Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 47 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 47 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 47 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 47 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 47 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 47 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 47 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 47 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 47 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 59 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 47 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 47 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 47 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 47 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 47 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 47 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 47 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 47 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 47 EmptyNed Apr 20, 2014 2:11 pm

Slazem se sa Chantelle, i drago nam je Smile Meni je mn bolje ovaj rezim ishrane ,  osecam se srecnije i interesantne su mi sve zdrave recepte i inovacije pri kuhanje Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 47 EmptyPon Apr 21, 2014 5:07 pm

Jedno pitanje Smile Cjedeni sok od limon,  citron i sl. Kolko dugo moze da stoju u frizider a da se ne pokvari? Jel pravite tako ili uvek pijete svezo cjeden?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
barabi
Elitni clan
Elitni clan
barabi


Posts : 422
Join date : 10.09.2013
Age : 36

Trening i ishrana - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 47 EmptyPon Apr 21, 2014 6:01 pm

SuperGirl ja sam jedno vrime stalno cijedila te citruse. Moj savjet ti je ne duže nego npr. navečer ocijediš za ujutro, ja sam jednom tako držala dan ipo sok od 2 grejpa i pokvario se... Šteta truda oko cijeđenja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mikica m
Clan porodice
Clan porodice
Mikica m


Posts : 227
Join date : 18.10.2013
Age : 40
Location : Hrvatska

Trening i ishrana - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 47 EmptyPon Apr 21, 2014 6:06 pm

Misstony da dosao je sir u u moj lidl... Očito ga nijw bilo jer su ga malo promjenili, tj.deklaraciju... Uffff sad mi je lakše!!!!! Smile
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

Trening i ishrana - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 47 EmptyPon Apr 21, 2014 6:39 pm

Barabi tnx, onda necu uopste cuvati u frizider. Mene nervira to cistenje sokovnika, pa zato sam mislil da iscedim vise Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Trening i ishrana - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 47 EmptySre Apr 23, 2014 3:52 pm

Evo "recept" za eurokrem, ide sir namazni (neutralan, bilo koji da je low cal, ja sam koristila neki sto ima 135 cal u 100 gr), kakao za kuvanje (380 cal na 100 gr, ima samo 14 gr carbs, 0 gr secera) i zasladjivac. Ja na oko 40gr sira stavim 10gr kakao, al to ide po ukusu.. Sveukupno bude oko 90 cal, 1 gr carbs, 5 g fats, 9 gr proteina Smile meni je to ispalo dosta za 4 palacinke.
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 47 EmptySre Apr 23, 2014 3:55 pm

Sathena, hvala do neba! E kako napreduješ s treninzima? Vidim da s prehranom nemaš problema... Very Happy Hoćemo dobiti koju tvoju novu fotku forme? Leđa, noge, ruke... što god imaš za podijeliti! Wink
Nazad na vrh Ići dole
sathena
Clan porodice
Clan porodice
sathena


Posts : 231
Join date : 05.01.2013

Trening i ishrana - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 47 EmptySre Apr 23, 2014 4:07 pm

Misstony kad probas javi kako ti je, meni je bas bilo dobro Very Happy 
A sto se tice ishrane, nije bas da je najbolja, doneo mi je drug iz srbije nedavno puno slatkisa, a ja nemogu sebe da ogranicim na samo jedan, ako se jede onda se jede do kraja Very Happy 
A inace jedem oko 2600-3000 cal, 2 nedelje sam jela oko 1800 ali imam ispite sad i vidim da mi mozak jednostavno ne funkcionise kako treba kad sam u deficitu.. pa sam batalila to za posle. A treninzi idu dobro, dok se ti koncetrises na noge ja gledam da vise radim ruke i ramena jer mi to najsporije napreduje, treniram jedan dan noge, drugi ledja i biceps, treci ramena i triceps, i tako 5-6 puta nedeljno. Aj slikacu se bas uskoro, nisam dugo Very Happy 
Kako tebi ide sa treningzima,ishranom? Smile
Edit: evo jedna slika od malo pre, ne vidi se bas puno, al ja primecujem da su mi sira ledja i ramena malo veca Smile A kila mislim da imam oko 73-4 sad 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
barabi
Elitni clan
Elitni clan
barabi


Posts : 422
Join date : 10.09.2013
Age : 36

Trening i ishrana - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 47 EmptySre Apr 23, 2014 7:18 pm

sathena bomba izgledaš ovako Very Happy aleluja 

Mali updejt: (kopirat ću i na svojoj temi da se nađe)

Znači danas je točno 5 mjeseci nakon operacije. Jutros sam vježbala prije posla, brutalno lagani dance cardio (10 min sa laganim uključivanjem ruku) i malo ruke s 1 kg (možda 2 serije ramena) i noge par serija i opet me bole prsni mišići.
Vježbala sam točno pola sata. Meni ovo nije vježbanje nego istezanje - kako ja to zovem Very Happy
... Pogotovo naspram treninga kakvo sam prije op izvodila. Iskreno lagano me frustrira ovo više, stvarno se pazim i radim samo par serija sa 1 kg, čim malo uključim gornji dio odmah osjetim prsne mišiće i tu nelagodu. Baš sam tužna. Nadam se da nisam ništa poremetila i da ću moći normalno uskoro vježbati, barem nakon ljeta  No  Sad
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 47 EmptyČet Apr 24, 2014 10:38 pm

Sathena, svaka čast! Baš si veeeeelika! Super su ti ruke i ramena, lat ti je ogroman! Čak se i kvadriceps vidi u ovoj pozi (a skužila sam i better bodies tajice,  муагага , ne izlaziš iz njihove robe, ha? Very Happy )!!! 73-74 kg na tvoju visinu bi bilo kao da ja imam 66-67 kg na svoju, a jednom sam to i imala i bila sam u treningu, ali mi struk nije bio ni približan tvome! Ti si uspjela zadržati struk, a ruke i noge su ti buknule! Ramena su divna!!! lkjljmlk 

Meni je za sada ok. Uspjevam se kontrolirati, iako sam za Uskrs debelo zgriješila s pladnjem punim kolača i torti i bilo je ono: samo ću jedan i onda nisam stala dok nisam ispraznila. A to mi se u zadnje vrijeme zna dogoditi češće, haha! Ali onda 5 dana radim 0 carbs da se ispraznim, pojačam kardio i treninzi mi traju 2 sata, ubijam se doslovno pa se nadam se skroz ispraznim, da potrošim i zadnji atom glikogena pa da sam "poništila" efekt punjenja, jer ne smijem se puniti ugljićima, zaustavljam proces skidanja sala na guzi, i onda sve ispočetka. A ne mogu odoljeti ni ovim ljepotama od kolača koje moja mama radi... Ferrero torta, havana kolač, mađarica, lambada, bijela pita... Užas.  aleluja  муагага 

Treninzi su mi najmanji problem. Treniram 5 puta tjedno u teretani i radim low kardio nakon treninga 15-20 min ili odvojeno od treniga u gymu 45-60 min. Ja se uvijek ubijam jako. Ni malo se ne štedim. I baš mi bude dobro nakon treninga. Sretna i zadovoljna spavam. Tako da često imam 2 treninga u danu, a sad kad ubacim i pozing, onda će biti i 3 treninga u danu i to će bit zanimljivo jer ne znam kako ću to stići, a moram. Mislim da ću kardio radit na poslu, a ostalo poslije posla. Very Happy Srećom pa stignem na poslu na kardio  Н 

Barabi, svi smo različiti, različito regiramo, ali ja ti moram reći da i ja nekad osjetim svoje cice i kad radim i nakon treninga, ali treba razlikovati bol od one koja se odnosi na mišić koji je bio neakitvan i sad se aktivirao pa dobiješ upalu mišića i od one koja se odnosi na implantat. Meni ova bol nije ništa posebno novo od prije, ali znaju me bradavice boljeti dosta što vidim da se događa još nekim curama koje ne treniraju pa tome ne pridajem previše pažnje...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 47 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 47 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 47 od 72Idi na stranu : Prethodni  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 59 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: