Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemČesto Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Uto Okt 17, 2017 9:40 am od Duje Ostojić

» Rinoplastika
Pon Sep 25, 2017 2:51 pm od frehabeha

» Osjetljivost bradavica
Uto Sep 12, 2017 9:37 am od Tinny

» Zatezanje lica
Pet Maj 05, 2017 5:51 pm od Queen

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Apr 19, 2017 10:07 pm od kleopatra

» Korekcija podocnjaka
Uto Feb 07, 2017 9:35 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
Pon Feb 06, 2017 12:51 pm od maleficent_11

» Donji ves nakon operacije
Ned Jan 29, 2017 12:12 am od Marina

» Korekcija asimetricne grudi
Čet Jan 12, 2017 8:28 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Delite | 

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 52 ... 100, 101, 102 ... 107  Sledeći
AutorPoruka
kleopatra
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Apr 20, 2017 3:41 pm

Dragi doktore najlepše Vam hvala na ovako detaljnom odgovoru. Naime, koristila sam droge oko 5 godina, ali ne svaki dan, tačnije nekim vikendima, ili jednom mesečno- kako kad. Želela bih kompletnu rinoplastiku. Da li se radi provera perforacije pre operacije, pošto zaista ne znam koliko je velika sama? Da li bi mi pomoglo da pre operacije ne koristim droge par meseci? Hvala Vam još jednom Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Apr 20, 2017 3:51 pm

Poštovana kleopatra

kirurg koji će Vas operirati će pregledom nosnih šupljina ustanoviti da li imate perforaciju nosnog septuma ili ne. Ja sam razumio da Vi ne znate da li ju imate; odnosno da ju vjerojatno nemate... Naravno da bi pomoglo da ne koristite droge nekoliko mjeseci prije operacije, posebno ako nemate septalnu perforaciju. Zbog Vas samih je najbolje da potpuno prestanete koristiti droge... Zbog Vašeg zdravlja... Kokain nije nikom donio ništa dobro u životu, pa neće niti Vama... Nadam se da ćete me poslušati, mada Vam ne želim dijeliti prodike. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ordinacija-ostojic.hr
kleopatra
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Čet Apr 20, 2017 6:38 pm

Hvala Vam još jednom najlepše Smile
Srdačan pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pet Apr 21, 2017 6:20 am

Poštovana kleopatra,
molim lijepo. Želim Vam uspješan ishod operacije, a još više da prestanete konzumirati kokain. To je puno važnije od operacije nosa. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Iva
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Sub Apr 29, 2017 5:41 pm

Dragi doktore, mozete li napisati Vas mail? posto bih Vas kontaktirala i poslala fotografije, planiram u bliskoj buducnosti intervenciju
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Ned Apr 30, 2017 1:04 pm

Draga Iva,

moj e mail je [You must be registered and logged in to see this link.]
Sve kontakte imate na [You must be registered and logged in to see this link.]
Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
olgi
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pon Maj 08, 2017 8:25 am

Poshtovani doktore Ostojich, pishem iz Makedonije, pa izivnjavam se jer bash i ne znam hrvatski . Operacija - podizanje i ugragjivanje implanta je bilo pre 8 dana, i dobro se oporavljam.
 Nego imam jedno pitanje u vezi letanjem avionom. Ovde na forumu sam prochitala da kad letish avionom, morash na kontroli/carine da pokazash neki dokument za silikone, kao putovnica , pa dali je to istina???!!
Nekako mi je chudno, aj ipak da Vas pitam, jer ko shto vidim Vi ste vrhunski struchnak i imate dosta posla sa silikona Smile 
Ja chesto putujem poslovno, s kolegama, a oni poima nemaju, a nechu ni da znaju da imam silikone.
Veliki pozdav
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pon Maj 08, 2017 8:37 am

Poštovana olgi,

Vi ne morate nikome pokazivati nikakav dokument za silikone; nikad nisam čuo da je to zatraženo nekoj pacijentici. To ne morate nikome niti spominjati pri letu avionom. Kartica o ugradnji implantata ili passport služi za situaciju kad bi neki službenik na carinskoj kontroli posumnjao da Vi prenosite drogu u silikonskim implantatima u grudima, u tom slučaju Vam rade radiološku pretragu (RTG pluća ili mamografiju) gdje se vide implantati. Vi tada prilažete spomenute kartice ili passporte kao dokaz da niste prenosilac droge u implantatima. Mada, kako sam rekao, nikad mi nijedna moja pacijentica rekla da joj je ikad nešlo slično zatraženo pri letovima avionom. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Marijatasic
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pet Maj 12, 2017 6:41 pm

Postovani doktore, radila bih operaciju nosa, pa me zanima, posto sam procitala da vi presicate misic ispod usne, koje su indikacije toga? Da li ce se osecaj u usne promeniti nakon toga, i da li postoji mogucnost da gornja usna padne malo na dole?
Nazad na vrh Ići dole
Duje Ostojić
Senior Elitni clan
Senior Elitni clan

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   Pet Maj 12, 2017 6:56 pm

Poštovana Marijatasić
ja radim taj manji kirurški manevar kako bih spriječio pad vrška nosa pri animaciji lica, jer je poželjno da je nos stabilan nakon operacije, a ne da pada dolje kad se smijete i slično. Ne radim to uvijek; samo kad je potrebno, u oko 30% slučajeva.
U početku, središnji dio gornje usnice je malo mlohav i ne diže se pri smijehu, a cijeli taj dio gornje usnice je tvrd nekoliko tjedana. Nakon toga, mimika i izgled gornje usnice su potpuno isti kao prije operacije; samo se vršak nosa znatno manje spušta prema dolje. Naravno, to nije jedini kirurški manevar kojim se postiže prevencija pada vrška nosa pri animaciji lica... Dakle, ne morate biti zabrinuti ako je kod Vas potrebno presijeći mišić depressor septi nasi. On ionako nema nikakvu bitnu funkciju. Lijepi pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb   

Nazad na vrh Ići dole

Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 101 od 107Idi na stranu : Prethodni  1 ... 52 ... 100, 101, 102 ... 107  Sledeći
 Similar topics
-
» Pitajte ovde
» Korak po korak na putu do bete +
» OBRADA DRAGOG KAMENJA I PLEMENITIH MATERIJALA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Pitajte Doktora-
Skoči na: