Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Danas u 12:51 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Razdvojeni trbusni misici-dijastaza

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Patujko
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Ned Mar 09, 2014 11:03 pm

Mnoge žene ne znaju za ovaj problem,uglavnom nakon trudnoće,kada se mišići razdvoje vertikalno.Može se pojaviti kila,a samo specijalne vežbe namenjene tom problemu se mogu raditi,i naravno,to se ne može nikada spojiti osim operacijom.Da li neko ima iskustva
ovom vrstom estetske operacije?
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)

PočaljiNaslov: Re: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Pon Mar 10, 2014 1:32 am

Patuljko ja nikad do sad nisam cula o tome...
Mozda bi bilo najbolje da postavis pitanje u neku od teme Pitajte doktora.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
Patujko
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Pon Mar 10, 2014 3:36 pm

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]Ovako to izgleda u mom slucaju.Postavicu jos slika
Nazad na vrh Ići dole
Patujko
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Pon Mar 10, 2014 3:39 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Patujko
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Pon Mar 10, 2014 3:43 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ova operacija se radi sa zatezanjem koze stomaka,ali kako to u mom slucaju nije potrebno,interesuje me da li je neko radio samo spajanje misica mrezicom i kako to izgleda?
Nazad na vrh Ići dole
Patujko
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Pon Mar 10, 2014 3:45 pm

I sto je najgore,mnoge zene,sto zbog debljine,sto zbog sala i ne znaju da imaju ovaj nproblem uglavnom posle porodjaja...
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Sre Mar 12, 2014 12:41 am

Patuljko ja ovo prvi put vidim, bas izgleda cudno, nisam ni znala da je moguce.
I sta si saznala, jel ima neko resenje?
Nazad na vrh Ići dole
Patujko
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Sub Mar 15, 2014 9:28 pm

Raspitivala sam se kod hirurga,kaže da se ova operacija spajanja mišića radi ujedno sa zatezanjem kože i ožiljak bi bio u bikini zoni,ali kada se radi samo spajanje mišića,onda bi rez morao biti vertikalno na stomaku iznad tog mesta,t.j.video bi se.Zato želim da cujem nečije utiske jer ja razmišljam o ovom poduhvatu,ali tek posle trećeg deteta...ali niko i ne zna za to,a kamoli da se operisao Sad
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Ned Mar 16, 2014 12:47 am

Iskreno ja mislim da se ne opterecujes time. Ne vidi se ako Ne guras prstima?  Na slikama ne izgleda strasno sem gde je tvoja ruka izmedju misice.  Mislim da nije to toliko strasno. Ne umaraj se s time...
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Ned Mar 16, 2014 6:00 am

Patujko,
jesi li se ti porodila na carski rez?
Ne izgleda strašno jer si mršava mislim da na debljim osobama je uocljivije.
Nadam se da ćeš naći neko rešenje da se spoji mišić a da rez nije veliki
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Razdvojeni trbusni misici-dijastaza   Danas u 6:12 pm

Nazad na vrh Ići dole

Razdvojeni trbusni misici-dijastaza
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Trbušni ples

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Hirurgija grudi :: Trudnoca nakon mamoplastike-
Skoči na: