Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Danas u 12:51 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
ljapica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd   Uto Apr 15, 2014 3:31 pm

zelela bih da pitam koliko se krece cena za operaciju skidanja viska koze sa stomaka,ruku i unutrasnjost butina,sobzirom da sam smrsala oko 40kg ostala je koza da mi visi na tim predelima...nije velika kolicina koze,trenutna kilaza 85kg,cilj mi je da dodjem do 70 kg pa da onda radim operaciju....
Nazad na vrh Ići dole
lili marlen
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd   Pon Apr 28, 2014 5:10 pm

Drage clanice jako mi je zao sto se posle dugog vremena javljam bas sa ovom vescu ali smatram da moram da vas obavestim o nemilom dogadjaju. 

Juce mi je javljeno da je nas dragi Dr. Mico Djuricic preminuo 14.04.2014

Bio je to Veliki covek, Veliki strucnjak i profesionalac, Veliki Lav i borac i moj najdrazi hirurg kako sam ga ja zvala Vajar. Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad
Nazad na vrh Ići dole
chantelle
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd   Pon Apr 28, 2014 5:30 pm

Lili bas sam se sokirala. Jako mi je zao. Neka pociva u miru.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd   Pon Apr 28, 2014 5:44 pm

Neka pociva u miru i Vecna mu slava!
Bio je veliki covek!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
CocoNoir
Premium VIP
Premium VIP

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd   Pon Apr 28, 2014 5:58 pm

Jaooj ja ne verujem! No  Za tog doktora znam bukvalno od kako znam za sebe. Bas mi je zao. Neka pociva u miru...
Nazad na vrh Ići dole
malamama
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd   Pon Apr 28, 2014 8:28 pm

Veliki gubitak  Sad  Sad   Bio je divan prijatelj,veliki covek......
Nadam se da uziva na nakom mnogo boljem mestu....
Nazad na vrh Ići dole
buba
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd   Uto Apr 29, 2014 9:15 pm

Strašno.
Vidim da se ne javlja.
Bez reči sam.
Nazad na vrh Ići dole
blondyna
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd   Sre Apr 30, 2014 6:58 pm

Zaista tuzna vest. Neka pociva u miru! Veliki covek, strucnjak.
Nazad na vrh Ići dole
misstony
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd   Sre Apr 30, 2014 9:09 pm

Počivao u miru... :'(
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd   Danas u 6:08 pm

Nazad na vrh Ići dole

Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» rozacea
» Patike
» Koto Derma
» Smesne situacije, lapsusi, biseri...
» Opremljeni stanovi za decu bez roditeljskog staranja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu