Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon
Dobrodosli na Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon

PrijemFAQ - Često Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Rinoplastika
Sub Nov 12, 2016 11:29 am od CocoNoir

» Pitajte doktora - Dr. Duje Ostojić - Zagreb
Sre Nov 02, 2016 8:05 am od Duje Ostojić

» Korekcija ocnih kapaka
Uto Nov 01, 2016 1:06 pm od jahac apokalipse

» Operacija podocnjaka
Uto Nov 01, 2016 9:54 am od jahac apokalipse

» Pitajte doktora - Dr. Maljković - Beograd
Sre Okt 26, 2016 12:46 pm od lakilucano

» Čišćenje i pomlađivanje lica
Sre Okt 12, 2016 9:20 am od gama

» Zatezanje koza stomaka (dermolipectomio)
Pet Sep 16, 2016 3:37 am od Beba45

» Donji ves nakon operacije
Ned Jun 19, 2016 8:13 pm od Queen

» Zatezanje lica
Ned Maj 15, 2016 11:41 am od Queen

Baner C2
Baner C2
PF

Baner B2

Lajkujte Nas
Baner C1

Baner C3

Povecanje grudi,dojke, silikonske grudi, plasticna operacija, plasticna hirurgija, operacija nosa, rinoplastika, korekcija usi, plastic surgeon,breast implants, silikonske implante, face lifting, fileri, delimo iskustva, forum plasticne operacije, forum grudi, forum silikone, liposukcija, Uvećanje grudi, udgradnja silikona, forum plasticna hirurgija, forum mamoplastika, Povećanje grudi - implantati, zgolemuvanje gradi, Silikoni grudi, estetska hirurgija, plasticna hirurgija, silikoni iskustva, trudnoca nakon silikona, trudnoca nakon povecanje grudi, silikone, fileri, plasticna operacija grudi, uvecanje grudi, forum estetska hirurgija, forum povecanje grudi, forum uvecanje grudi, forum operacija nosa, operacija usiju, dojenje sa silikonama, silikoni iskustva, silikoni grudi iskustva, forum operacija usiju, dr. Sinisa Kojic, dr. Duje Ostojic, dr. Igor Maljkovic, dr. Igor Smiljanic, dr. Mica Djuricic, dr. Kojic estetski hirurg, dr. Ostojic estetski hirurg, dr. Maljkovic estetski hirurg, estetski hirurzi iskustva, operacija nosa, povecanje usana, korekcija nadlaktice, korekcija oziljka, silikonske implante, najbolji plasticni hirurg, plasticne operacije pre i posle, just plastic surgeon, justplasticsurgeon, forum just plastic surgeon, forum breast implants, fice lifting, rinoplastika, mamoplastika, otoplastika, forum za sve plasticne operacije, poliuretanski implanti, forum estetska hirurgija, forum plasticna i estetska hirurgija, estetska kirurgija, plasticna kirurgija, plasticna hirurgija srbija, plasticna hirurgija hrvatska, plasticna hirurgija makedonija, plasticna hirurgija crna gora, plasticna hirurgija slovenija, plasticna hirurgija bosna, plasticna hirurgija balkan

Share | 

SMAS Face Lift

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
SuperGirl
24/7 ovde :)

PočaljiNaslov: Re: SMAS Face Lift   Uto Nov 05, 2013 4:05 pm

Ne, posle operacije odma ne Smile
Videla sam to u zivo kako izgleda i zaista bi moglo da predomisli neko od operacije Smile
Ali, znas kako kazu, za lepota se treba trpeti Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.justplasticsurgeon.com
lamorevero
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: SMAS Face Lift   Uto Nov 05, 2013 4:11 pm

Slazem se. ne znam da li bi vas to interesovalo na forumu, ali ja sam 2009 godine u prolece imala i redukciju dojki, sa CUP G na CUP C.
Platilo mi je osiguranje ovde u Nemackoj jer sam imala bolove u ledjima od tezine. Radio je Dr. Albert Hofmann u Ulmu (Rosengasse Klinik). Znaci, napravio mi je od dve lubenice dve najlepse visoko stojece sasvim prirodne dojke. Nikakvih bolova nisam imala, oziljci su jedva vidljivi. Ali vidim da se ovde vise interesuju za povecanje, s tim nemam iskustva
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: SMAS Face Lift   Uto Nov 05, 2013 5:20 pm

Nas zanima sve sto je vezano za estetsku i plasticnu hirurgiju Smile
Za redukcija grudi svoje iskustvo mozes da napises na ova tema: Redukcija grudi
Nazad na vrh Ići dole
lamorevero
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: SMAS Face Lift   Pon Dec 30, 2013 10:05 am

Evo da se kratko javim. zakazana korekcija gornjih ocnih kapaka je stornirana i pomerena za 12.02.14. Doktor je video da sam nedavno radila facelift, kaze kolegama svaka cast kako su uradili, pa on ne bi sekao ocne kapke, jer se cesto stvaraju otoci koji mogu sici u donje kapke. Posto je tkivo tamo jos sveze, on nije hteo da rizikuje i da mi ne bi pokvario lepi rezultat liftinga, pomerili smo operaciju za februar. Javljam se posle, Pozdrav svima i sve NAJ NAJ u 2014! Zelim vam najuspesnije korekcije!
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: SMAS Face Lift   Čet Jan 02, 2014 2:33 pm

Lamorevero cestitam na zakazanu operaciju & Sve najlepse u novu godinu Smile
Nazad na vrh Ići dole
@angelika
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: SMAS Face Lift   Sre Mar 05, 2014 1:00 am

lamorevero, ja sam odusevljena rezultatom SMAS face Liftingom, a i tvojom hrabroscu da podelis svoje iskustvo. Svaka cast u prvom redu tebi na otvorenosti i cestitke, a dr Milanu i Miodragu Colicu.Njima  respekt! Tebi draga svu srecu na iducoj operaciji!
Nazad na vrh Ići dole
lamorevero
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: SMAS Face Lift   Sre Mar 05, 2014 7:15 am

Hvala, hvala, no risk-no fun. Imala sam jos operaciju gornjih ocnih kapaka 14. februara 2014. Radjeno je u Ulmu u Nemackoj. Eto sad je nesto vise od dve nedelje proslo, ali ja nisam zadovoljna kako to izgleda. Kao da je rez suvise blizu trepavica pa i dalje iza reza visi koza, iako doktor kaze da je dosta isekao i da ne bi mogla da zatvorim oci da je isekao vise. Ipak, meni tu nesto ne stima. Trebala sam opet otici kod Colica. 
Uglavnom, za sad sam- nadam se- zavrsila sa operacijama i zelim da uzivam u svojim ranim 50-tim!
Nazad na vrh Ići dole
SuperGirl

PočaljiNaslov: Re: SMAS Face Lift   Sre Mar 05, 2014 1:50 pm

Lamarevero cestitam ti na operaciju i zelim ti brz oporavak.
Nadam se da kad bude vidljiv konacan rezultat ces biti zadovoljna.
Ukoliko mozes postavi slike da vidimo kako to izgleda.
Nazad na vrh Ići dole
@angelika
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: SMAS Face Lift   Čet Mar 06, 2014 2:08 am

Previdela sam valjda datum i smatram kao i SuperGirl da je jos prerano da bi se video krajnji rezultat, ipak je tu koza najtanja i najosetljivija i verujem da ces na kraju ipak biti mnogo zadovoljnija kad splasne taj "visak". Verujem da je dr u pravu sto se tice procene oko kolicine ukolnite koze jer zaista je najcesci problem kod ovakvih zahvata nemogucnost zatvaranja oci sto bi bilo jako tesko za izdrzati. Zaista bez slike napamet pricamo..
Cuvaj se i po uputama neguj taj deo sada jos malo dok ne prodje jos jedan mesec..toliko jos treba da samo otok splasne. Moguce da ti oteklina "lici" na visak koze..
No zaista ovako bez slike tesko je proceniti da li si samo nestrpljiva ili je hirurg bio previse oprezan. Nadam se i sigurna sam da je ono prvo u pitanju. Sve najbolje ti zelim.
Ma bit ces ti dobro i veselo i
zadovoljna sto je najbitnije. hgcjghcj
Nazad na vrh Ići dole
lamorevero
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

PočaljiNaslov: Re: SMAS Face Lift   Čet Mar 06, 2014 9:32 pm

Drage moje, evo par slicica: 1) odmah posle operacije 2) drugi dan 3) 7 dana posle 4) 14 dana posle. Kao sto vidite nije bilo velikih podliva, nikakav bol, ni najmanji-samo su mi davali hladne suve obloge i neku masnu kremu. A kao sto vidite, lice, posle 6 meseci - izgleda i dalje BAJNO. Sta vi kazete, ali iskreno?

[url=[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]]operacija kapaka[/url]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: SMAS Face Lift   Danas u 9:49 pm

Nazad na vrh Ići dole

SMAS Face Lift
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za Sve Plasticne Operacije - Just Plastic Surgeon :: Estetska hirurgija lica :: Facelifting-
Skoči na: