Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemČesto Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pon Nov 26, 2018 2:40 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Sre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Sub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Uto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Ned Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Sub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Delite | 

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
Zejna
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Sub Jan 20, 2018 6:55 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Ned Jan 21, 2018 2:19 pm

Poštovana Zejna
vidi se da je desna dojka otečenija, te da je desna bradavica više pozicionirana od lijeve bradavice za oko 2 cm. Moguće je da je desna dojka preoperativno bila diskretno veća, a desna bradavica malo više pozicionirana od lijeve bradavice (oko 1 cm). Nakon operacije, ta asimetrija se još više vidi, što je vrlo često. Pošto je od operacije prošlo nekoliko tjedana, a otekline su najčešće asimetrične, ne treba donositi prerane zaključke. Vi ćete moći vidjeti donekle definitivan rezultat tek za nekoliko mjeseci, a krajnji rezultat tek za godinu dana. Što se tiče cijeljenja desnog reza per secundam, rez će malo duže zarastati, a jedino će možda biti potrebna minimalna korekcija ožiljka nakon godinu dana. 
Što se tiče tretmana ožiljaka, ja nekako najviše preferiram Dermatix silikonske pločice, 13 cm x 4 cm, pa se ta trakica uzdužno presiječe na dva dijela i svaki dio se postavlja na inframamarni ožiljak. Jedno pakiranje je obično dovoljno za mjesec dana, a preporučam da nosite trakice oko 4 mjeseca. No, sve je dobro; i Šaljićev melem, i kantarionovo ulje, i kreme Dermatix, Contractubex, Kontrakel...
Dakle, zasad Vam savjetujem samo strpljenje i da mislite pozitivno. Lijepi pozdrav

Poslednji izmenio Duje Ostojić dana Pon Jan 22, 2018 7:27 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Zejna
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Ned Jan 21, 2018 2:29 pm

Doktore puno Van hvala na detaljnom odgovoru . Jeste pre operativno desna dojka bila neznatno veća , nadam se da ce vremenom razlika biti manje uočljiva , posto ovako bas i nisam zadovoljna. Hvala još jednom
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pon Jan 22, 2018 7:28 am

Poštovana Zejna,

molim lijepo. Nadam se da ćete biti zadovoljni krajnjim rezultatom, ali mora proći neko vrijeme.
Nazad na vrh Ići dole
Leonarda
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Reoperacija   Sre Jan 24, 2018 7:32 pm

Poštovani doktore, imala sam 2 operacije nosa do sada...jednu sa 14 godina (septorinoplastika, devijacija septuma i nosne pregrade) te sa 17 godina sam isla na sekundarnu operaciju (raspanje i mukotomija (spaljivanje nosnih skoljki)), disem odlicno,proslo je 3 godine od zadnje operacije ali je ostala kvrzica iliti grbica nekakva...koja je bila prisutna i prvi put ali raspanjem se nije nista postiglo... zanima me koje su komplikacije trece operacije nosa? Bila sam kod jednog kirurga koji radi i privatno i drzavno te je odbio operaciju, jer kaze da nosu nista ne fali, i da ga ne zeli dirati jer imam odlican vrh nosa i da je grbica minimalna i jer sam vec 2 puta radila te se ne zeli upustati u to...jer ulazi u minsko polje...dok kirurg iz Turske je tocno znao sto me smeta...pa me zanimaju komplikacije, narucena sam kod dvojice makscilofasijalnih kirurga da cujem njihovo misljenje,ali me zanima i Vase misljenje.

Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Jan 25, 2018 8:20 am

Poštovana Leonarda
ako je nosna grba zaista vrlo diskretna ili minimalna, i ako se možete s tim pomiriti jer sigurno grba ne nagrđuje Vaš izgled, onda je pametnije da se ne podvrgavate trećoj operaciji nosa. Svaka nova rinoplastika ima više rizika, jer je rad kirurga otežan zbog brojnih ožiljnih priraslica, gdje je praktično nemoguće biti u pravom anatomskom sloju, pa su moguće iregularnosti ili neravnine površine vanjskog nosa. Disanje na nos je normalno, a može se pogoršati nakon treće operacije, jer ako rašpanje nije uklonilo grbu, tada je jedini način da se ukloni klesanjem nosnih kostiju (osteotomije), koje nužno vode do sužavanja nosnih šupljina. Ako se ne možete s tim pomiriti, onda se može izvršiti treća korekcija vanjskog nosa, vrlo pažljivo, otvorenom tehnikom; naravno da to nije nemoguće. Kod Vas se radi o omjeru “cost-benefit“; da li se isplati veći rizik zbog minimalnog estetskog poboljšanja. To morate sami odlučiti. Možete poslati sliku ovdje pa ću Vam dati precizniji odgovor. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Leonarda
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Jan 25, 2018 9:30 am

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Leonarda
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Jan 25, 2018 9:30 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Leonarda
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Jan 25, 2018 9:34 am

Imam pre veliki strah od trece operacije i nebih jos isla operirati, no htjela sam cuti i Vase misljenje... i zanima me da li ima kakvih opasnosti od filera u nosu? Te da li i ako cu se ipak jednog dana odluciti na operaciju da li ce utjecati fileri na operaciju? Te da li je sa filerima u nosu slicno kao u usnicama, sto cesce punis to duze traje efekt?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Jan 25, 2018 10:47 am

Poštovana Leonarda,

Vi ste isključivo kandidat za punjenje malih depresija ispod i iznad diskretne grbe sa hijaluronskom kiselinom, čime se može kreirati perfektan profil. Nakon nekoliko godina, takav profil ostane i bez aplikacije hijalurona, tako da ne niti bilo potebe za trećom operacijom. Znači, nema nikakvih rizika od primjene hijalurona, niti oni ni na koji način ne utječu na eventualnu treću operaciju nosa. Ali uvjeren sam da treća operacija neće biti potrebna. Aplikacija fillera kroz nekoliko godina će dovesti od ravnog profila nosa. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   

Nazad na vrh Ići dole

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 11 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: