Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
+120
maleficent_11
Li Li
Ake
Venera
Draganna B
Mina88
Vrtnica
Beba45
LauraMaura
Sara25
loknica42
Cecil2000
MashaRostova
vivianele
rea33
diznilend
Orhideja
MozDA
Vaga Vaga
Moa
sarulinka
danza
Water Hazard
ivaap
indijana
FashionKilla
xena
next
luni
Natasha_bg
Aries
magic.world
Sun2
Asuna
mirjanakraljica
Alisa Aly
ady-
dindaa
I.P.
beautyme
vanda
macujama
tinčka
suncemalo
alkica dva
sissymissy
danica85
emillyy
Elizabet38
kirjana
missionvao
cocos
Marellica74
Pepper
darkovamala
Iva8055
Desire
Alexis139
inna
nadalina0304
dejanica
Willma
naxi
milan1111
andandj
lidiafx
Lely
terapeutkinja
titty
Mirjana 445
marco14
Plastic mama
Sanna
JG_Blu
glida
Barbica
Masha23
Nela81
sathena
ZvoncicaZvrk
blondie021
Di
lolica
Denysia
draganjan
brucespringsteen
Bjanka NS
lili marlen
DannyDanny
Tiki29
aniratak
Annie 78
curlyblondehairgirl
milica90
Elizabeth Hurley
Baby blue
Suzana_mkd
mooshmoolica
zvjezdica333
tini35
Bubica
aspireone
misstony
dada
motorina
jelmoli
njanjaaa
danijelica
blondyna
SarraFR
Boobynewbie
chantelle
buba
andjelak2010
ketrin
CocoNoir
barabi
sewendy
Duje Ostojić
SuperGirl
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 76 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
lolica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
lolica


Posts : 4
Join date : 22.01.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptyUto Jul 22, 2014 8:13 pm

Poštovani doktore,
zahvaljujem na odgovoru. Da li to znači da biste vi radili ponovo oba implantata ili samo desni koji je poblematičan. Lijevim sam potpuno zadovoljna?
Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptySre Jul 23, 2014 6:32 am

Poštovana lolica,
u principu da; mijenjao bih oba implantata; ne volim imati različite oblike, ovojnice i proizvođače implantata u istoj pacijentici; tako je mišljenje većine mojih kolega s kojima sam razgovarao o tom problemu, jer sam nedavno radio zamjenu implantata pacijentici koje nije dopuštala zamjenu lijevog implantata zbog manjka novaca. U desnoj dojci ima poliuretanski implantat, a u lijevoj okrugli glatki implantat, koji joj je postavljen u Kanadi. Ja nisam nikad stavljao glatke implantate. Dakle moje decidiran odgovor je DA. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Alexis139
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Alexis139


Posts : 37
Join date : 27.04.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptyČet Avg 14, 2014 9:27 am

Pozdrav, pisem Vam u vezi sa rinoplastikom...zelela bi uraditi operaciju pošto kao sto je sa slike vidno nos mi se ni malo ne slaze uz obraz...kako god da se okrenem vidi se ta ogromna stvar na meni:)) 
Da skratim pricu, zanima me kakva bi bila procedura, koliko je od-do normalno vreme oporavka ili u koliko vremena se ocekuje da nestane plavice (da mogu setati ulicom ne da bi svaki drugi znao da sam imala operaciju)? To mi je zbog posla bitno...dnevno sam u kontaktu sa minimalno 100 ljudi...
Zahvaljujem se več u napred, 
Lp Alexandra 

[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Alexis139 dana Čet Avg 14, 2014 9:29 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
naxi
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
naxi


Posts : 24
Join date : 10.10.2013

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptyPet Avg 15, 2014 4:38 pm

Postovani doktore, kakva su vaša iskustva sa Polytec implantatima, da li su podjednako dobri kao mentor i allergan, posto sam primetila da ih lekari manje koriste od mentora i allergan? Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptyUto Avg 19, 2014 8:06 am

Poštovani Alexis139,
oprostite što nisam ranije odgovorio, bio sam na godišnjem odmoru.
Vaš nos je predugačak za lice i, imate grbu na sredini nosa. Korekcija nosa se radi u općoj anesteziji, zahvat traje oko 1 sat do sat i pol. Ako dobro dišete na nos, tada se nosni tamponi vade nakon jedan dan, a ako se radi korekcija nosne pregrade, tada se tamponi vade nakon 3-5 dana. Vanjski kalup se skida nakon 7-8 dana. Oporavak je individualan; Vi uopće nemate postoperativnih bolova. Modrice i otekline obično traju 7-14 dana. Naravno, govorim o vidljivim projemjenama na licu. One manje, sitne promjene (minimalne otekline) traju i po nekoliko mjeseci. Moje pacijentice se obično vraćaju normalnim životnim aktivnostima oko 10-14 dana nakon operacije. Naravno, najprije morate odabrati termin operacije i kirurga, posebno zbog prirode Vašeg posla.
Imate dosta lijepo opisanu proceduru na mojem webu  [You must be registered and logged in to see this link.] u Opisima kirurških operacija. Molim da pročitate, pa ako vam nije jasno, možete me dodatno konsultirati. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptyUto Avg 19, 2014 8:20 am

Poštovana naxi,
ja vrlo često koristim Polytech implantate sa poliuretanskim ovojnicama jer su najsigurniji, posebno za pacijentice koje se bave sportskim i sličnim aktivnostima. Mentor i Allergan nemaju u ponudi poliuretanske implantate. Dosad sam stavio najviše poliuretanskih najnovijih implantata u Hrvatskoj (po podacima distributera Polytecha). Oni su znatno kompliciraniji za postaviti; potrebno je više iskustva nego za hrapave ili teksturirane implantate jer se ovi implantati nikad ne spuštaju. Ali, to je i najbolja stvar sa takvim iplantatima. Ako ih kirurg precizno postavi, onda će tako pozicionirani i ostati, što je vrlo važno, jer su vrlo predvidljivi. Rezultat koji dobijete na operativnom stolu je trajan; znači sve je na meni; ne moramo se bojati nekontroliranog spuštanja implantata, kapsularne kontrakture ili stvaranja seroma u džepu. Njemački proizvođač daje 10-godišnju garanciju protiv okretanja implantata, kapsularne kontrakture ili kasnog stvaranje tekućine u džepu ili seroma.
Moram istaktnuti da sa Mentorom nemam puno iskustva (možda godinu dana), a Allergan Natrelle implantate stavljam oko 6 godina i vrlo sam zadovoljan s njima, te ih smatram jednim od najboljih na svijetu. No, kada se pacijentica bavi sportom na regularnoj bazi (nekoliko puta tjedno) ili rade teže fizičke poslove na radnom mjestu, onda je moja jaka preporuka Polytech poliuretanski implantat. Naravno, pacijentice su danas izrazito dobro educirane što je dobro za nas kirurge, i ja poštujem izbor; znači ili Polytech ili Allergan Natrelle. Mislim da većina kirurga izbjegava poliuretanske implantate jer su znatno kompliciraniji za postaviti. Ja sam učio od najboljih na tom području, naravno još učim, i to je kontinuiran proces. Nadam se da sam odgovorio na Vaša pitanja. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Desire
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Desire


Posts : 17
Join date : 12.08.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptySre Avg 20, 2014 1:14 pm

Pozdrav!Zanima me Vaše mišljenje o Brava sistemu za povećavanje grudi,te uz kombinaciju transfera masti.Imam neku jako slabu dvojku,nisam rađala,grudi su simetrične,ne vise.Problem je što sam mršava,ali u granicama normale,te mi je rečeno od jednog doktora da nemam dovoljno masti za povećavanje grudi masnim tkivom.Željela bih izbjeći stavljanje implantanata koliko je god to  moguće.Također mi je rečeno od strane jednog dr.da Brava sistem nije za grudi koje su čvrste,te da je je Brava sistem više pogodan za žene koje imaju više razvučemu kožu na grudima,koje su već rodile,a na stranicama o Brava sistemu sam pročitala baš suprotno...Ne znam više šta da si mislim:(Također u vezi silikonskim anatomskim implantanata Natrelle,da li oni mogu na dodir biti mekani kao prirodne grudi,tj.čula sam da su anatomski implantanti tvrđi od okruglih...Meni se osobno ne sviđaju grudi na kojima se vidi da su "umjetne" tj.da su ugrađeni silikoni.Također da li se stavljanjem implantanata ispod mišića mora mišić rezati i da li on tada gubi ipak djelomično svoju funkciju?Bila bih Vam jako zahvalna na odgovorima
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić


Posts : 563
Join date : 06.11.2013
Age : 62
Location : Zagreb, Croatia

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptySre Avg 20, 2014 3:50 pm

Poštovana Desire,
nikad nisam koristio Brava sistem negativnog tlaka za povećanje dojki i nemam iskustva o tome. Slušao sam dva predavanja na Kongresu u Stockholmu prije 2 mjeseca o Brava sistemu. Mislim da se elastična kože dojki može lakše izvući van nego čvrsta, neelastična koža, mada to nije krucijalno pitanje. Kad se odstrani Brava sistem, dojke se vraćaju u početni položaj i veličinu. Povećanje grudi sa Brava sistemom i vlastitim masnim tkivom još nema širu primjenu u kirurškoj praksi. Naime, u vlastitom masnom tkivu postoje i matične ili "stem" stanice, za koje najnovije informacije od istraživačkog tima iz Pitsburgha govore da mogu potaknuti maligne stanice na brži rast ako se nalaze u njihovoj blizini, što može potaknuti nastanak karcinoma dojke. Zato se masno tkivo kao fat grafting zasad koristi na dojkama više po rubovima dojki, i to radi korekcija manjih iregularnosti površine (recimo sakrivanje "ripplinga" ili punjenje plitkih i blagih "double-bubble" deformacija). To je sve što o Brava sistemu zasad znam.
Što se tiče mekoće grudi nakon povećanja sa silikonskim implantatima, to najviše ovisi o tome koliko imate vlastitog tkiva i koji volumen implantata se stavlja; ako imate više vlastitog masnog tkiva (dobra jedinica ili dvojka), i koriste se manji volumeni implantata, tada će dojke biti mekane, skoro kao prirodne (ali nikada kao prirodne dojke). Ako imate malo vlastitog tkiva dojki, onda će dojke vjerojatno biti evidentno tvrđe od prirodnih; naravno, ne mogu znati da li će to Vama jako smetati. Ali iskreno, sve je individualno i ipak nepredvidljivo. Anatomski implantati su uvijek punjeni sa najtvrđim kohezivnim gelom, ali razlika između tog i mekših gelova je vrlo mala; sumnjam da biste primjetili razliku kad biste imali obje vrste implantata u rukama, a posebno kad su umetnuti u grudi. Dakle, konzistencija dojki nakon operacije minimalno (ako uopće) ovisi o gustoći silikonskog kohezivnog gela kojim je punjen implantat; najviše o količini Vašeg vlastitog tkiva, čvrstoći kože dojki i volumenu implantata koji se postavlja.
Što se tiče prerezivanja nekih dijelova hvatišta velikog prsnog mišića, "dual plane" tehnika se izvodi da se presiječe samo manji dio donjih mišićnih vlakana te je funkcija mišića u potpunosti očuvana. Možete biti bez brige. Često radim povećanje grudi pacijenticama koje se profesionalno bave fitnessom, i nikad mi nisu sugerirale neke probleme sa funkcijom velikog prsnog mišića. Nadam se da sam odgovorio na sva Vaša pitanja. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
Desire
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Desire


Posts : 17
Join date : 12.08.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptySre Avg 20, 2014 4:50 pm

Hvala Vam puno na tako brzom odgovoru.Zanima me da li se npr.sa Natrelle anatomskim implantantima npr.300 ml može na grudima veličine veće jedinice ili slabe 2 postići da se naizgled ne može primijetiti da su grudi operirane (da imaju silikone)?
Nazad na vrh Ići dole
Desire
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
Desire


Posts : 17
Join date : 12.08.2014

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 EmptySre Avg 20, 2014 5:03 pm

I da li su može poliuretanski implantanti bolje rješenje za prirodniji izgled grudi ,pogotovo kod vitkih osoba?Znači po Vama koji bi implantanti bili najbolji da se postigne izgled prirodnih grudi ,veličine solidne trojke kod vitke žene?Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 52 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 52 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 76 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
» Pitajte doktora - Dr Mico Djuricic - Beograd
» Pitajte doktora - Dr. Igor Smiljanic - Sombor
» Hvalenje doktora i klinike & Marketing

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: