Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Caskanje forumasice - Page 44 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Caskanje forumasice - Page 44 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Caskanje forumasice - Page 44 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Caskanje forumasice - Page 44 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Caskanje forumasice - Page 44 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Caskanje forumasice - Page 44 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Caskanje forumasice - Page 44 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Caskanje forumasice - Page 44 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Caskanje forumasice - Page 44 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Caskanje forumasice

Ići dole 
+19
misstony
sewendy
andjelak2010
motorina
ketrin
Bubica
SarraFR
Elizabeth Hurley
njanjaaa
blondyna
aspireone
Tiki29
zokica73
marija-mara84
chantelle
SuperGirl
buba
Marsa
CocoNoir
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 23 ... 43, 44, 45  Sledeći
AutorPoruka
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Caskanje forumasice - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 44 EmptyUto Maj 27, 2014 3:52 pm

SuperGirl kavo je stanje kod vas posle zemljotresa i kise?!
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Caskanje forumasice - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 44 EmptySre Maj 28, 2014 3:30 pm

Elizabeth nema nista, samo krevaju panike na tv.
Bilo je to nevreme jedno vece, ali normalno nevreme kakvo je imalo i ranije nekad, ali krela se panika zbog ono sto se dogodilo u Srbija i BiH. Zemjotres je bio slab, ali ja sam ga osetila, trajalo je oko 15-20sek. 
Slike koje su postavili na netu od potonulo auto, tamo se izlila neka kanalizacija pa se to desilo... Imalo je drugo nesto kao zemja "pojela" auto, tamo ima gradiliste i velika rupa od iskopine zbog zgradu, pa se zemjiste skliznulo zbog kise,...
Sve u svemu sve je ok, nadam se da nece biti vise kise i panike Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Caskanje forumasice - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 44 EmptyPet Jul 25, 2014 6:37 pm

Atina skrniraj kompjuter od viruse, izbrisi history i cookies.  Koji pretrazivac koristis(Mozzila,  Google Chrome, Internet explorer, Opera)? Koji god da je, spusti neki od alternativnih koji sam napisala sigurno ce ti otvoriti. 
Chantelle extra izgledas. Ja bas taj model kupaci zelim ali sa primarna boja roze. Porucila si ili? Molim te reci mi koji broj je voj kupaci kostim. Ja sam hocu da porucim i ne znam koji broj jer te kineske su cudne i pored napisanih dimenzija Smile 

Ja zelim ove:
LINK 1
LINK 2
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Caskanje forumasice - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 44 EmptyPet Jul 25, 2014 8:23 pm

Hvala vam Wink

SuperGirl ja sam porucila od jedne tu iz Slovenije, al ona narucuje isto iz Kine. A za brojeve mi je vec ona rekla da su cudni. Ovaj moj je broj M. Ti bi mozda trebala L, posto imas vece cice, a meni je ovaj skoro na knap u obimu, da imam vece grudi bio bi mi mal u obimu. Jedino za donji deo neznam kako ces, ma da nisu ni oni nesto veliki, a nisu nesto elasticni puno. Mislis da svi imaju iste kopije? Kontam zbog velicine sad...mozda neki imaju manje modele, vece, ko ce njima znati. A i meni se svidja rozi, ma svi su lijepi.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Caskanje forumasice - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 44 EmptyPet Jul 25, 2014 8:30 pm

I meni je to problem, ako mi bude dobar gornji deo, da mi ne bude veliki donji Smile
I ja mislim da bi mi L trebalo. Poslala sam poruke prodavaca da vidim dal imaju na zalihe i dali moze stici za 2nedelje, ako moze porucujem. Jos da se odlucim za boje, sve mi se svidjaju Very Happy
Sta se tice to dal su iste kopije. Nemaju bas sve iste, primecujem da se kod nekih vidi da je losiji kvalitet, ali zato uvek citam feedbacks Smile


Poslednji izmenio SuperGirl dana Pet Jul 25, 2014 9:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Caskanje forumasice - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 44 EmptyPet Jul 25, 2014 8:38 pm

Ova sto je narucivala kaze da su njoj stigle za sedmicu dana. Kod nas se bas dobro prodaju. Bila bi steta da ti bude donji deo velik. Al valjda nece posto nisu tako veliki donji djelovi. Sve boje su super da, tesko se je odluciti.


Pogledaj ovaj ima dosta komentara da stignu brzo.

http://m.aliexpress.com/item/1861481802.html
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Caskanje forumasice - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 44 EmptyPet Jul 25, 2014 8:51 pm

Hvala ti na link Smile
Vidim da je komentirala neka cura sa moje zemje, pa sad cu da je pitam za koliko vremena je stigao paket.
A i ja rano sam se setila da narucim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Caskanje forumasice - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 44 EmptyPet Jul 25, 2014 9:09 pm

Nema na cemu Wink super, pitaj taman ces znati.
Nazad na vrh Ići dole
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Caskanje forumasice - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 44 EmptyPet Jul 25, 2014 10:54 pm

Chatelle predobro izgledas!!
Zene, gde mogu naci ovaj kupaci? http://www.alo.rs/v-i-p/estrada/natasa-bekvalac-uziva-na-ibici-a-za-njenim-kupacim-kostimom-okrecu-se-svi-foto/58246


Poslednji izmenio Elizabeth Hurley dana Pet Jul 25, 2014 10:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Caskanje forumasice - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 44 EmptySub Jul 26, 2014 12:30 pm

Chantelle, wow  Shocked  Shocked  Shocked  Ja kupaci nisam ni zapamtila pored tvog tela  lol!  

Da pohvalim i telo clanice Sanna, odlicno  Н 

Elizabeth, i meni se svidja, ne znam gde ga ima, ako neko zna, neka javi. A ja cu sada da istrazujem po netu, mozda ga i nadjem negde Smile

edit: Bravo za mene  Н  Nasla sam ciji je kupaci. Evo linka ka fb, SuperGirl, nadam se da je ok sto stavljam ovaj link. 

https://www.facebook.com/pages/Шолаја/134156424912

Jaoj odusevljena sam kupacim  srekno
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Caskanje forumasice - Page 44 Empty
PočaljiNaslov: Re: Caskanje forumasice   Caskanje forumasice - Page 44 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Caskanje forumasice
Nazad na vrh 
Strana 44 od 45Idi na stranu : Prethodni  1 ... 23 ... 43, 44, 45  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Ostalo-
Skoči na: