Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Razdvojeni trbusni misici-dijastaza

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Patujko
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Patujko


Posts : 15
Join date : 25.03.2013
Age : 39
Location : Lazarevac

Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 EmptyNed Mar 16, 2014 8:33 pm

Hvala na lepim željama Smile Oba puta sam se prirodno porodila,od drugog porodjaja je prošlo 7 mes.,a od prvog nepune 3 godine,taj problem imam već od prve trudnoće.Nisam rekla da ovo može biti jako opasno ako se ne vodi računa,može se stvoriti kila,a i ako sam zategnuta,kada stojim,stomak nije ravan,već tačno u tom delu je izbocina Sad
Nazad na vrh Ići dole
jelena--
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
jelena--


Posts : 2
Join date : 17.04.2015

Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 EmptyPet Apr 17, 2015 8:19 am

Izgleda da i ja imam ovaj problem. Kako ste ga vi resavali? Kako vam je sad?
Ja vezbam od decembra, posle carskog reza sam pocela, kada je dete napunilo godinu dana. Stomak mi je bas bio razvaljen jer se dete niakda nije spustilo u kanal i bio je jako visoko a rodjen sa gotovo 5 kg. Vezbe pomazu ali je tempo bas spor. Molim vas dajte mi neki savet. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Patujko
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Patujko


Posts : 15
Join date : 25.03.2013
Age : 39
Location : Lazarevac

Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 EmptyPet Apr 17, 2015 12:08 pm

Evo,posle 2 meseca od treceg porođaja prirodnim putem, planiram da pocnem sa treniranjem kada prodju ovcije boginje kod sva tri deteta Sad Jelena, najbolja bi bila operacija, da ti uklone visak koze i spoje misice, ali ta operacija kosta, oko 2000,3000e, ovako ih ne mozes ni vezbama spojiti, samk mozes dovesti svoje telo do perfekcije da bi to bilo manje uocljivije. Za pocetak kupi steznik i nosi ga stalno,radi vezbe za trbusnjake namenje bas tom problemu, imas na you tube-u, zatim ishranu popravi i moras da imas svoju idealnu kilazu, za sve ovo treba veliki trud. Zelim ti uspeh u resavanju ovog problema. POZZ
Nazad na vrh Ići dole
Patujko
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Patujko


Posts : 15
Join date : 25.03.2013
Age : 39
Location : Lazarevac

Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 EmptyPet Apr 17, 2015 12:09 pm

Evo,posle 2 meseca od treceg porođaja prirodnim putem, planiram da pocnem sa treniranjem kada prodju ovcije boginje kod sva tri deteta Sad Jelena, najbolja bi bila operacija, da ti uklone visak koze i spoje misice, ali ta operacija kosta, oko 2000,3000e, ovako ih ne mozes ni vezbama spojiti, samk mozes dovesti svoje telo do perfekcije da bi to bilo manje uocljivije. Za pocetak kupi steznik i nosi ga stalno,radi vezbe za trbusnjake namenje bas tom problemu, imas na you tube-u, zatim ishranu popravi i moras da imas svoju idealnu kilazu, za sve ovo treba veliki trud. Zelim ti uspeh u resavanju ovog problema. POZZ
Nazad na vrh Ići dole
Patujko
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Patujko


Posts : 15
Join date : 25.03.2013
Age : 39
Location : Lazarevac

Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 EmptyPet Apr 17, 2015 12:11 pm

A sto se tice operacije, hirurzi savetuju da se to odradi 3 godine nakon radjanja poslednjeg planiranog deteta
Nazad na vrh Ići dole
jelena--
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
jelena--


Posts : 2
Join date : 17.04.2015

Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 EmptyČet Avg 06, 2015 1:48 pm

Hvala puno. Tek sam sada procitala odgovor. Vezbe su dale rezultat koji nije veliki ali postoji.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Razdvojeni trbusni misici-dijastaza - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Razdvojeni trbusni misici-dijastaza
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Hirurgija grudi :: Trudnoca nakon mamoplastike-
Skoči na: