Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Korekcija ocnih kapaka EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Korekcija ocnih kapaka EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Korekcija ocnih kapaka EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Korekcija ocnih kapaka EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Korekcija ocnih kapaka EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Korekcija ocnih kapaka EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Korekcija ocnih kapaka EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Korekcija ocnih kapaka EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Korekcija ocnih kapaka EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Korekcija ocnih kapaka

Ići dole 
+2
lamorevero
SuperGirl
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Korekcija ocnih kapaka Empty
PočaljiNaslov: Korekcija ocnih kapaka   Korekcija ocnih kapaka EmptyČet Okt 11, 2012 7:53 pm

Na očnim kapcima je koža najtanja i s obzirom na to najbrže stari. Korekcija kapaka (gornjih i/ili donjih) se provodi u lokalnoj anesteziji i traje oko 1 sat. Kroz korekciju kapaka se izgled lica znatno podmladi. Ovo je najčešća ambulantna estetska operacija, najčešća estetska operacija kojoj se podvgavaju muškarci i najčešća estetska operacija kojoj se podvgavaju sami estetski hirurzi.

Tekst je preuzet sa link


Poslednji izmenio SuperGirl dana Uto Nov 05, 2013 4:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
lamorevero
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
lamorevero


Posts : 11
Join date : 04.11.2013
Age : 60
Location : Germany

Korekcija ocnih kapaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Korekcija ocnih kapaka   Korekcija ocnih kapaka EmptyUto Nov 05, 2013 4:18 pm

Zakazano mi je 18.11.2013 korekcija gornjih ocnih kapaka i ptoza (pad kapka) usled opustanja gornjeg misica podizaca (musculus levator palpebre superior) na desnom oku. Radice se na Vojnoj klinici u Ulmu, u lokalnoj anesteziji. Cim se oporavim, dolaze slike i informacije. Pozelite mi good luck;)
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Korekcija ocnih kapaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Korekcija ocnih kapaka   Korekcija ocnih kapaka EmptyUto Nov 05, 2013 4:49 pm

Naravno, i ne samo Good Luck nego i termin u kalendar Foruma, pa zajedno odbrojavamo do operaciju Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
missionvao
Clan porodice
Clan porodice
missionvao


Posts : 194
Join date : 17.12.2013

Korekcija ocnih kapaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Korekcija ocnih kapaka   Korekcija ocnih kapaka EmptyČet Okt 09, 2014 10:21 pm

Iako je relativno prosta procedura znacilo bi mi da neka devojka podeli s nama iskustvo s korekcijom gornjih kapaka Smile
Nazad na vrh Ići dole
lamorevero
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
lamorevero


Posts : 11
Join date : 04.11.2013
Age : 60
Location : Germany

Korekcija ocnih kapaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Korekcija ocnih kapaka   Korekcija ocnih kapaka EmptyPet Okt 10, 2014 6:27 am

evo ja cu rado podeliti iskustvo. Operisala sam samo gornje, u Nemackoj na VMA. radio je specijalist plasticne i rekonstruktivne hirurgije ocnih kapaka, ali ja nisam zadovoljna. Mislim da je uradio rez suvise blizu trepavica, pa se rezultat skoro i ne vidi. Sama operacija nije nista posebno, ali je bitno da ti dobro urade. Ja sam radila u februaru 2014, jos su na mestu savova male kvrzice od konaca. Na kraju, nisam dobila racun jer sam rekla da nisam zadovoljna. Za par godina cu opet doci kod Colica, da mi to iskoriguju,  jer oni znaju sta rade i to rade odlicno. Ako te jos nesto zanima, tu sam!
Nazad na vrh Ići dole
missionvao
Clan porodice
Clan porodice
missionvao


Posts : 194
Join date : 17.12.2013

Korekcija ocnih kapaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Korekcija ocnih kapaka   Korekcija ocnih kapaka EmptyNed Okt 12, 2014 4:21 am

Eh steta sto nisi radila kod nas, mislim za mene je steta Very Happy Nadala sam se nekoj preporuci doktora u BG-u. Colici su mi antipaticni i dosta devojaka se zalilo na raznorazne procedure, dok su neke druge navodno odusevljene, pa ne bih nikako isla kod njih.
Isla sam vec na pregled kod jednog popularnog ali mi je samo glatko rekao 'ne jos' iako imam velike jastucice i iz profila nemam kapak uopste. Malo mi je uvredljivo da mi lekar kaze da nece da operise jer cu biti bolji kandidat kao penzioner, zar se to ne podrazumeva? Very Happy Plasticna hirurgija ulepsava postojece, ne krpi samo ono sto vreme unisti.
Za neku drugu proceduru sam isto odbijena jer 'trebace korekcija kad budete radjali' a niko me nije prvo pitao da li to uopste planiram niti da li mozda imam novca i zelje da izgledam lepo i sad i ko zna za koliko godina posle tog famoznog porodjaja... Zvuci arogantno ali oni zive od nas i ako imas neumisljeni nedostatak cemu odbijanje?  scratch
Nazad na vrh Ići dole
indijana
Drug porodice
Drug porodice
indijana


Posts : 129
Join date : 26.01.2016

Korekcija ocnih kapaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Korekcija ocnih kapaka   Korekcija ocnih kapaka EmptyNed Maj 08, 2016 11:40 am

Ja sam radila korekciju gornjih kapaka u februaru kod dr Milivojevica.
Kod mene je bilo malo specifično stanje, jer genetski imam spuštene kapke ali samo od sredine kapka se spustali... znaci ne ceo kapak nego bukvalno pola kapka ima a pola spuštena koža. Tako da je meni morao rez da napravi i malo izvan kapka da se dobije jednak kapak. Zadovoljna sam sadašnjim izgledom jedino se još više oziljci (taj rez koji prelazi malo izvan kapka ) ali dr je rekao da tu treba malo više vremena da to izbledi, mada i ako ostanu mogu laserom da ih uklonim. Poslacu slike pa ćete videti..
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Korekcija ocnih kapaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Korekcija ocnih kapaka   Korekcija ocnih kapaka EmptyNed Maj 08, 2016 7:52 pm

Slicica knjnj bas me zanima kako je izgledalo prije i sada?
Nazad na vrh Ići dole
indijana
Drug porodice
Drug porodice
indijana


Posts : 129
Join date : 26.01.2016

Korekcija ocnih kapaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Korekcija ocnih kapaka   Korekcija ocnih kapaka EmptyUto Maj 10, 2016 11:03 am

Poslala sam ti slike na mail Smile
Nazad na vrh Ići dole
Queen
PREMIUM Moderator
PREMIUM Moderator
Queen


Posts : 1527
Join date : 03.08.2014
Age : 40
Location : Istra

Korekcija ocnih kapaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Korekcija ocnih kapaka   Korekcija ocnih kapaka EmptyUto Maj 10, 2016 12:25 pm

Slike indijana

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Korekcija ocnih kapaka Empty
PočaljiNaslov: Re: Korekcija ocnih kapaka   Korekcija ocnih kapaka Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Korekcija ocnih kapaka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Korekcija ocnih kapaka
» Korekcija podocnjaka
» Korekcija oziljka
» Korekcija asimetricne grudi
» Korekcija usiju (otoplastika)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Korekcija ochih kapaka-
Skoči na: