Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 77 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptyUto Sep 09, 2014 7:04 am

Poštovana naxi,
naravno da je moguće povećanje zdravih grudi sa implantatima koje ste naveli. Ja se ne bavim rekonstrukcijama dojki nakon mastektomija, jer je liječenje multidisciplinarno i praktično nemoguće provedivo u privatnoj praksi. Naravno, da postoje različiti oblici, projekcije i volumeni svih implantata; mislim da ni ne postoje implantati samo za rekonstrukciju dojki, a drugi samo za augmentaciju zdravih dojki. "Dual plane" tehnika je znatno bolja od svih tehnika; to je zlatni standard u svijetu u zadnjih desetak godina. Ako je džep totalno submuskularan, dakle bez prerezivanja donjih hvatišta mišića na rebra i ovojnice ravnog trbušnog mišića, onda će Vam se dogadati jaki lateralni pomak i/ili distorzija oblika dojki dok budete stezali ruke prema tijelu (pardon distorzija znači izobličenje oblika). Naravno da se implantat postavljen u takav džep može manje spustiti jer mu to sprečava donje hvatište velikog prsnog mišića. Moram priznati da sam malo iznenađen da Vam je korištena tehnika totalnog submuskularnog džepa; nisam ju vidio na demostracijskim workshpovima zadnjih 7-8 godina. Mislim da se malo primjenjuje u zapadnim razvijenim zemljama sa kojima se volimo uspoređivati. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
naxi
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
naxi


Posts : 24
Join date : 10.10.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptyUto Sep 09, 2014 10:43 pm

Hvala vam na odgovoru. Veliki pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Desire
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Desire


Posts : 17
Join date : 12.08.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptyUto Sep 09, 2014 10:53 pm

Evo mene sa još par pitanja za Vas,dr.Ostojić:)Zanima me da li masno tkivo koje se implicira u grudi ili u bilo koji drugi dio tijela(lice,usne) može migrirati?Zahvaljujem se!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptySre Sep 10, 2014 6:21 am

Poštovana Desire,

moj odgovor je ne. masno tkivo koje se postavi "fat graftingom" u neki dio tijela može se pomaknuti samo lokalno par mm, ali ne može migrirati negdje drugdje dalje od mjesta aplikacije. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
aspireone
Clan porodice
Clan porodice
aspireone


Posts : 151
Join date : 24.02.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptyČet Sep 11, 2014 4:31 pm

Doktore,sve odlazem da vam poistavim ono najbitnije pitanje koje mene zanima.Posto sam dosta informacija trazila o polytech implantima sa polyurethanskom penom,naisla sam na neke podatke da su neko vreme bili van trzista i da postoji sumnja da je ta polyurethanska ovojnica toksicna....neki tvrde da nije FDA  approved...Da li je odobren kao bezbedna vrsta implanta od strane FDA?I zasto nije siroko primenjen u Americi,kao sto je na primer Mentor ili Allergan?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptyČet Sep 11, 2014 5:26 pm

Poštovana aspireone,
poliuretanske implantate proizvode brazilski Simimed i njemački Polytech Health Aesthetics. Brazilski Silimed ima FDA approval; njemački ne, ali mislim da nisu ni tražili odobrenje. Po mojim saznanjima, u kontaktima sa kirurzima koji godinama koriste poliuretanske implantate; ovojnica nije toksična niti kancerogena. Mentor i Allergan su američke multinacionalne kompanije; teško je očekivati da njemački proizvod bude široko zastupljen na takvom tržištu. U Europi je situacija posve drugačija; poliuretanski implantati se puno više koriste kod žena koje su idealni kandidati za takve implantate.
Prije su Polytech i Silimed bili jedna tvrtka, pa su se razišli. Otad je Polytech izbacio na tržište nove implantate, od 1.01.2013. Ja koristim isključivo takve i zasad sam jako zadovoljan s njima. Kad se žena jako puno bavi sportom, kad je redovito u teretani, taj implant je najsigurniji, to je defintivno. Proizvođać daje 10-godišnju garanciju na kapsularnu kontrakturu, serom i okretanje implantata.
Naravno, ja sam i dalje veliki ljubitelj Allergan Natrelle implantata, ali procjenjujem koji su implantati povoljniji u određenom individualnom slučaju.
Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptyČet Sep 11, 2014 6:22 pm

Poštovana aspireone,

mislio sam brazilski Silimed. Htio sam nešto dodati. Mislim da ni Natrelle Allergan i Mentor noviji implantati nemaju FDA approval, nego tek neki stariji tipovi implantata. Tako je bilo lani, ne znam da li se što promijenilo. Postavljanje poliuretanskih implantata je puno zahtjevnije nego umetanje teksturiranih implantata. Zato mnogi kirurzi izbjegavaju upotrebu tih implantata. Meni oni daju sigurnost što se tiče navedenih komplikacija kod odabrane skupine pacijentica (10-godišnja garancija proizvođača), a druga vrlo bitna stvar je da se oni ne spuštaju. Dakle, sve ovisi o kirurgu. Ako ga precizno postavite na operativnom stolu, onda će takav implantat ostati u tom položaju, dakle, taj implantat je dugoročno vrlo predvidljiv. S druge strane, teksturirani implantati se spuštaju u postoperativnom razdoblju; ali kirurg mora ograničiti to spuštanje formiranjem odgovarajućeg džepa. Preširok džep i/ili grube radnje sa grudima, i/ili intenzivno tjelesno vježbanje mogu uzrokovati izraženo spuštanje implantata i previsok položaj bradavica ("bottoming out"). Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
aspireone
Clan porodice
Clan porodice
aspireone


Posts : 151
Join date : 24.02.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptyČet Sep 11, 2014 9:23 pm

Stvarno ste divni doktore,hvala puno na ovako opsirnom odgovoru....Veliki pozdrav za vas!
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 61
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptyPet Sep 12, 2014 6:45 am

Poštovana aspireone,

ako sam prihvatio obavezu da odgovaram na Vaša pitanja, onda ju moram ispoštovati u što skorijem roku. Dakle, ništa posebno, samo obavljanje preuzete obaveze. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Pepper
Photo Moderator
Photo Moderator
Pepper


Posts : 481
Join date : 12.09.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 EmptySub Sep 13, 2014 12:24 pm

Postovani doktore,
ja imam operaciju uvecanja grudi zakazanu za ponedeljak i sad citam ovu temu pa sam malo uplasena
zbog "rippling"-a,kako ste objasnili to se desava kod Mentor implantata?
ja imam bazu dojke 12 a predlozeno je 375cc okrugli implant high profile
sta se desava ukoliko dodje do pojave rippling-a?
hvala
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 55 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 55 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 77 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: