Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Nov 02, 2016 8:05 am od Duje Ostojić

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 49 ... 95  Sledeći
AutorPoruka
Boobynewbie
Stalni posetilac
Stalni posetilac

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pet Nov 08, 2013 8:40 am

Dobrodošlica dragom doktoru! Smile  Hvala što odvajate dio svog (očito vrlo zauzetog) vremena i za sudjelovanje na forumu!

Hvala na detaljnim odgovorima, razjasnili ste sve što i je mene zanimalo!

Puno Vas pozdravljam! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pet Nov 08, 2013 10:10 am

Drage moje Chantelle i Boobynewbie,

hvala Vam na dobrodošlici. Puno puno Vas pozdravljam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
ketrin
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pet Nov 08, 2013 7:50 pm

Postovani, hvala na odgovoru za grudnjake. Odlicno.
Informacije o mestu mojih slika pre i posle operacije imate u potpisu.
Tema je Povecanje grudi-Iskustva.
DI znaci Delimo iskustva, pored toga stoji broj Iskustva i broj stranice na kojoj se nalaze slike.
Nadam se da sam dobro objasnila.
Hvala Vam na komentarima do sada, Vase misljenje zaista cenim.

SLIKE PRE OPERACIJE i SLIKE 2 MESECA NAKON OPERACIJE

Poslednji izmenio SuperGirl dana Pet Nov 08, 2013 8:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Linkovi od slike)
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pet Nov 08, 2013 8:39 pm

Poštovana Ketrin, Vi imate lijepe grudi koje pristaju Vašem tijelu. Obzirom da preoperativno stanje, mislim da je kolega uradio odličan posao. Ja bih možda osobno preferirao anatomske implantate obzirom da ste imali vrlo malo svog vlastitog tkiva prije operacije, ali sam ugodno iznenađen kako se ne primjećuje da su okrugli implantati. To je naravno velika prednost "dual plane" tehnike koju isključivo radim u protekle 4 godine. Razmak Vam se neće više mijenjati, tu Vam nikakvi grudnjaci neće pomoći. No, morate biti jako zadovoljni. Dobili ste vrlo lijep rezultat koji mi se jako sviđa. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
ketrin
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Sub Nov 09, 2013 12:23 pm

Postovani, jos jednom da Vam se zahvalim na izdvojenom vremenu i posvecenosti.

Ja sam bila za anatomske implante, i naglasila sam da mi se ne svidja 'vestacki' izgled, ali je doktor rekao da bi mi okrugli bolje stajali, tako da sam ga poslusala.
Kao sto sam vec rekla, smatram da ste vrhunski strucnjak i esteta, tako da mi Vas komentar zaista mnogo znaci. Razjasnili ste sve moje nedoumice, sada mogu mirno da spavam. Zahvaljujem. Smile

Veliki pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
SarraFR
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Sub Nov 09, 2013 6:40 pm

Dobrodoslica mom dragom doktoru!! Saljem Vam uskoro slike da vidite Vasih ruku delo! Jako mi je drago sto ce konacno devojke koje nisu u mogucnosti da dodju do Vas da dobiju Vase strucno misljenje :DPuno pozdrava!!!
Nazad na vrh Ići dole
blondyna
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Sub Nov 09, 2013 9:43 pm

Pozdrav od srca i dobrodoslica doktoru koji je "tvorac" mnogo prredivnih grudi ,sada prezadovojnih devojaka!
Nazad na vrh Ići dole
danijelica
Clan porodice
Clan porodice

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Ned Nov 10, 2013 10:20 am

Dobrodosli doktore, vajaru zenskih oblina Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Ned Nov 10, 2013 1:14 pm

Moja draga SarraFr,

nadam se da se skoro vidmo na kontroli, ali i slike Vaših grudi će me obradovati. Nadam se da ste dobro, Vi i Vaš gospodin. Budite mi dobro. jako mi je drago da ste zadovoljni sa izgledom i veličinom grudi. Puno puno pozdrava, Duje Ostojić
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Elitni clan
Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Ned Nov 10, 2013 1:18 pm

Poštovana Ketrin,

bilo mi je zadovoljstvo. Iskreno, imate jako lijepe grudi, posebno kad se sjetite preoprativnog nalaza.

Poštovana Blondyna,

mogu sam reći da sam počašćen ovakvom dobrodošlicom na forumu. To me tjera da budem još bolji, da još više učim. Hvala Vam najljepša

Draga moja Danijelica,

"vajar ženskih oblina"?! Zvuči vrlo primamljivo. Mislim da ćete imati prekrasne grudi, a meni su se već jako sviđale prekjučer. Malo se odmarajte, malo šetajte, i zaposlite muža da se brine oko Vas. Puno pozdrava Vama i suprugu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Danas u 9:50 pm

Nazad na vrh Ići dole

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 95Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 49 ... 95  Sledeći
 Similar topics
-
» Smesne situacije, lapsusi, biseri...
» Pitajte ovde

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: