Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Delite

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 75 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
nadalina0304
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
nadalina0304

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptySre Jul 09, 2014 8:46 am

Poštovani doktore!
Imam 22 godine i od povremenih varijacija u težini od 5-7 kg, grudi su mi se opustile i lagano objesile.... isto tako nikada nisam bila ni zadovoljna oblikom, ali veličina je poprilična trojka. Zanima me da li se podizanje dojki također može postić stavljanjem silikona i da li se može promijeniti njihov oblik, točnije popunit donji dio grudi? Koliko se u pravilu ranije kod vas treba naručiti za operaciju, tako da mogu to ukalkulirati u period kada završim fakultetske obveze.... Unaprijed Vam se zahvaljujem na odgovoru
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptySre Jul 09, 2014 10:40 am

Poštovana nadalina0304,

ako imate početni stupanj ptoze ili spuštenih dojki (manje od trećine tkiva dojke smješteno ispod nivoa inframamarne brazde) onda se samo povećanjem dojki sa silikonskim implantatima postiže dodatno podizanje za oko 2 cm, ovisno o volumenu implantata. Vi ste vjerojatno kandidat za "multiplane" tehniku pri čemu se kombinacijom silikonskih implantata manjeg volumena u submuskularnim džepovima i postavljanjem unutarnjih šavova između žljezdanog tkiva dojke i fascije (ovojnica) velikog prsnog mišića postiže odličan efekt podizanja dojki, a da se izbjegne upotreba prevelikih implantata, dodatnih vanjskih rezova i formiranje prevelikih dojki. Naravno, pitanje je što Vi želite; podizanje i blago povećanje grudi za pola ili jedan broj, ili podizanje i povećanje grudi za dva broja (nadam se da ne želite neke šestice ili veće volumene dojki).
Naravno da se oblik dojki mijenja povećanjem, no nije mi jasno kako su Vam dojke početno spuštene, a treba popuniti donji pol dojki; da li to znači da imate konstrikciju donjeg pola dojki (stisnutost donjeg pola) ili ste mislili na popunjavanje gornjeg pola dojki što je puno logičnije jer je gornji pol spuštenih dojki uvijek prazan i zahtijeva odabir najboljeg oblika implantata koji će najadekvatnije i najestetskije popuniti "prazan" gornji pol dojki?
Ako se želite naručiti za pregled, to možete uraditi preko e maila, i dovoljno je nekoliko dana unaprijed.  Na pregledu se detaljno razgovaramo o najboljim opcijama za Vas, i za eventualni termin operacije, ako me izaberete za svog kirurga. Za sva dodatna pitanja, stojim Vam na raspolaganju. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
nadalina0304
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
nadalina0304

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptySre Jul 09, 2014 9:16 pm

Hvala Vam na odgovoru. Zanima me ova prva opcija (podizanje uz blago povećanje). Ovo Vas pitam samo okvirno, svakako se mislim naručiti za pregled krajem devetog mjeseca.... Pošto vježbam, gornji dio grudi mi je popunjen, i u grudnjaku to super izgleda, ali donji dio...hm... rekla bi kao da se prevalio, nije okrugle već...neznam koji bi izraz upotrijebila osim prevaljene...i razdvojene.Ali to je problem u obliku grudi, uvijek su mi bile malo atipičnog izgleda i zapravo je to više ono što mene muči , a ne veličina.Kao da mi nedostaje jedan polukružni dio da pridržava donji dio grudi....
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptyČet Jul 10, 2014 7:43 am

Poštovana nadalina0304,

ako ste zainteresirani za opciju podizanja i blagog povećanja grudi, tada ste svakako kandidat za "multiplane" tehniku. Tom tehnikom se grudi mogu podići i pomaknuti prema sredini korištenjem spomenutih unutarnjih resorptivnih šavova, tako da orijentacija grudi bude prema naprijed, a ne prema bočno (divergentne grudi). Dodatno, poliuretanski, anatomski implantat, manjeg volumena (250-300 ml), sa "extra-full projection", podiže grudi, popunjava donji pol i daje mu zaobljenost.
Ako želite, možete mi poslati slike Vašeg sadašnjeg stanja grudi na e mail adresu  [You must be registered and logged in to see this link.]
Poliuretanski implantat svakako preporučam radi Vašeg redovitog vježbanja u teretani, čime se prevenira nastanak kasnog nakupljanja tekućine u džepu ili seroma, te se eliminira mogućnost okretanja ili rotacije implantata. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
inna
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
inna

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptyČet Jul 17, 2014 1:17 pm

Postovani doktore,
Pre 10 dana sam uradila augmentacijsku mamoplastiku inframamarnim subpektoralnim pristupom,ugradjeni su mi MENTOR implanti HP 500 cc. Inace sam visoka 173 cm i telesna tezina mi je 56 kg i bila sam ravna kao daska.Imam nekoliko pitanja za Vas.
Posto su mi grudi jako tvrde sto je predpostavljam jos uvek normalno,pokusavala sam da obucem brushalter samo da vidim kako ce izgledato medjutim jako su razdvojene i ne mogu da se skupe,pa me zanima da li ce vremenom omeksati i moci da se pomeraju i za koliko ce to biti? Drugo pitanje da li ce dobiti jos na volumenu tj.da li ce se povecati posto kad obucem majcu nisam bas zadovoljna kako izgledaju,dok bez steznjaka i u brushalteru imaju lepu velicinu. Da li sam kojim slucajem mogla jos vece ugraditi i da li bi to bile onda "petice"? Kad mogu da krenem da se suncam i da idem na more mozda? 
Puno pozdrava
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptyČet Jul 17, 2014 2:00 pm

Poštovana inna,
dojke su vrlo često tvrde i fiksirane u početnih nekoliko mjeseci, naročito desetak dana nakon operacije, posebno ako ste imali malo vlastitog tkiva u grudima. Dojke postaju mekše nakon 2-4 mjeseca, a u tom periodu ili nešto kasnije postaju normalno mobilne u svim smjerovima. Razdvojenost dojki ovisi o preoperativnom stanju, mada kirurg može formiranjem džepa zarotirati dojke prema naprijed da se dobije vizualan dojam manjeg razmaka. Vremenom će početne otekline dojke splasnuti i u početku obično izgledaju manje, ali kasnije se implantat spušta i "gura" tkvo dojki prema naprijed i gore i stvara impresiju da su dojke punije, relativno veće, mada u stvarnosti nisu.
Volumen od 500 cc je povećao Vaše grudi za oko 2 i pol broja. Mislim da petica ne bi pristajala na Vašu vitku figuru, a vjerojatno nije ni bilo mjesta za ugradnju većih implantata. Znači, postoje anatomska ograničenja; implantat ne bi smio biti širi nego uži od početne širine dojki. Slično je i sa visinom dojki odnosno implantata; zato rez ne smije biti npr. 3 cm niže od postojeće inframamarne brazde (brazda ili sulkus gdje donji pol dojki prelazi na prednji zid prsnog koša), jer su velike šanse za nastanak "double-bubble" deformacije.
Vi se možete sunčati kad modrice potpuno nestanu, s tim da ožiljke ne smijete sunčati godinu dana. Dodatno, ako ste na plaži, namažite zaštitni faktor 40 ili veći po ožiljcima. Plivanje nije dozvoljeno oko 2 mjeseca, jer imate hrapave ili teksturirane, a ne poliuretanske implantate, ali se možete kupati u moru već 3 tjedna nakon operacije (ako rane uredno zacijele) i plivati recimo na leđima, bez pokreta ruku. Nadam se da sam odgovorio na Vaša pitanja. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
inna
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
inna

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptyČet Jul 17, 2014 2:07 pm

Hvala Vam doktore na sveobuhvatnom odgovoru! Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptyČet Jul 17, 2014 2:15 pm

Poštovana inna,

zato sam tu, stoga, ako imate dodatnih pitanja, samo izvolite pitati. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
lolica
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
lolica

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptyPon Jul 21, 2014 2:58 pm

Poštovani doktore,

molim Vas da mi odgovorite na nedoumici koju imama. Već sam Vam ranije pisala o komplikaciji koju sam imala kod operacije grudi i dobila sam Vaš odgovor koji je bio vrlo konkretan. Sada je od operacije prošlo skoro godinu dana i evidentno je da ću morati ponovo "pod nož". Desna dojka mi je potpuno drugačija od lijeve, odnosno desilo se ono što ste i sami konstatovali, džep je preširok i ona je dobila neprirodan oblik i pad, sva je otišla u donji pol, a pored toga predstavlja mi problem jer je jako tešla i implantant mi vuče kožu. Radila sam UZ i dr mi je rekla da je otišao previše ulijevo pod pazuh i td. Ono što me zanima je da li ću sda morati raditi sve ponovo kod ove dojke ili se može uraditi korekcija već postavljenog implantanta. Nisam još razgovarala sa dr koja je radila zahvat, planiram sljedeće sedmice dogovoriti pregled, jer ne mogu prije janura na operaciju.
Ukoliko se odlučim da dođem kod Vas na kliniku i uradim ovu korekciju, kakva je procedura, vadite postojeći implantant ili? Uradila sam Mentor, 350, okrugle.
Hvala Vam mnogo na odgovoru.
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan
Duje Ostojić

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 EmptyPon Jul 21, 2014 3:22 pm

Poštovana lolica,

ako su formirani preveliki džepovi, posebno ako se šire prema pazuhu, ponovni ili sekundarni zahvat je vrlo zahtjevan posebno ako su džepovi formirani ispod velikog prsnog mišića. Kad se radi sekundarna procedura, onda je ultimativno staviti nove implantate; nikako ne preporučam raditi korekcije ili redukcije džepa i staviti stare implantate u takve džepove.
Ako se odlučite doći kod mene na pregled, ja sam Vam rekao da se implantati moraju mijenjati, a ako je ikako moguće, mora se uraditi novi džep u koje bi stavio najvjerojatnije poliuretanske implantate koji se NE MIČU niti dolje niti u stranu već nakon tjedan dana od operacije. Dakle, glavni zahtjev za kirurga je kako precizno postaviti poliuretanski implantat za vrijeme operacije. Kad se to napravi, više nema straha od pomaka ili dislokacije implantata. Nadam se da sam Vam bio jasan. Lijepi pozdrav, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb - Page 51 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Nazad na vrh 
Strana 51 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 75 ... 100  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: