Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
SMAS Face Lift - Page 3 EmptyPet Sep 27, 2019 12:10 pm od Duje Ostojić

» Rinoplastika
SMAS Face Lift - Page 3 EmptySre Jun 27, 2018 8:27 pm od Papaoutai :3

» rinoplastika
SMAS Face Lift - Page 3 EmptySub Maj 12, 2018 6:07 pm od penth90

» Podizanje i smanjenje grudi
SMAS Face Lift - Page 3 EmptyPon Mar 12, 2018 2:04 pm od LeptiricSarenic

» Transplatacija kose
SMAS Face Lift - Page 3 EmptyPon Feb 26, 2018 1:11 pm od kovacevic igor

» Korekcija grudi, nosa i pupka
SMAS Face Lift - Page 3 EmptyUto Jan 16, 2018 7:11 am od Duje Ostojić

» Korekcija grudi, nosa i pupka
SMAS Face Lift - Page 3 EmptyNed Jan 14, 2018 12:23 am od Andreich

» Zatezanje lica
SMAS Face Lift - Page 3 EmptyPet Jan 12, 2018 12:25 pm od SuperGirl

» Povećanje volumena usnica injekcijskom tehnikom pomoću različitih implantata
SMAS Face Lift - Page 3 EmptySub Nov 25, 2017 12:44 pm od Je_ci_li

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2



Lajkujte Nas
Baner C1



Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan


 

 SMAS Face Lift

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
@angelika
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
@angelika


Posts : 6
Join date : 05.03.2013
Age : 63
Location : SO

SMAS Face Lift - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAS Face Lift   SMAS Face Lift - Page 3 EmptyPet Mar 07, 2014 12:22 am

Iskreno, izgledas sjajno.

Ja, stvarno  ne znam sta tebi tu ne stima? Tacno ti je na "meru" i sa merom odradjena operacija kapaka. Mozes biti zadovoljna skroz. Ja bih na tvom mestu bila.
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl
24/7 ovde :)
24/7 ovde :)
SuperGirl


Posts : 2221
Join date : 11.10.2012

SMAS Face Lift - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAS Face Lift   SMAS Face Lift - Page 3 EmptyPet Mar 07, 2014 12:27 am

Lamorevero ja ti zaista iskreno kazem, meni izgledas jako sveze.. Oci su ti bas otvorene, krupne, dolaze do izrazaj, meni se zaista svidja. Ja nigde ne vidim koza da visi. Izgledas prelepo, nikad ne bih rekla da imas 50. Dok citam ovu temu decko je video i pitao me ko je to sto gledam, i ja iskoristih da ga pitam na kolko godina mu izgleda osoba na slici, reko je 40 max, mozda i manje Very Happy Tako da ja mislim da je efekt fantastican! Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
lamorevero
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik
lamorevero


Posts : 11
Join date : 04.11.2013
Age : 60
Location : Germany

SMAS Face Lift - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAS Face Lift   SMAS Face Lift - Page 3 EmptyPet Mar 07, 2014 7:12 am

JUHUUUUUUUUUU! Hvala vam! Pa to je i bio cilj. Supergirl, zahvali se i decku u moje ime!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SMAS Face Lift - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: SMAS Face Lift   SMAS Face Lift - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SMAS Face Lift
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Face lift (Zatezanje lica)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Facelifting-
Skoči na: