?
Kolika bi otprilike bila cijena kod vas za taj zahvat ? Evo nekoliko slika nosa
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Beki
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Uvecanje grudi - strah da su vidno neravnomjerne   Sub Maj 05, 2018 6:27 pm

Postovani dr.Ostojic pratim Vas i Vase zadovoljne klijentice vec dva mjeseca i svaki dan krenem pisati radi savjeta ali odustanem jer ponekad mislim da umisljam stvari.Odmah da kazem da sam medicinski radnik svakodnevno vidam razne stvari pa je vjerovatno i to jedan od razloga sto se svega plasim.Prije nepuna dva mjeseca tocno 9.3 sam radila povecanje grudi u Sarajevu kod poznatog kirurga, najvise zbog toga sto smo povezano jednim dijelom familijarno zatim sto su mi dobre prijateljice iste operacije tamo radile. Zelja za vecim grudima odavno postoji jer dojenjem sam jako puno izgubila volumena i treniranjem i sezona kupaci je i sezona placa.Nisam bila puno informirana o vrstama implantata osim oblika i meni osobno je bilo jako bitno da nisu ogromne naspram mog tijela jer imam bokove i straznjicu izrazeniju naspram ramena.Posavjetovala sam se s kirurgom netom prijem operacije gdje je uraden pregled obiljezavanje i dogovor da ce se postovati da nebude prevelike.nakon operacije koja je protekla super istu vecer sam ustala otisla u toalet obavila sve sama oko sebe bez imalo boli.Na prvom pregledu receno mi je da je stavljena veca ccm u lijevu a manja u desnu radi asimetrije ali ja sam ubjedena bila da je desna manja od lijeve.Opravak prolazi uredno uz koji normabel i dexomen sve je podnosljivo.Redovno nosim anatomski grudnjak s povezicom iznad da spusta implantate prema dole.Na kontrolama dvije koje su bile cijelom timu su jako lijepe a ja sama sebi mozda umisljam da je velika razlika i vidna.Iako je proslo 7 skoro 8 tjedana anatomski nosam navecer i kad god sam kuci citajuci Vase odgovore kupila sam dva high suport sportska i te nosam na poslu.Dali je normalno da u lijevoj vecoj obucem bilo koji grudnjak osjecam laganu bol i pritisak aksilarno dok u desnoj nema toga ?
Kada se moze reci nakon koliko vremena da ce dobiti zavrsi oblik finalni?
Posto jako volim trenirati u teretani a potrebno mi je i radi posla kada smijem se vratiti treninzima? Grudnjak sam kupila obicne pamucne bez rubova jer nebi da oziljak ostane zadebljan dali pretjerujem?dali treba raditi vjezbe i koji je vremenski rok zarastanja depova?
Volila bih cuti Vase misljenje iskreno jer iskreno umjesto da se veselim promjeni tijela ja sam prestrasena i cak mozda nezadovoljna. Prijateljica mi govori da neocekujem savrsenstvo naspram onog sto sam imala ali to je jace od mene. Poslat cu Vam sliku da viditi kako je bilo kako se odvijalo i sada.
Hvala Vam unaprijed na odgovoru i razumjevanju.

Nazad na vrh Ići dole
Beki
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Ned Maj 06, 2018 6:52 am

P. S Zaboravila sam reci u lijevoj je 300ccm a u desnoj 275ccm.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Ned Maj 06, 2018 11:45 am

Poštovani antonios2301,

ako bi samo rašpali grbu na nosu, vjerojatno bi dobili ravan plato na korijenu nosa koji nije prirodan; dakle mislim da bi bile potrebne lateralne ostetomije da se nos suzi u tom dijelu, posebno ako želite blago konkavan izgled hrpta nosa iz profila. Kronično povećanje jedne ili obje donje nosne školjke se lako i trajno rješava ili laserom ili radiovalnom frekvencijom; ja koristim radiovalnu frekvenciju. Jedina mana postupka je stvaranje krasti u nosu oko 2 mjeseca, koje se čiste svaka dva tjedna; peti i šesti mjesec su idealni za ovaj dodatni zahvat jer kupanje u moru čisti nosne šupljine i ubrzava cijeljenje. Vi imate prirodan prijelaz iz linije hrpta nosa u liniju kolumele i ne mogu dobiti tup prijelaz sa zahvatom; ostao bi isti. Cijena je 16 000 kuna. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Ned Maj 06, 2018 11:53 am

Poštovana Beki,

ne postoji žena sa identičnim grudima. Vaše grudi su lijepe i harmonične sa Vašim tijelom i minimalno asimetrične. Razlika od 25 ml u volumenima implantata je iznimno mala; oko desetina broja; jer implantat volumena oko 200 ml povećava grudi za jedan broj. Vi već možete vježbati u teretani pošto je prošlo skoro dva mjeseca od operacije, ali postepeno i dozirano, jer niste vježbali oko 2 mjeseca. Ako imate poliuretanske implantate, onda možete vježbati sve vježbe u neograničenim količinama ovisno o Vašoj kondiciji. Ako nemate te implantate, onda ipak preporučam umjerenost u vježbanju u teretani, posebno sa utezima i sklekovima, zbog toga što takve vježbe mogu dovesti do kasnog nakupljanja vode u džepu ili kasnog seroma. Preporučam da stalno nosite čvrsti sportski top pri vježbanju. Dakle, meni se Vaše grudi sviđaju, i mislim da bi trebali biti zadovoljni. Savršenstvo ne postoji. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Beki
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Ned Maj 06, 2018 2:03 pm

Dragi dr.Ostojic, ako zeni moze neko uljepsati dan i podici samopuzdanje jeste lijep kompliment a u ovom danasnjem danu Vi ste moj super junak.
Zaista mi puno znaci da ste izdvojili vrijeme i odgovorili mi na moje nedoumice. Znam da sam postavila jako puno pitanja u jednom mailu, morat cu Vas zamoliti jos jedan put za odgovor:
1) koji je vremenaki rok da đepovi oko implantata zarastu jer se ovaj lijevi veci jos nije spustio kao desni pa mi je receno da jos nosam anatomski grudnjak?
2)dali je normalno sto osjecam bol i lagani protisak kada obucem grudnjak s lijeve strane dok s desne ni malo?
3) iz Vasih prijasnjih odgovora sam shvatila da push up grudnjake neodobravate minimalno 6-9 mjeseci kao ni “intimne trenutke” s muzem radi prosirenja depova , s obzirom da sam “štreber” znaci da ta pravila i za moje grudi vaze?
Zivim u dalmaciji oziljke sada mazem melemom a kasnije sam mislila silikonskim gelom samo se nadam da more i sunce nece skoditi iako cu kriti ja to i presvlaciti se!
Radim u hitnoj pomoci pa su mi svi detalji bitni da se po pravilima drzim i radi vjezbanja i radi posla.
Implantati su mentor okrugli sto sam zaboravila napisati.

S obzirom sa ste Ovan u horoskopu ista sam u dan razlike shvatitce te moju radoznalost i poslusnost.
Od srca hvala !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   

Nazad na vrh Ići dole

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 15 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: