Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Ginekoloska soba :)

Ići dole 
+2
Ninocka
chantelle
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Ginekoloska soba :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ginekoloska soba :)   Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptyČet Jul 03, 2014 9:48 am

Ninocka zvala sam onu sto mjenja moju i kaze ako nije nista hitno...tj da nemam nekih bolova i slicno da cekam da dodje moja. Kao da uradim test i ako bude + da ju pozovem opet da me naruci ako ne da cekam 15. da dodje moja. Neznam kako im je tesko napraviti jedan pregled. Jedino da se slazem da sam trudna pa da me naruci.
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Ginekoloska soba :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ginekoloska soba :)   Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptyČet Jul 03, 2014 11:44 am

Eeeej cure zvala sam opet haha...naručila me je sutra u 11.15. Tako, da vam javim šta je u pitanju.
Supergirl izvini draga, jel možeš prebaciti ove postove negdje?  hgcjghcj
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Ginekoloska soba :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Trudnoca ili?   Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptyČet Jul 03, 2014 7:24 pm

Very Happy Chantelle i ja sam planirala isto, ali slaba sam s vremena. Sad cu da prebacim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Ginekoloska soba :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ginekoloska soba :)   Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptyČet Jul 03, 2014 8:04 pm

Nego cure i ja imam problem Smile
U principu imam redovni pms na 28 dana, tacan kao svicarski sat Smile
Ne vodim mnogo racun kad tacno treba da dobijem jer imam mens,kalendar pa se ne zamaram, ali nekako ovaj mesec nikako da dodze, kad pre neki dan gledam kalendar kasni mi 5 dana, vec su 8.
Danas sam uracila kucni test i negativan je.
A bas sam imala neke cudne signale ovaj mesec, naglo me zaboleo levi jajnik, preosetljiva sam na miris, osecam vise nego mog psa Very Happy Ovih 2/3 dana kao da imam neki iscedak, nista ne vidim, nema boje, nema miris, ali sam ko da sam se upisala, oprostite na izraz Very Happy Very Happy
Spava mi se 24/7, ustajem i spava mi se Smile

Ne znam sta da mislim.... Question 

Chantelle to probadanje u grudi koje si napisala da imas, spava ti se, kafejavi iscedak (bas sam citala za to ovih dana),...sve ukazuje na trudnocu.


Update: Sad sam dobila. Zbog cega mi je kasnilo ne znam jer uvek mi je tacna do dan... Sta moze da bude?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Ginekoloska soba :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ginekoloska soba :)   Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptyPet Jul 04, 2014 8:24 am

Supergirl pravi opet test za koji dan Wink

Ja dok nisam napravila test imala sam sve moguce znakove hahaha sta radi psiha Very Happy kad sam vidjela - svi su znakovi odjednom nestali Very Happy i onda kad su mi rekli da napravim opet test za sedmicu dana...onda sam rekla da cu ja zatrudnit od razmisljanja hahaha

Jos malo pa imam pregled...tako da javim sta je. Al sigurno znam da nisam trudna, vjerujem testu jer sam ga pravila par puta...nebi valjda poslije toliko dana pokazalo -. Ajde na pocetku moze prvo pokazat - pa kasnije +. Otkud znam  Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Barbica
Stalni posetilac
Stalni posetilac
Barbica


Posts : 70
Join date : 15.01.2014

Ginekoloska soba :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ginekoloska soba :)   Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptyPet Jul 04, 2014 9:45 am

Meni je uvijek uvijek tocna, ali ako sam pod iznimno velikim stresom onda zna zakasniti dan-dva, tako da i to uzmes u obzir Smile
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Ginekoloska soba :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ginekoloska soba :)   Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptyPet Jul 04, 2014 11:36 am

Bila sam na kontroli i tako sam se iznervirala. Kao prvo sestra me je napala, da šta sam uopšte došla ako nemam nekih problema i ako mi je test pokazao - . A ja već gorim od živaca al nisam htjela biti nekulturna...rekla sam pa neznam jedna od me je valjda juće naručila...i onda gleda i nešto piri...pa da jeste naručeni...kao dobro saćekajte vani.

Uradili mi UZ, kaže: niste trudni, maternica je prazna, nema cisti, mjehur je uredu...ljevi jajnik je ok, desni nešto ona reče neki medicinski izraz, pojma nemam nisam ga ni upamtila, jer sam bila ljuta...nešto da se sprema za nešto ??? ...Na kraju rekla da nemože utvrditi trudnoću i to je to.
I da nije ništa strašno ako nema menstuacije, da se dešava. Dobroooo al je sestra tako drska...jaooo...neznate kako me je iznervirala.  бес
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Ginekoloska soba :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ginekoloska soba :)   Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptyPet Jul 04, 2014 1:22 pm

Barbica tacno je to sa stres. Ja sam zadnjih mesec dana imala neke stresove jace nego inace pa mi je valjda zbog toga kasnilo, ne znam sta bi bio drugi razlog...  Chantelle u zdravstvu su strasni Smile Cudno mi je kako ne ispituju zasto ti toliko kasni,  mora da ima neki razlog... Ali bar jeda briga manje, nije trudnoca Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Elizabeth Hurley
Moderator
Moderator
Elizabeth Hurley


Posts : 560
Join date : 12.10.2012
Age : 39

Ginekoloska soba :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ginekoloska soba :)   Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptyNed Jul 06, 2014 5:59 pm

Chantelle, potpuno si zrelo postupila sto si otisla da vidis o cemu se radi. To je odgovornost prema telu i zdravlju. Nije normalno da ti toliko kasni i neko objasnjenje mora da postoji. Ako ne budes dobila za nedelju dana, idi kod privatnika na dalje analize. Moze biti do hormona pa i stitne zlezde. Nista nije za zezanje i samo ti radi za sebe, ne obaziri se na ludake. Smile
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator
chantelle


Posts : 1492
Join date : 11.10.2012
Age : 34

Ginekoloska soba :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ginekoloska soba :)   Ginekoloska soba :) - Page 3 EmptyPon Jul 07, 2014 7:30 pm

Supergirl jesi ti dobila?

Elizabeth sad cu cekat da dodje moja doktorica sa odmora pa cu vidit sta ce ona reci kad dobije slike sa UZ...ako bude rekla isto da cekam jos onda idem kod nekog privatnika na neke pretrage. Nije ni meni to normalno, jos mi se nikad nije to dogodilo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ginekoloska soba :) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ginekoloska soba :)   Ginekoloska soba :) - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ginekoloska soba :)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Ostalo-
Skoči na: