Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Danas u 12:51 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Trening i ishrana

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 38 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
89%
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
11%
 11% [ 1 ]
Mrzi me
0%
 0% [ 0 ]
Ne
0%
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9

AutorPoruka
jelmoli
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Čet Nov 28, 2013 2:25 pm

I jos zaboravih da pohvalim tvoje telo zaista je wow, ostala sam bez teksta kada sam videla slike. Perfektno izgledaš. Veliki pozdrav za tebe
Nazad na vrh Ići dole
Mikica m
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Čet Nov 28, 2013 7:18 pm

A koji je zeleni čaj najbolji?! Ja planiram uzeti sebi, al ne znam koji?!
Nazad na vrh Ići dole
barabi
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Čet Nov 28, 2013 8:29 pm

U listovima, onaj koji je kompliciran za pripremanje, moraš skuhati i procijediti svaki put. Very Happy
Ja kupujem u nekom kao bio prirodnom dućanu u mom gradu njihov 'domaći', sličan je jako i onome bio iz interspara Smile
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Ned Dec 01, 2013 10:42 pm

Hej, jelmoli, prvo da tebi odgovorim.
Dakle, ja već 2 godine za redom pijem zeleni čaj, litru dnevno i to kupim onaj sušeni, listiće i biljčice kod travara koji prodaje na grame... Pa uzmem 30 grama i to imam mjesec dana. Pila sam i čaj od koprive pred natjecanje, ali to ne preporučujem svakome jer je prejaki diuretik i kad to pijete, sigurno ćete po noći ustajati 2-3 puta zbog piškenja... Kod zelenog čaja je jedino bitno da ga ne pijete pred spavanje jer on djeluje kao kava, ima dosta teina u sebi i održava vam tlak višim zbog čega ne možete zaspati (mada na mene ne djeluje tako, ali svi smo drugačiji).
Nisam nikad čula za body pump. To su vjerojatno neke grupne vježbe? Ali slobodno ti vježbaj što te veseli! Ima sada i novih grupa koje postaju popularne u svijetu kao P90x, Insanity60 i slično, pa body tehnike, fat burning, body spinning, core express i sl i sve je to dobro! Upišite što god želite. Možeš svaki dan u tjednu nešto drugo, nema veze. Ako ideš jedan dan na body pump, rugi dan zumbu, treći Insanity i četvrti core express i to je dobro. Slobodno kombiniraj kako ti paše! Bit će ti i zanimljivije. Ili izabrei samo jedan program i njega radi pa nakon 2-3 mjeseca odi na drugi. I to je super promjena koja dobro dođe jer ćeš se nakon 2-3 mjeseca zasititi jednog programa pa će ti pasti motivacija i htjet ćeš odustati! A za mišiće je zapravo najbolje da svaka 2-3 mjeseca mijenjaš program i da ih ne navikavaš na jedno te isto jer onda ne napreduješ, oni se naviknu i ta im vježba postane prelagana.

Može se zategnuti i koža poslije trudnoće, ali treba vremena. Pogotovo ako si naglo smršavila kao što se to dogodi nakon trudnoće. Nije to neka magija da ona nestane, nego se koža staaalno obnavlja. Znate i same da nam svaki dan otpadaju mrtve stanice kože i čovjek u određenom periodu doslovno promjeni svoju kožu kao zmija. Ali ne tako brzo kao zmija, nego puno sporije. Znači, otpadaju nam mrtve stanice odozgo svaki dan i isto tako mlade nastaju  donjim slojevima koje onda lijepo popunjavaju i budu taman oko naših mišića i tkiva koje imamo. Znači, ako imate viška kože, on će s vremenom polako "otpadati" i dobit ćete lijepu novu mladu kožu koja će biti taman za vaše tijelo. Naravno, pri tome dosta pomaže i vježbanje i pravilna prehrana, pravilno spavanje, što manje stresa jer onda tijelo obnavlja stanice koje je potrebno... Ako se pravilno hranite i koža će biti ljepša jer stanice ne nastaju od zraka nego o građevnog materijala koji unosite prehranom! Čovjek je doslovno ono čime se hrani! Tako da se to sve pozna na vašoj koži, kosi, noktima i svim vidljivim dijelovima tijela... Wink
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Ned Dec 01, 2013 10:49 pm

Jelmoli, hvala na komplimentu! Eto trudim se jako, puno proučavam i tražim puno savjeta sa svih strana. Stalno ispitujem i prijatelje i trenera i sve koje znam da budem što bolja. A  na meni je da se držim prehrane i da spavam i treniram. Ako i dalje mogu kako pomoći, samo pitaj!

Mikica m, da najbolji su ti čajevi od travara koje moraš procijediti itd. Imate u dm-u i milleru za kupiti vrećice za te čajeve. 100 komada je oko 10 kn (1,5 eur), ima ih raznih veličina pa možete raditi samo čajeve za 1 šalicu ( jedna čajna žlica čaja stane u nju) ili za 1 l čaja (pa u vrećicu stanu 2 jušne žlice čaja). Te vrećice se ne vežu, nema potrebe jer su duboke i kad u njih stavite suhu travu čaja, neće izaći van... Uostalom, potražite pa ćete vidjeti o čemu pričam. Ima i onih metalnih šupljikavih kugli za čaj, ali one su mi komplicirane za pranje i čišćenje i onda mi čaj ima miris i okus po metalu što mi se ne sviđa... A ima i čajnika sa cjediljkom u sredini pa se može i tako lakše procijediti. Ima načina Wink
Nazad na vrh Ići dole
jelmoli
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Uto Dec 03, 2013 8:23 pm

Misstony hvala puno na odgovoru, kad počnem sa treningom sigurno cu imati još pitanja. Trenutno sam na strozojoj dijeti a posle nje cu korigovati ishranu i početi sa treningom. Kad budem imala vremena postaviću dijetu ovde ako neku curu možda zanima.
Nazad na vrh Ići dole
sewendy
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Uto Dec 03, 2013 10:10 pm

Misstony,kad si pila koprivu,kako si je pripravljala? Da li si je ujutro skuhala 1l pa pijuckala cili dan ili si je pila salicu po salicu?
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Sre Dec 04, 2013 8:35 am

Skuhala bih ujutro 1 l i pijuckala cijeli dan. Negdje sam čula da je koprivu dobro navečer skuhati i ostaviti lišće u vodi preko cijele noći do ujutro jer jedino tako pusti sve svoje "dobre stvari" i probala sam tako raditi, ali mislim da mi nije djelovala kao kad bih je skuhala ujutro prije posla. Ja bih odmah uz doručak popila 1 šalicu, a ostalo bih stavila u termosicu i nosila bih sa sobom na posao. Najviše mi je odgovaralo da ga popijem do 6 navečer jer sam nakon svakog gutljaja morala piškiti. Pa čak i kad sam tako pila, opet sam se morala ustati i po 2 puta po noći na toalet. To je najjači prirodni diuretik koji sam probala. A čula sam i da kora breze tako djeluje, ali nju nisam probala.
Kad kupiš koprivu od travara, pitaj ga kako napraviti litru čaja, svaki ima svoj recept jer neki jako usitne lišće pa je dovoljna 1 žlica na 1 litru, a neki ne usitne jako pa moraš staviti 2 žlice na 1 litru. I neki kažu da treba staviti u kipuću vodu, neki da se stavi prije nego zavrije, a neki kad se malo ohladi. Ja stavim kad voda zavrije. Ali meni je tako rekao moj travar kod kojeg kupujem koprivu i zeleni čaj (čisti, ne mješavina). Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sewendy
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Sre Dec 04, 2013 9:59 am

I ja sam pila koprivu,al su meni rekli da moram pit i kuhat šalicu po šalicu,jer kopriva oksidira ako je skuha pa drži cijeli dan i nema nekog učinka.
Zato sam htjela čut tvoje iskustvo.
Nazad na vrh Ići dole
jelmoli
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Čet Dec 05, 2013 2:48 pm

Misstony daj nam neke savete i vežbe za podizanje guze. Moja je očajna, em je nema puno, em je mlitava. Ako moze i nešto što ti misliš da je najbolje sa stomak. Da li se stomačni mišići mogu spojiti vezbanjem i kako? Kod mene deluje kao da se posle porođaja nisu vratili na mesto ili jesu pa su se opet rastavili po sredini. To primetim kad se nagnem unazad onda mi po sredini stomaka horizontalno ima ispupčenje. Tako mi je bilo 6 meseci nakon porodjaja a onda je bilo bolje, sad opet primecujem to isto ispupčenje. Možda što sam se ulenjila nakon operacije?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Danas u 6:11 pm

Nazad na vrh Ići dole

Trening i ishrana
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 72Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 38 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Intervalni trening visokog intenziteta (HIIT)
» Bezglutenska ishrana
» Ishrana po krvnim grupama
» Ishrana za zdravo srce i krvne sudove.....
» Aerobni trening

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: