Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Feb 22, 2017 5:09 pm od Duje Ostojić

» Korekcija podocnjaka
Uto Feb 07, 2017 9:35 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pon Feb 06, 2017 12:51 pm od maleficent_11

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Pon Feb 06, 2017 12:23 pm od maleficent_11

» Rinoplastika
Ned Feb 05, 2017 2:43 am od smokvica

» Donji ves nakon operacije
Ned Jan 29, 2017 12:12 am od Marina

» Korekcija asimetricne grudi
Čet Jan 12, 2017 8:28 am od Queen

» Iskustva clanice - Liposukcija
Pet Dec 23, 2016 5:32 pm od Maryin

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 49 ... 94, 95, 96, 97, 98  Sledeći
AutorPoruka
Draganna B
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Sre Nov 02, 2016 8:01 am

Hvala mnogo na odgovoru. Samo pojasnjenje: da li sam dobro razumjela da bi taj jedna operacija sa oba zahvata (2u1) trajala 6-7 sati?
Pozdrav, Draganna
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Sre Nov 02, 2016 8:05 am

Poštovana Draganna B,

dobro ste razumjeli; dvije operacije (abdominoplastika i podizanje i povećanje grudi) u jednom operativnom aktu traju oko 6-7 sati. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Venera
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Sre Dec 07, 2016 7:21 pm

Doktore, preporucate li popunjavanje nepravilnosti nakon operacije nosa hijaluronom ako ce se kasnije raditi nova operacija?  Ja bih mozda probala i sa hijaluronom prvo, a radi se o kolapsu nosnih valvula (i manjoj lordozi nosa, ali praznina mi najviše smeta), na jednoj strani bih popunjavala sad i to samo, u podrucju gdje fali hrskavice sa strane...područje trijangularnih hrskavica s jedne strane.  Ili smatate da je bolje ne probavati to i ne dirati ako cu nekad kasnije raditi i operaciju i to će otežati njezino izvođenje?  Hijaluron bi se povukao brzo ionako, a bilo bi možda dobro vidjeti kako će izgledati. Hvala na mišljenju. Srdacan pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Dec 08, 2016 7:46 am

Poštovana Venera,

mislim da možete biti podvrgnuti tretmanu sa hijaluronskom kiselinom; to može samo koristiti, a nikako otežati novu operaciju ili sekundarnu rinoplastiku. U nekim slučajevima, hijaluronska kiselina je opcija izbora kod minimalnih iregularnosti površine vanjskog nosa nakon rinoplastike koja eliminira potrebu za sekundarnom rinoplastikom koja nosi više rizika nego prva korekcija nosa. Obično se misli da je u tim slučajevima potrebno aplicirati hijaluronsku kiselinu cijeli život. Po mojim iskustvima, to najčešće nije potrebno; dovoljno je aplicirati hijaluronsku kiselinu (ja koristim isključivo preparate Juvederm jer su daleko najbolji i najtrajniji od svih preparata hijaluronske kiseline na tržištu) tijekom nekoliko godina, i potom se iregularnost trajno izravna. Dakle, mislim da je to pametna ideja i svakako ju iskoristite. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
Venera
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Dec 08, 2016 11:41 am

Pitala sam jer mi je dr. rekao ako ću se odlučiti na operaciju neka ne stavljam hijaluron jer bi aplikacija filera i stvaranje fibroznog tkiva mogla otežati izvođenje operacije u toj regiji? 
A ja sam mislila hijaluron će se prvi put ionako brzo "upiti". 
Radila bih samo s kremom, kao kod usta, bez lokalne anestezije, je li to ok i za nos?
Hvala na utrošenom vremenu i Lp
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Dec 08, 2016 12:07 pm

Poštovana Venera,

sve zavisi od toga kad planirate ići na sekundarnu rinoplastiku. Ako ju planirate unutar godinu dana, onda Vam filer ne treba, jer se filer obično rastopi nakon godinu dana. Ako ipak planirate ići na operaciju nakon više od godinu dana, ja sam svakako za opciju korekcije iregularnosti površine vanjskog nosa sa hijaluronskom kiselinom. Stvaranje fibroznog tkiva na mjestu aplikacije hijaluronske kiseline je minorno, i neće dodatno otežati sekundarnu operaciju, jer Vi već imate ožiljke u potkožnom tkivu vanjskog nosa od prethodne operacije. Aplikacija hijaluronske kiseline u područje nosa se također radi sa anestetičkom kremom.
Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Venera
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Dec 08, 2016 12:34 pm

Hvala! Ako bi ovo uspjelo ja bih na operaciju i tek nakon ljeta, možda i kasnije ako bih disala ok. To je nakon godine onda. Operacija bi se radila zatvorenom tehnikom, ne znam je li to od utjecaja na  "otežano izvođenje" zbog graftova? 

U svakom slučaju hvala Vam i molila bih Vas sad kad već pišem; kolegicu zanima izvodi li se u Hrvatskoj često "lip lift" i možete li napisati par doktora koji to dobro rade ili koja je cijena tog zahvata kod Vas u klinici?

Lp
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Dec 08, 2016 12:51 pm

Poštovana Venera,

htio bih reći da aplikacija hijaluronske kiseline u područje kolabiranih nosnih krila neće poboljšati otežano nosno disanje, ako patite od toga. Aplikacija hijaluronske kiseline u područje vanjskog nosa samo poboljšava estetski izgled, ali ne pomaže u normaliziranju disanja na nos.
Ja relativno često radim “lip lifting“ ili “bull horn excision“ gornje usnice u slučajevima kad je gornja usnica izrazito tanka, a kožni dio gornje usnice dugačak, jer samo povećanje takve usnice sa filerom ne postiže skoro nikakav efekt. Ne znam da li i koliko često moje kolege u Hrvatskoj rade taj zahvat. Cijena je 4 000 HRK (oko 540 EUR). Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
magic.world
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Sub Dec 24, 2016 7:36 pm

Postovani dr Ostojic,
Sretni vam predstojeci praznici i zelim vam jos jednom zahvaliti za odlicno odradjene grudi!
Svako dobro i lijep pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pon Dec 26, 2016 1:00 pm

Poštovana magic world

zahvaljujem na divnim čestitkama i jako drago mi je da ste zadovoljni sa rezultatom. 
Irreplaceable feeling.
I ja Vama i suprugu želim sve najbolje povodom blagdana. Isto tako, svim članicama Foruma koje slave želim SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   

Nazad na vrh Ići dole

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 95 od 98Idi na stranu : Prethodni  1 ... 49 ... 94, 95, 96, 97, 98  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte ovde
» OBRADA DRAGOG KAMENJA I PLEMENITIH MATERIJALA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: