Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Trening i ishrana - Page 2 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Trening i ishrana - Page 2 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Trening i ishrana - Page 2 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Trening i ishrana - Page 2 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Trening i ishrana - Page 2 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 2 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Trening i ishrana - Page 2 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Trening i ishrana - Page 2 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Trening i ishrana - Page 2 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Trening i ishrana

Ići dole 
+30
titty
andjelak2010
Ikser
shmizl
Sanna
Boobynewbie
leejanna
Vitezica
motorina
Masha23
aspireone
terapeutkinja
cicmic
ketrin
nevanevicica
danijelica
sathena
zvjezdica333
Elizabeth Hurley
Bubica
Mikica m
chantelle
buba
barabi
misstony
jelmoli
CocoNoir
brucespringsteen
SuperGirl
sewendy
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 37 ... 72  Sledeći

30-dnevni izazov čučnjeva, ko je ZA?
Ja sam ZA
Trening i ishrana - Page 2 I_vote_lcap89%Trening i ishrana - Page 2 I_vote_rcap
 89% [ 8 ]
Ne da mi se
Trening i ishrana - Page 2 I_vote_lcap11%Trening i ishrana - Page 2 I_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Mrzi me
Trening i ishrana - Page 2 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Trening i ishrana - Page 2 I_vote_lcap0%Trening i ishrana - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 9
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP
CocoNoir


Posts : 1521
Join date : 23.12.2012

Trening i ishrana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 2 EmptyUto Nov 26, 2013 8:11 pm

Dobrodosla, Blondie, drago mi je sto si zadovoljna novim cicama, kad budes mogla, stavi neku slicicu da ih vidimo cgfcgfcgf  

Misstony, hvala na savetima, divna si ghvghvhg  Sto se tice spavanja, tu nemam problema, spavam otprilike 9-10 sati Smile Ali pusti izgovori za vezbanje, daleko mi je teretana, pa moram da ucim, da li cu uklopiti to. Da imam neku normalnu blize, ja bih isla bez razmisljanja, ali tu ima sto kockica koje moraju bar delimicno da se uklope. Hranu sam korigovala maximalno, nekad se opustim malo vise, ali opet ne cesto.
Nazad na vrh Ići dole
sewendy
Clan porodice
Clan porodice
sewendy


Posts : 242
Join date : 07.10.2013
Location : Split

Trening i ishrana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 2 EmptyUto Nov 26, 2013 8:22 pm

Misstony,da li si izbacila ugljikohidrate skroz ili ih jedes u prvoj polovici dana? Sta jedes za dorucak?
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 2 EmptyUto Nov 26, 2013 8:33 pm

Ispričavam se što sam otišla offtopic, ali nisam puno, samo malo Laughing
Samo bih još htjela nadodati nešto. Treninzi s utezima su vam važni jer ako samo radite kardio trening i jedete pravilnu prehranu, nećete imati lijepo oblikovano tijelo, nego ćete izgledati "ispijeno", suho, potrošeno i mršavo. Možda čak izgubite lijepe obline (ok, cice su postojane nakon operacije, ali guza nije) i samo vam kosti vide ispod kože što je meni puno ružnije i nezdravije za vidjeti od žene koja ima malo veće obline. Od treninga u teretani nećete biti mlohave, bit ćete tvrde, čvrste, i imat ćete tonus mišića, bit ćete "zategnute", ništa neće visiti i sve će biti na svom mjestu. To se ne događa od kardio treninga nego od teretane. Naravno, program u teretani treba biti pravilno i individualno osmišljen. Program mora biti stručno osmišljen.
Moji treninzi i prehrana jesu malo rigorozniji jer ja volim tako trenirati i tako izgledati, a i natječem se pa se žrtvujem malo više, ali uvijek se trudim da mi je prehrana puna povrća i to svaki dan u nekoliko obroka. Inače ja jedem 5 puta dnevno i od toga 2 obroka su mi meso + povrće. Povrće uopće ne brojim u kalorije jer one imaju jako malo kalorija, ali su jako bogata vlaknima zbog čega mi je probava regulirana. Najviše pazim na unos ugljikohidrata i njih unosim samo iz zobenih pahuljica, riže, ječma, kuhanog krumpira i integralne tjestenine. Ne jedem kruh već 2 godine. Ne jedem peciva niti kolače osim kad sam u svatovima i za blagdane i tu ne pretjerujem nego pojedem max 2 kolača u mjesec dana. Ne jedem ništa, ništa slatko. Meni to ne treba niti uopće uživam u tome. Za mene je to sve šećer i ne želim ga unositi u svoje tijelo jer šećer će me poružniti i pokvariti sve ono što sam se trudila ovih godina. Kod mene u stanu nema nikakvih grickalica, čipseva, štapića niti keksa. Nemam toga jer mi ne treba. Ja si radije kupim lješnjaka, badema i oraha i to grickam prije spavanja (kao npr. sada dok ovo pišem).
Tako da je moj savjet da prvo probate pomalo srediti prehranu. Ne sve odjednom, krenite pomalo, npr. s doručkom. Prvo uvedite u svoj jelovnik kvalitetan doručak u kojem ćete imati proteina i kvalitetnih ugljikohidrata i neka vam to bude navika. Za koji tjedan promijenite večeru i neka se ona sastoji od proteina i dobrih masnoća (npr. posni sir i orasi+bademi+lješnjaci). Kasnije promijenite ručak itd...
Voće je zdravo za jesti, ali ne prije spavanja jer sadrži fruktozu, a fruktoza je šećer. Točka.
Možete pojesti jednu ili dvije voćke dnevno, ali neka to bude u prijepodnevnim satima tako da kroz dan stignete to potrošiti kroz aktivnosti. Znači jabuka + jogurt nije dobra kombinacija za večeru, ali za međuobrok prijepodne je! Zaboravite na fast food i kad god možete nosite si svoju hranu od kuće sa sobom u posudicama jer se tako nećete dovesti u situaciju da ste gladni, a kuća vam je daleko i morate nešto kupiti na kiosku. Ja tako uvijek radim. Uvijek je moj obrok sa mnom pa čak i ako ne planiram dugo biti u gradu, nekad se planovi promjene pa ostanem duže i na poslu, ali meni nije problem jer imam svoju hranu. Zato nisam nikad pod stresom što će se dogoditi ako negdje duže ostanem...

Ovo su neki općeniti savjeti koje bi svatko mogao primjeniti. Za svaku od vas pojedinačno ne mogu napisati savjet jer ste sve posebne, individue i svaka od vas ima svoju povijest treniranja i prehrane, možda neke alergije ili netolerancije prema hrani, možda neka ograničenja u pokretima i sl. Bilo bi neprofesionalno da se upuštam pa vam pišem točne programe prehrane ili treninga pogotovo jer ne trenirate sve u teretani i imate skroz drugačije ciljeve od mene!
Zato svima preporučujem da si izaberu privatnog trenera bar mjesec dana u teretani. On će vam sve lijepo individualno objasniti nakon što mu vi osobno kažete koji vam je cilj i kakve su vam navike bile do sada. U mom gradu to nije skupo. Mjesec dana košta 200 eura. Znam da ima i skupljih trenera koji naplate i 400 eura, ali to su već jako iskusni natecatelji koji rade sa estradnim zvijezdama pa zato i naplaćuju više. Ali mislim da ovdje nikome ne bi trebao biti problem dati 200-400 eura treneru koji će vam pokazati kako se odnositi prema svome tijelu i te navike usvojiti zauvijek! Trener će vas za te novce voditi cijeli mjesec kroz treninge, bit će s vama i pomagati vas, motivirati, složit će vam prehranu. Mislim da to nije uopće puno. Ja inače ne radim privatne treninge niti slažem prehranu drugima jer sam još premlada i neiskusna za to, niti imam stručnu edukaciju. Moje obrazovanje i moj posao su sasvim nešto drugo. Meni je treniranje hobby. I sve što znam naučila sam sama i uz pomoć trenera. Embarassed Н
Nazad na vrh Ići dole
barabi
Elitni clan
Elitni clan
barabi


Posts : 422
Join date : 10.09.2013
Age : 36

Trening i ishrana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 2 EmptyUto Nov 26, 2013 8:36 pm

sewendy, malo sam bolje, malo manje zatezanja, osim sada, valjda radi treskanja busom danas 5 sati ali bit ću ok Smile

što se tiče prehrane kad već spominjete, recimo ja dosta pazim na prehranu, puno voća povrća, orašaste plodove, integralno, piletina, puretina, riba itd. i otkad treniram zapravo pazim, prvenstveno jer se puno bolje osijećam. Imam osjećaj i da mi je to pomoglo da sam relativno sada ok, sve sam normalno danas radila, osim što me vjerovatno sad taj put danas malo zeznia Smile

Što se tiče vježbanja, meni je dr. rekao da biciklu se može već nakon 2 tjedna, orbitrek i sl. nakon 4, ali mislim da ću ipak malo više pričekati, ipak je ovo velika investicija da bi se zafrkavalo prerano Smile
Nazad na vrh Ići dole
sewendy
Clan porodice
Clan porodice
sewendy


Posts : 242
Join date : 07.10.2013
Location : Split

Trening i ishrana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 2 EmptyUto Nov 26, 2013 8:43 pm

Lipo si to objasnila. Jedem 5-6 puta dnevno,po malo. Trenutno za dorucak pijem protein i ok se osjecam,pogotovo otkad sam pocela jest 5-6dnevno. Imam energije,ne spava mi se poslje rucka.
Prije sam jela 2 puta dnevno,poslje rucka sam bila mrtva i spavala bi. Kg nisu isli nikako dole,sve se skladistilo u masnoce. Otkad sam promjenila prehr.navike puno sam zadovoljnija.
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 2 EmptyUto Nov 26, 2013 8:45 pm

A što se tiče tih ugljikohidrata, ja sam si izračunala prehranu po kalorijama i makronutrijentima i točno znm koliko ugljikohidrata trebam pojesti u danu. Važem si sve obroke i točno znam koliko čega trebam pojesti. Pa npr. ako u danu treba pojesti 200 g UH, onda si pogledam koliko ću uzeti zobenih, koliko riže ili krumpira i to si podijelim na obroke. Pa je to npr. 70 g zobenih za doručak, 100 g riže za ručak i 80 g riže nakon treninga. Treniram od 16-18 h tako da taj obrok bude u 19:00 h. A spavati idem oko 23:00 sata tako da prije spavanja još pojedem 250 g posnog sira i 2 šake orašastih plodova (dakle, taj obrok mi je bez UH). Uglavnom pazim da mi taj obrok prije spavanja bude bez UH, ali ako idem trenirati u 20:00 h i vratim se iz teretane u 22:00 i u 23:00 moram jesti obrok nakon treninga s UH, ja normalno pojedem te UH jer to neće otići u salo pošto mi je tijelo nakon treninga izmučeno i trebaju mu UH. Very Happy

Eto, sad sam valjda na sve odg, hehe
Nazad na vrh Ići dole
barabi
Elitni clan
Elitni clan
barabi


Posts : 422
Join date : 10.09.2013
Age : 36

Trening i ishrana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 2 EmptyUto Nov 26, 2013 8:48 pm

misstony lijepo je ovako koji savjet vezano za prehranu poslušati, nije offtopic ajde, ovo je ipak stranica za uljepšavanje [You must be registered and logged in to see this image.]
Recimo ja dosta pazim na tu prehranu, znači zobene ujutro, jogurt voće međuobrok i sl., ručak i večera proteini + povrće ALI volim slatko i ne odričem ga se i bježi jako često u tu prehranu, ali ok opet dosta dobro se drže rezultati [You must be registered and logged in to see this image.].. Mislim ja sam zadovoljna sad kako je, samo da ne natučem sad kg kad sam u fazi mirovanja [You must be registered and logged in to see this image.]

Blondyna eto taman kad sam pomislila da nema više teških udisaja evo sad pred spavanje nemam zraka, ali eto čekam da se sve normalizira lagano Smile
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
misstony


Posts : 732
Join date : 17.11.2013
Age : 39
Location : Zadar

Trening i ishrana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 2 EmptyUto Nov 26, 2013 9:04 pm

sewendy ::
Lipo si to objasnila. Jedem 5-6 puta dnevno,po malo. Trenutno za dorucak pijem protein i ok se osjecam,pogotovo otkad sam pocela jest 5-6dnevno. Imam energije,ne spava mi se poslje rucka.
Prije sam jela 2 puta dnevno,poslje rucka sam bila mrtva i spavala bi. Kg nisu isli nikako dole,sve se skladistilo u masnoce. Otkad sam promjenila prehr.navike puno sam zadovoljnija.
Odlično! To je baš dobra navika! Slobodno ujutro za doručak ubaci zobene pahuljice. Doručak smije biti kaloričniji obrok. Meni je on najkaloričniji u danu :)Ja uz zobene jedem bjelanjke, napravim si kajganu sa zobenima pa tako pojedem. Proteine pijem samo nakon treninga, ali ako ti je tlaka ujutro kuhati doručak (ja ustanem sat i pol prije posla, a do posla imam 15 min vožnje autom pa sebi i mužu kuham doručak), ti slobodno izmješaj proteine sa zobenima i pojedi to žlicom Very Happy

Čim je prehrana izbalansirana, redovita i pravilna, odmah svi sustavi u organizmu rade pravilno i zbog toga se bolje osjećamo. Više obroka dnevno ubrzava i metabolizam pa se masne naslage ne skupljaju, hrana služi samo kao energija i višak ide van! Organizam nema potrebe skladištiti višak hrane jer "zna" da će svaka 3-4 sata dobiti novu hranu i novu energiju!!! Višak hrane koji je pohranjen u masnim naslagama je energija koju organizam čuva za one periode kad tijelo "gladuje" odnosno posti jer je osoba zaboravila jesti, preskočila je obrok ili je lijena... Zato treba imati redovite obroke svaka 3-4 sata što iznosi taman 5-6 obroka u danu Wink

Ima jedna dobra izjava koju ja volim svima reći kad me pitaju koje vježbe trebaju raditi da oblikuju tijelo: Training is easy, eating clean is the hard part!!!

Što se tiče treniranja, prvo slušajte što vam doktor kaže, onda osluškujte svoje tijelo pa nakon toga krenite na trening!!! Very Happy

barabi da tjšim se što je ovo ipak sve savjeti za ljepotu i zdravlje tijela pa se nadam da nije previše offtopic. Ako ima još koja cura sa iskustvom treniranja nakon operacije, neka napiše svoje iskustvo da cure čuju kak je to raditi neke vježbe u teretani s novim dijelom tijela, hehe Laughing
Nazad na vrh Ići dole
sewendy
Clan porodice
Clan porodice
sewendy


Posts : 242
Join date : 07.10.2013
Location : Split

Trening i ishrana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 2 EmptyUto Nov 26, 2013 9:15 pm

Misstony,meni ce sutra 4 tjedna od operacije i doktor mi je rekao da za 2 tjedna mogu vratit treninzima,mogu trcat,vjezbat.. postoperativni tijek je isao glatko,bez ikakvih komplikacija, i mogu ti rec da uoopce nemam osjecaj da imam strano tijelo u organizmu.
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP
buba


Posts : 1489
Join date : 23.10.2012

Trening i ishrana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 2 EmptySre Nov 27, 2013 5:44 am

Misstony svaka reč ti je zlatna.
Još da se nateram  da krenem u teretanu.
Najteže mi je da krenem.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening i ishrana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening i ishrana   Trening i ishrana - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening i ishrana
Nazad na vrh 
Strana 2 od 72Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 37 ... 72  Sledeći
 Similar topics
-
» Trening nakon povecavanje grudi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Off topic teme :: Moje telo-
Skoči na: