Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Danas u 12:51 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Trening i ishrana

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 37 ... 70, 71, 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
89%
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
11%
 11% [ 1 ]
Mrzi me
0%
 0% [ 0 ]
Ne
0%
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9

AutorPoruka
chantelle
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Uto Mar 03, 2015 8:25 am

Misstony izgledas predobrooo Very Happy taj crveni kupaci ti stoji preljepo.

Ova pored tebe sa ljeve strane, u roza kupacem, to je ona mala sto ima 17 godina?
A ova druga na desne strane, gledala sam neke njene slike, kako ima ljepu kosu, bas mi se svidja Smile a inace ona je tek pocela trenirati, ma da mislim da je mrsava, bar onako po slikama bi rekla.
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Uto Mar 03, 2015 10:36 pm

Ne, ova pored mene u roza badiću ima 26 godina. To je naša aktualna državna prvakinja u bikini fitnessu. I na ovom je natjecanju ona pobijedila. Ja sam bila 2. A ova u zelenom badiću u sredini je Mađarka. Ona je bila 3. 

Da, ova druga po redu s desne strane ima najljepšu kosu koju sam ikada vidjela. I u licu je prekrasna! Hollywood! Počela je trenirati tek prošle godine, ali nije baš puno mršava. Dobra je. Samo treba biti malo tvrđa...  Smile

Hvala na komplimentu! Taj crveni badić sam prodala, ali imam novi crveni sa swarovski kristalima! Prekrasan je! Imam i neku sliku u njemu pa ću uploadati ovdje, bar gluteuse... Inače, dobro napredujem. Nabacila sam još koju kg mišića ove godine. Pogotovo u gornji dio tijela. Sad to trebam dobro izdefinirati...  Laughing

A da vas odmah pitam, koja je vama poza bolja? Kad raširim ruke (onda se bolje vide gluteusi) ili kad stavim ruke na bokove kao na drugoj slici? Ja se ne mogu odlučiti...  Question

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Uto Mar 03, 2015 10:49 pm

White_rose, naravno da mogu dati savjet. Davala sam savjete i prije u vezi rada na gluteusima u ovoj temi... Ako imaš vremena, probaj pročitati ovu temu od početka i vidjet ćeš koliko sam pisala o tome. A kad uhvatim malo više vremena, pisat ću još... Malo mi je gužva ovih dana jer se skupilo dosta cura koje bi htjele individualni program (dolazi ljeto pa su se sada svi sjetili, hehe) pa nemam baš viška vremena. Ali savjeta imam koliko hoćeš Wink
Nazad na vrh Ići dole
White_rose
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Sre Mar 04, 2015 12:06 am

Evo idem da pročitam sve od 1-71 Very Happy
A ako budem imala još koje pitanje nadam se da smem da te upitam Embarassed 

Hvala ti punoo Very Happy <3

affraid  Ja još uvjek buljim affraid
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Sre Mar 04, 2015 1:11 am

Misstony nemam reci, sve bolje i bolje Very Happy
Ova figura sad ti je vrh!

Queen procitala sam tvoj jelovnik sa Tajlanda, interesantne stvari Very Happy

Ja sam na zdrav rezim ishrane, sa male retkih "grehova" Very Happy
Svaki dan kod kuce vezbam na orbitrek, nekoliko puta nedeljno trcim, spremam se da pojacam na svaki dan jer je vreme bolje, radim cucnjeve,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
chantelle
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Sre Mar 04, 2015 9:33 am

Misstony neznam dal mislimo na istu curu. Ova sto ja mislim je iz Slo i ima oko 22 godine, ova u narandastom kupacem na slici. [url=[You must be registered and logged in to see this image.]][You must be registered and logged in to see this image.][/url]
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Sre Mar 04, 2015 9:34 am

Meni je ljepsa ta druga poza.
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Sre Mar 04, 2015 10:31 am

Chantelle, nije ti to ista cura! Ova sto je u narancastom badicu na mojoj slici je iz CRO. Poznam je. A ovu tvoju u narancastom badicu nisam nikada vidjela. To su 2 različite cure ali s istom bojom badica (a mozda je i isti badic jer je jedna prodala drugoj) i obje imaju prekrasnu kosu.
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Sre Mar 04, 2015 1:14 pm

Misstony sad se vidi da je ova mrsavija sto sam ja stavila Smile

A ova tvoja druga poza mi se cini bolja posto se bolje vide i misici na ledjima, sta mislis?
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Sre Mar 04, 2015 3:48 pm

Chantelle, pa ne znam... Meni je druga poza isto ljepša jer je nekako prirodnija, više sexy. Ali tu onda s rukama sakrijem svoj oblik gluteusa pa ću morati ruke staviti malo više.
Istina da se i mišići na leđima više vide, ali nije mi to cilj ovdje. Čak je bolje da se na bikinicama ni ne vide puno mišići. A možda na prvoj slici nisam puno stisnula mišiće leđa pa se zato manje vide... nemam pojma  scratch
Hvala ti! Moram još puno vježbati pozing! uf... Ima tu još puno popravljati...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Danas u 6:12 pm

Nazad na vrh Ići dole

Trening i ishrana
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 71 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 37 ... 70, 71, 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Intervalni trening visokog intenziteta (HIIT)
» Bezglutenska ishrana
» Ishrana po krvnim grupama
» Ishrana za zdravo srce i krvne sudove.....
» Aerobni trening

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: